Czas
1.01
1000
W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz zwyciestwo Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:2 Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie Będzie przegrywać, ale nie przegra 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Liczba goli P/N Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.druzyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol Padnie bramka samobójcza 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych 1.połowa 1.rzut rożny 2.połowa 1.rzut rożny 1.połowa-zmiana Spotkanie zakończy się w dogrywce Spotkanie zakończy się w seriach rzutów karnych 1.druzyna wygra w dogrywce 2.drużyna wygra w dogrywce 1.druzyna wygra po seriach rzutów karnych 2.drużyna wygra po seriach rzutów karnych Zawodnik rezerwowy strzeli gola (razem z dogrywką. nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola (razem z dogrywką) Pozostałe zakłady łączone 1.połowa/mecz i liczba goli
Pokaż więcej
mniej
Mecz zakład na wynik spotkania 1 0 2 10 02 12 więcej data
Liverpool - Real M. 7318 Finał / Paris /
2.12 3.55 3.35 1.33 1.72 1.30 +115 28.05. 21:00
Wszystko Mecz zwyciestwo Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Najpopularniejsze zakłady łączone Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:2 Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie Będzie przegrywać, ale nie przegra 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.druzyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol Padnie bramka samobójcza 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych 1.połowa-zmiana Liczba spalonych Liczba strzałów w światło bramki Więcej strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Liczba fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Spotkanie zakończy się w dogrywce Spotkanie zakończy się w seriach rzutów karnych 1.druzyna wygra w dogrywce 2.drużyna wygra w dogrywce 1.druzyna wygra po seriach rzutów karnych 2.drużyna wygra po seriach rzutów karnych Zawodnik rezerwowy strzeli gola (razem z dogrywką. nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola (razem z dogrywką) Pozostałe zakłady łączone 1.połowa/mecz i liczba goli
mniej
AS Roma - Feyenoord 23216 Finał / Tirana / Rozszerzona oferta LIVE
BetBuilder
Roma – Feyenoord

PIERWSZY FINAŁ. Wydawało się, że te nowe rozgrywki ustanowione przed tym sezonem przez UEFĘ nie będą zbyt efektowne i emocjonujące. Jednak na szczęście rzeczywistość okazała się troszkę inna i ten...

Statystyki spotkania AS Roma - Feyenoord
2.43 3.40 2.93 1.42 1.57 1.33 +132 25.05. 21:00
Katalonia - Jamajka 1255
1.50 4.00 5.50 1.09 2.32 1.18 +10 25.05. 18:45
Wszystko Mecz awans Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 2.połowa 1.gol
mniej
2.35 3.10 3.30 1.34 1.60 1.37 +71 01.06. 20:45
4.10 3.50 1.84 1.90 1.21 1.27 +69 07.06. 20:00
Kostaryka - Nowa Zelandia 25818
1.67 3.55 5.20 1.14 2.11 1.26 +47 14.06. 15:00
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.druzyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.druzyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.druzyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.druzyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.druzyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.druzyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 1.połowa 1.gol 1.połowa/mecz i liczba goli