Czas
1.01
1000
W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Handicap awans 1.połowa liczba goli Spotkanie bez remisu 1.połowa: handicap liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola 2.połowa: handicap 1.połowa 1.połowa bez remisu Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie Dokładny wynik Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa/spotkanie Spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol strzeli gola w obu połowach wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik nie straci gola 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz Dwójtyp/liczba goli 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli Mecz: która drużyna strzeli gola 1.połowa/mecz i liczba goli
Pokaż więcej
mniej
Wszystko Mecz Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Handicap awans 1.połowa liczba goli Spotkanie bez remisu 1.połowa: handicap liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola 2.połowa: handicap 1.połowa 1.połowa bez remisu Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie Dokładny wynik Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Padnie bramka samobójcza Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Liczba rzutów rożnych P/N 1.połowa liczba rzutów rożnych P/N 2.połowa liczba rzutów rożnych P/N Liczba spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych 1.druzyna posiadanie piłki w % Liczba strzałów w światło bramki Więcej strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Liczba fauli Więcej fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Spotkanie zakończy się w dogrywce Spotkanie zakończy się w seriach rzutów karnych 1.druzyna awansuje po dogrywce 2.drużyna awansuje po dogrywce 1.druzyna awansuje po seriach rzutów karnych 2.drużyna awansuje po seriach rzutów karnych Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa/spotkanie Spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol strzeli gola w obu połowach wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik nie straci gola 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz Dwójtyp/liczba goli 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli Mecz: która drużyna strzeli gola 1.połowa/mecz i liczba goli
mniej
Mecz zakład na wynik spotkania 1 0 2 10 02 12 więcej data
HJK Helsinki - Maribor 21128 2.spotk. (2:0)
2.02 3.35 3.95 1.26 1.81 1.34 +137 11.08. 18:00
Slovacko - Fenerbahce 7229 2.spotk. (0:3) / Rozszerzona oferta LIVE
3.20 3.50 2.25 1.67 1.37 1.32 +158 11.08. 19:00
FC Zurich - Linfield 20925 2.spotk. (2:0)
1.26 6.30 13.00 1.04 4.25 1.13 +137 11.08. 19:00
F91 Dudelange - Malmo FF 7240 2.spotk. (0:3)
5.50 4.15 1.61 2.37 1.15 1.24 +137 11.08. 20:00
Slovan - Olympiakos 7247 2.spotk. (1:1) / Rozszerzona oferta LIVE / HIT DNIA - Zagraj wyższy kurs
3.05 3.20 2.48 1.56 1.40 1.37 +160 11.08. 20:30
Part.Belgrad - AEK Larnaca 20916 2.spotk. (1:2)
1.40 4.50 6.90 1.07 2.72 1.16 +110 18.08. 20:30
Wszystko Mecz Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Handicap awans 1.połowa liczba goli Spotkanie bez remisu 1.połowa: handicap liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola 2.połowa: handicap 1.połowa 1.połowa bez remisu Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie Dokładny wynik Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Padnie bramka samobójcza Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek P/N (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Liczba rzutów rożnych P/N 1.połowa liczba rzutów rożnych P/N 2.połowa liczba rzutów rożnych P/N Liczba spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych 1.druzyna posiadanie piłki w % Liczba strzałów w światło bramki Więcej strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Liczba fauli Więcej fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Spotkanie zakończy się w dogrywce Spotkanie zakończy się w seriach rzutów karnych 1.druzyna wygra w dogrywce 2.drużyna wygra w dogrywce 1.druzyna wygra po seriach rzutów karnych 2.drużyna wygra po seriach rzutów karnych Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) Strzeli gola (razem z dogrywką) Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa/spotkanie Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Zostanie zdobyty hattrick 1.połowa: 1.gol strzeli gola w obu połowach wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik nie straci gola 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz Dwójtyp/liczba goli 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli Mecz: która drużyna strzeli gola 1.połowa/mecz i liczba goli
mniej
Kyzyl Zhar - Apoel Nikozja 20622 2.spotk. (0:1)
5.30 3.45 1.73 2.10 1.15 1.30 +123 11.08. 15:30
Tobol Kostanay - HSK Zrinjski Mostar 20764 2.spotk. (0:1)
2.65 3.10 2.75 1.43 1.46 1.35 +122 11.08. 16:00
Raków Cz. - Trnava 15732 2.spotk. (2:0) / Rozszerzona oferta LIVE / TVP Sport
Raków – Trnava

W DRODZE DO PRAGI. Po pierwszym wygranym spotkaniu podopieczni Marka Papszuna (2:0) są w komfortowej sytuacji przed czwartkowym rewanżem. Raków wprawdzie przegrał ostatnie ligowe spotkanie z...

Statystyki spotkania Raków Cz. - Trnava
1.60 4.00 6.00 1.14 2.40 1.26 +151 11.08. 18:00
Tw.Enschede - Cukaricki 6556 2.spotk. (3:1)
1.30 5.50 12.00 1.03 3.75 1.15 +123 11.08. 19:00
CFR Cluj - Shak.Soligorsk 7682 2.spotk. (0:0) / Rozszerzona oferta LIVE
1.56 3.80 6.70 1.11 2.42 1.27 +157 11.08. 19:00
Djurgarden - Sepsi 20110 2.spotk. (3:1)
1.63 3.85 5.90 1.15 2.33 1.28 +156 11.08. 19:00
Hap.Beer Sheva - Lugano 20120 2.spotk. (2:0)
2.05 3.50 3.60 1.29 1.77 1.31 +123 11.08. 19:00
Petrocub - MOL Fehervar 20123 2.spotk. (0:5)
4.90 3.75 1.72 2.12 1.18 1.27 +37 11.08. 19:00
Konyaspor - Vaduz 20710 2.spotk. (1:1)
1.20 6.75 15.50 1.02 4.70 1.11 +123 11.08. 19:00
Basel - Brondby 20759 2.spotk. (0:1)
1.75 3.75 5.10 1.17 2.16 1.28 +123 11.08. 19:00
Panathinaikos - Slavia P. 15670 2.spotk. (0:2) / Rozszerzona oferta LIVE / HIT DNIA - Zagraj wyższy kurs
2.56 3.15 3.00 1.41 1.54 1.38 +157 11.08. 19:30
Univ. Craiova - Luhansk 20094 2.spotk. (0:1) / Rozszerzona oferta LIVE
2.05 3.35 3.85 1.27 1.80 1.34 +157 11.08. 19:30
FC Antwerp - Lillestrom 20214 2.spotk. (3:1)
1.71 3.85 4.80 1.18 2.14 1.26 +123 11.08. 19:30
FCSB - D.Streda 20715 2.spotk. (1:0) / Rozszerzona oferta LIVE
1.73 3.75 5.40 1.17 2.21 1.29 +162 11.08. 19:30
Istanbul Basaksehir - Breidablik 20633 2.spotk. (3:1)