Oferta wg czasu
1.01
1000
Typy zakładów
Mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu). Wszystko