Czas
1.01
1000
Katar, oficjalny wynik=FIFA Match report. W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Wszystko Mecz Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Spotkanie bez remisu Awans Liczba goli liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Handicap Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa bez remisu 1.połowa liczba goli Najpopularniejsze zakłady łączone Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Dokładny wynik Mecz: Multiwynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz i liczba goli 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Sposób zwycięstwa Będzie przegrywać, ale.. nie straci gola wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Różnica zwycięstwa Mecz: która drużyna strzeli gola 1.gol-minuta 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: handicap Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Czerwona kartka (drużyna) 1.połowa: czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Więcej strzałów w światło bramki Liczba strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Więcej fauli Liczba fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Wiecej spalonych Liczba spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych Po analizie VAR będzie podyktowany rzut karny Po analizie VAR będzie anulowany rzut karny Po analizie VAR będzie pokazana czerwona kartka Po analizie VAR będzie anulowany gol Liczba zmian 1.połowa-zmiana Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Zawodnik rezerwowy strzeli gola (razem z dogrywką. nie wystąpi od początku spotkania) padnie gol samobójczy 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Kto rozpocznie spotkanie Strzeli gola (jeśli mecz zakończy się 0:0, zakłady zostaną zwrócone) Strzeli gola (razem z dogrywką, jeśli mecz zakończy się 0:0, zakłady zostaną zwrócone) Będzie dogrywka Będą serie rzutów karnych Spotkanie/liczba goli 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie Zostanie zdobyty hattrick 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz Pozostałe zakłady łączone 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 1.połowie 2.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 2.połowie 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli 1.połowa/mecz i 1.połowa liczba goli
Pokaż więcej
mniej
Mecz 1 0 2 10 02 12 więcej data
Korea Pld. - Portugalia 1749 TVP 2 / TVP Sport / Rozszerzona oferta LIVE
3.90 3.85 1.95 1.94 1.29 1.30 +169 02.12. 16:00
Ghana - Urugwaj 1750 TVP 1 / TVP Sport / Rozszerzona oferta LIVE / HIT DNIA - Zagraj wyższy kurs
4.05 3.65 1.96 1.92 1.28 1.32 +167 02.12. 16:00
Kamerun - Brazylia 1694 TVP 1 / TVP Sport / Rozszerzona oferta LIVE
7.50 5.00 1.45 2.98 1.12 1.21 +166 02.12. 20:00
Serbia - Szwajcaria 1748 TVP 2 / TVP Sport / Rozszerzona oferta LIVE / HIT DNIA - Zagraj wyższy kurs
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja Tak data
Czy drużyna przegrywająca minimum 2 golami wygra mecz 22274 2022, liczy się regulaminowy czas gry
3.30 02.12. 16:00
Którykolwiek piłkarz strzeli gola tzw. Raboną 22560 2022
4.00 02.12. 16:00
Czy dojdzie do meczu z minimum 3 rzutami karnymi (seria rzutów karnych nie liczy się) 22265 2022, liczy się regulaminowy czas gry
10.00 02.12. 16:00
Czy w trakcie spotkania bramkarza zmieni na bramce zawodnik z pola 22329 2022
12.00 02.12. 16:00
Czy jakikolwiek zawodnik w jednym meczu strzeli 4 lub więcej goli 22497 2022, liczy się regulaminowy czas gry
Czy zawodnik strzeli gola przeciwnikowi z własnej połowy 22498 2022
14.00 02.12. 16:00
Czy padnie bramka strzelona bezpośrednio z rzutu rożnego 22277 2022
17.00 02.12. 16:00
Jeden z meczów zostanie przerwany i zostanie przyznany walkower 22339 2022
20.00 02.12. 16:00
Czy bramkarz strzeli bramkę przeciwnikowi (nie liczą się serie rz.karnych) 22387 2022
Czy rekord drużynowy w strzeleniu największej liczby goli zostanie pobity 22245 Aktualny rekord: Węgry, 27 goli, MŚ 1954
30.00 02.12. 16:00
Czy w jednym meczu padną 3 lub więcej goli samobójczych 22296 2022, liczy się regulaminowy czas gry
35.00 02.12. 16:00
Czy jakikolwiek gracz zostanie kontuzjowany w wyniku celebrowania bramki i nie wróci już na boisko 22480 2022
40.00 02.12. 16:00
Czy rekord indywidualny w największej liczbie strzelonych goli zostanie pobity 22254 Aktualny rekord: J.Fontaine, 13 goli, MŚ 1958
50.00 02.12. 16:00
Czy w jednym meczu pokazanych zostanie 5 lub więcej czerwonych kartek 22306 2022, liczy się regulaminowy czas gry
Czy padnie bramka w czasie do 10.sekundy od rozpoczęcia spotkania 22280 2022
80.00 02.12. 16:00
Czy rekord goli w jednym meczu zostanie pobity 22239 Aktualny rekord: Austria-Szwajcaria, 12 bramek, 1954
100.00 02.12. 16:00
Czy jakikolwiek bramkarz powtórzy obronę w stylu Skorpiona Higuity 22418 2022
Czy rekord indywidualny w najszybszym hat-tricku zostanie pobity 22252 Aktualny rekord: L.Kiss, 8 minut, MŚ 1982
150.00 02.12. 16:00
Którykolwiek piłkarz Reprezentacji Polski strzeli gola samobójczego 13155 2022
4.00 04.12. 16:00
P.Zieliński strzeli gola i zanotuje asystę w co najmniej jednym meczu 13249 2022
10.00 04.12. 16:00
R.Lewandowski strzeli gola bezpośrednio z rzutu wolnego 12886 2022
12.00 04.12. 16:00
K.Glik strzeli bramkę głową 13275 2022
Polska grając w fazie pucharowej awansuje do kolejnej rundy wygrywając w serii rzutów karnych 12855 2022
20.00 04.12. 16:00
R.Lewandowski strzeli gola z przewrotki 12892 2022
5 lub więcej piłkarzy Reprezentacji Polski strzeli gola w turnieju w regulaminowym czasie gry 13248 2022
Którykolwiek piłkarz Reprezentacji Polski strzeli hat-tricka 13159 2022
25.00 04.12. 16:00
Polska grając w fazie pucharowej awansuje do kolejnej rundy po dogrywce 12837 2022
50.00 04.12. 16:00
R.Lewandowski strzeli klasycznego hat-tricka w którymkolwiek meczu 12894 2022
60.00 04.12. 16:00
Którykolwiek piłkarz Reprezentacji Polski strzeli gola bezpośrednio z rzutu rożnego 13149 2022
100.00 04.12. 16:00
W.Szczęsny puści gola po bezpośrednim strzale zza połowy 13273 2022
Oba półfinały rozstrzygną się w dogrywkach lub seriach rz.karnych 22367 2022
10.00 13.12. 20:00
Czy rekord indywidualny w największej liczbie goli strzelonych w finale zostanie pobity 22262 Aktualny rekord: G.Hurst, 3 gole, MŚ 1966
125.00 18.12. 16:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-4 1-8 1-16 data
2.10 1.64 02.12. 16:00
zwycięska drużyna będzie z innego kontynentu 20245 2022, niż Europa i Ameryka Płd.
40.00 1.01 02.12. 16:00