Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
SUPEROFERTA+: mecz Pierwszy kurs to bieżący (w standardowej ofercie) na wygraną faworyta spotkania. Jeżeli chcesz zagrać wyższy kurs na faworyta, musisz dodać na kupon dodatkowe: 4 inne typy w przypadku F+4ako, 7 innych typów w przypadku F+7ako, 11 innych typów w przypadku F+11ako. Nie ma limitu stawki, ale minimalny kurs innych typów to 1,1. Bieżący F+4ako F+7ako F+11ako data
Manch.City-Real M. 1230912 1.70 1.80 1.91 2.08 07.08. 21:00
Juventus-Lyon 1236912 1.42 1.48 1.56 1.67 07.08. 21:00
Barcelona-Napoli 1442912 1.65 1.73 1.83 1.99 08.08. 21:00
Bayern M.-Chelsea 1485912 1.40 1.46 1.54 1.65 08.08. 21:00
Leipzig-Atl.Madryt 1730890 2.25 2.40 2.60 2.91 12.08. 21:00
A.Bergamo-Paris SG 1728888 2.30 2.46 2.67 3.00 13.08. 21:00
Manch.Utd.-Linzer ASK 1816892
czytaj więcej Man.Utd-LASK Linz
Man.Utd-LASK Linz

WIELKI KROK DO PRZODU. Ole Gunnar Solskjaer pragnie zdobyć pierwsze trofeum, jako szkoleniowiec Manchester United. Jego zespół osiągnął najważniejszy cel,...

Statystyki spotkania Manch.Utd. - Linzer ASK
1.25 1.30 1.36 1.45 05.08. 21:00
FC Sevilla-AS Roma 1800895 2.19 2.33 2.52 2.81 06.08. 18:55
Wyspy Owcze-Malta 1591998 1.65 1.73 1.83 1.99 03.09. 20:45
Łotwa-Andora 1630998 1.52 1.59 1.67 1.81 03.09. 20:45
Mołdawia-Kosowo 1639998 1.55 1.62 1.71 1.85 03.09. 20:45
Rosja-Serbia 1655998 2.20 2.34 2.53 2.83 03.09. 20:45
Słowenia-Grecja 1663998 2.20 2.34 2.53 2.83 03.09. 20:45
Turcja-Węgry 1671998 1.60 1.68 1.78 1.92 03.09. 20:45
Włochy-Bośnia i Herc. 1867998 1.40 1.46 1.54 1.65 04.09. 20:45
Holandia-Polska 1884998 1.75 1.84 1.96 2.14 04.09. 20:45
Rumunia-Irlandia Płn. 1900998 2.20 2.34 2.53 2.83 04.09. 20:45
Szkocja-Izrael 1911998 1.85 1.96 2.09 2.29 04.09. 20:45
Macedonia Pln.-Armenia 2153998 2.00 2.12 2.28 2.52 05.09. 15:00
Gibraltar-San Marino 1186998 1.37 1.42 1.49 1.60 05.09. 18:00
Azerbejdżan-Luksemburg 1920998 1.85 1.96 2.09 2.29 05.09. 18:00
Islandia-Anglia 2312998 1.65 1.73 1.83 1.99 05.09. 18:00
Estonia-Gruzja 9067998 1.95 2.07 2.22 2.45 05.09. 18:00
Dania-Belgia 1185998 2.00 2.12 2.28 2.52 05.09. 20:45
Portugalia-Chorwacja 1187998 1.90 2.01 2.15 2.36 05.09. 20:45
Szwecja-Francja 2162998 1.75 1.84 1.96 2.14 05.09. 20:45
Club Brugge-Charleroi 1145919 1.48 1.55 1.63 1.76 08.08. 16:30
FC Antwerp-Mouscron 109011 1.29 1.34 1.41 1.50 08.08. 19:00
St.Liege-Cercle Brugge 1414920 1.43 1.49 1.57 1.69 08.08. 19:00
Sint Truiden-Gent 114012 1.66 1.75 1.86 2.02 09.08. 13:30
Waregem-Genk 115012 1.95 2.07 2.22 2.45 09.08. 16:00
Mechelen-Anderlecht 111012 1.85 1.96 2.09 2.29 09.08. 18:15
Kortrijk-Waasland Beveren 110011 1.59 1.67 1.77 1.91 09.08. 20:45
OH Leuven-Eupen 112011 2.20 2.34 2.53 2.83 10.08. 19:00
Oostende-Beerschot VA 113011 2.28 2.45 2.66 2.98 10.08. 19:00
Lorient-Strasbourg 9001920 2.30 2.46 2.67 3.00 23.08. 15:00
Belshina-Slutsk 568011 2.20 2.34 2.53 2.83 06.08. 17:00
S.Soligorsk-Dyn.Brest 573011 1.57 1.65 1.74 1.88 06.08. 19:00
Dyn.Minsk-Smolevichy 569011 1.15 1.20 1.25 1.32 07.08. 19:00
Energetik BGU-Nem.Grodno 570012 2.25 2.40 2.60 2.91 08.08. 15:00
Rukh Brest-T.Zhodino 572011 2.25 2.40 2.60 2.91 08.08. 17:00
BATE Borisov-Gorodeya 563011 1.12 1.16 1.21 1.28 08.08. 19:00
Coritiba PR-Internacional RS 603012 1.80 1.90 2.03 2.22 09.08. 00:30
Goias GO-Sao Paulo SP 606012 2.12 2.25 2.43 2.70 09.08. 21:00
IFK Mariehamn-Inter Turku 619012 1.46 1.52 1.60 1.73 05.08. 17:30
Seinajoen JK-Kuopion PS 667012 1.83 1.94 2.07 2.27 05.08. 17:30
Tampereen Ilves-Rovaniemi PS 674011 1.40 1.46 1.54 1.65 05.08. 17:30
HJK Helsinki-FC Lahti 697011 1.25 1.30 1.36 1.45 06.08. 17:30
TPS Turku-FC Honka 698012 2.02 2.14 2.30 2.55 06.08. 17:30
Boh.Dublin.-Dundalk 714012 1.85 1.96 2.09 2.29 07.08. 18:45
St.Patrick s-Finn Harps 717011 1.47 1.53 1.61 1.74 07.08. 20:45
Waterford-Cork City 718011 2.10 2.23 2.41 2.67 08.08. 15:00
Derry City-Shamrock 715012 1.80 1.90 2.03 2.22 09.08. 18:00
Vikingur Reyk.-KA Akureyri 726011 1.70 1.80 1.91 2.08 09.08. 19:00
HK Kopavogur-KR Rejkjawik 722012 1.55 1.62 1.71 1.85 09.08. 21:15
IA Akranes-Hafnarfjord. 723012 2.00 2.12 2.28 2.52 09.08. 21:15
Stjarnan-Fjolnir 724011 1.40 1.46 1.54 1.65 09.08. 21:15
Valur-Grotta 725011 1.23 1.28 1.34 1.42 09.08. 21:15
Breidablik-Fylkir 721011 1.44 1.50 1.58 1.70 10.08. 21:15
Pohang-Gwangju 738011 1.63 1.71 1.81 1.97 08.08. 12:00
Ulsan-Suwon Bluewings 741011 1.54 1.61 1.70 1.84 08.08. 12:00
Daegu-Jeonbuk 736012 1.95 2.07 2.22 2.45 08.08. 13:00
Incheon-Seongnam 737012 2.30 2.46 2.67 3.00 09.08. 12:00
Sangju-Busan 739011 2.20 2.34 2.53 2.83 09.08. 12:00
Pachuca-Queretaro 786011 1.87 1.98 2.11 2.31 07.08. 02:00
Tijuana-Tigres UANL 788012 2.05 2.18 2.34 2.59 07.08. 04:00
Necaxa-America 785012 1.88 1.99 2.13 2.33 08.08. 02:30
Mazatlan FC-Toluca 783012 2.25 2.40 2.60 2.91 08.08. 04:30
Cruz Azul-Leon 781011 1.93 2.05 2.20 2.43 09.08. 02:00
Monterrey-Santos Laguna 784011 1.90 2.01 2.15 2.36 09.08. 02:00
Guadalajara-Puebla 782011 1.83 1.94 2.07 2.27 09.08. 04:00
Pumas UNAM-Juarez 787011 2.25 2.40 2.60 2.91 09.08. 19:00
Molde-Start 806011 1.28 1.33 1.39 1.48 05.08. 19:00
Valerenga-B.Glimt 805012 1.80 1.90 2.03 2.22 08.08. 18:00
Aalesund-Viking 798012 2.10 2.23 2.41 2.67 09.08. 18:00
Kristiansund-Start 799011 1.57 1.65 1.74 1.88 09.08. 18:00
Stromsgodset-Sandefjord 804011 1.85 1.96 2.09 2.29 09.08. 18:00
Rosenborg-Sarpsborg 08 802011 1.95 2.07 2.22 2.45 09.08. 20:30
Chindia Targoviste-Voluntari 815012 1.88 1.99 2.13 2.33 05.08. 16:00
Sepsi-Clinceni 816011 1.27 1.32 1.38 1.47 05.08. 16:00
Dynamo B.-V.Constanta 817011 2.15 2.28 2.47 2.75 05.08. 16:00
Nitra-Slovan 2976894 1.30 1.35 1.42 1.51 08.08. 18:00
Michalovce-Trnava 2786012 2.20 2.34 2.53 2.83 08.08. 19:00
Senica-Zylina 3274894 2.05 2.12 2.28 2.52 08.08. 19:00
Zl.Moravce-Pohronie 3326894 1.90 2.01 2.15 2.36 08.08. 19:00
D.Streda-Sered 2621894 1.30 1.35 1.42 1.51 09.08. 18:00
Novi Pazar-Part.Belgrad 627012 1.20 1.25 1.31 1.38 05.08. 17:00
Backa Palanka-Sp.Subotica 597012 2.17 2.31 2.50 2.78 05.08. 19:00
CZ Belgrad-Radnicki Nis 598011 1.15 1.20 1.25 1.32 05.08. 19:00
Jav.Ivanjica-Napredak Krusevac 624011 2.15 2.28 2.47 2.75 05.08. 19:00
Metalac GM-Mačva Šabac 626011 2.00 2.12 2.28 2.52 05.08. 19:00
Rad Belgr.-Backa Topola 632012 1.37 1.42 1.49 1.60 05.08. 19:00
Rad.Surdulica-Mladost Lucani 668011 2.00 2.12 2.28 2.52 05.08. 19:00
Zlatibor Cajetina-Prol.Novi Sad 670012 2.10 2.23 2.41 2.67 05.08. 19:00
Voj.Novi Sad-Cukaricki 669011 1.65 1.73 1.83 1.99 05.08. 21:00
Motherwell-Dundee Utd. 827011 2.05 2.18 2.34 2.59 08.08. 16:00
Gl.Rangers-St.Mirren 822011 1.16 1.21 1.26 1.33 09.08. 16:00
Kilmarnock-Celtic 825012 1.30 1.35 1.42 1.51 09.08. 17:30
Hammarby-Falkenberg 832011 1.36 1.41 1.48 1.59 05.08. 19:00
Malmo FF-Helsingborg 835011 1.25 1.28 1.34 1.42 05.08. 19:00