Oferta wg czasu
1.01
1000
W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.drużyna liczba goli spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą gola Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu Handicap 0:1 Handicap 1:0 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli Dokładny wynik 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1.drużyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.drużyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę Rzut karny Wykona rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba strzalow w swiatlo bramki Liczba rzutów rożnych 1.drużyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Liczba spalonych 1.drużyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola (musi wystąpić od początku meczu). Wszystko