Czas
1.01
1000
Typy zakładów
Wszystko Mecz Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) Obie drużyny strzelą gola Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:3 Handicap 0:2 Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 2:0 Handicap 3:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie Będzie przegrywać, ale nie przegra 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol Padnie bramka samobójcza 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Liczba rzutów rożnych P/N 1.połowa-zmiana Liczba spalonych Wiecej spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych 1.druzyna posiadanie piłki w % Liczba strzałów w światło bramki Więcej strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Liczba fauli Więcej fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola Zostanie zdobyty hattrick Pozostałe zakłady łączone 1.połowa/mecz i liczba goli
Walia – Polska

TYLKO PUNKT. To, co pokazali gracze reprezentacji Polski w starciu z Holandią (0:2) można tylko podsumować bardzo długim milczeniem. Jeśli to był jeden z głównych, jeśli nie główny sprawdzian przed...

2.35 3.35 2.80 1.38 1.53 1.28 +74 27.09. 20:45

Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu Zakład na to, że drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu (2000 złoty - maksymalna dzienna stawka)

SUPEROFERTA+: mecz : Słowacja-Białoruś "Faworyt" to standardowy kurs na drużynę będącą faworytem w meczu. Aby skorzystać z podwyższonych kursów na faworyta, do wybranego typu należy dodać odpowiednią liczbę innych typów z oferty. Na przykład F+4ako oznacza, że na kuponie muszą być jeszcze 4 inne typy. Zakład nie jest ograniczony stawką, minimalny kurs innych typów musi wynosić 1,10.

Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) zakład na wynik 1. połowy i wynik końcowy spotkania, aby wygrać wystarczy poprawnie wytypować jedno ze zdarzeń (jeżeli mecz nie zostanie dograny, zakład jest zwracany)

Spotkanie bez remisu zakład na zwycięstwo 1. lub 2. drużyny, w przypadku remisu zakład zostanie zwrócony

Padnie gol-minuta zakład, na to czy w podanym przedziale czasowym padnie gol (jeżeli mecz nie zostanie dograny, zakład jest zwracany)

Nie padnie gol-minuta zakład, na to czy w podanym przedziale czasowym nie padnie gol (jeżeli mecz nie zostanie dograny, zakład jest zwracany)