Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-3 data
Holder Ch. 7000
3.00 1.33 13.07. 19:00
Kulakov V. 7016
7.00 2.15 13.07. 19:00
Ljung P. 7017
8.00 2.50 13.07. 19:00
Berntzon O. 7065
8.50 2.60 13.07. 19:00
Bellego D. 7066
10.00 3.00 13.07. 19:00
Walasek G. 7112
11.00 3.25 13.07. 19:00
Lahti T. 7113
12.00 3.50 13.07. 19:00
Jeleniewski D. 7359
15.00 4.50 13.07. 19:00
Klindt N. 7361
15.00 4.50 13.07. 19:00
Gapinski T. 7362
18.00 5.00 13.07. 19:00
Pieszczek K. 7366
15.00 4.50 13.07. 19:00
Musielak T. 7367
20.00 6.00 13.07. 19:00
Thorssell J. 7370
30.00 7.50 13.07. 19:00
Okoniewski R. 7371
40.00 10.00 13.07. 19:00
Gala A. 7372
40.00 10.00 13.07. 19:00
Ivacic M. 7381
150.00 30.00 13.07. 19:00
Kto lepszy zakład, na to który z zawodników (drużyn) zajmie lepsze miejsce 1 2 data
Holder Ch. - Kulakov V. 7021
1.57 2.22 13.07. 19:00
Holder Ch. - Ljung P. 7022
1.45 2.52 13.07. 19:00
Holder Ch. - Berntzon O. 7026
1.45 2.52 13.07. 19:00
Pieszczek K. - Musielak T. 7067
1.77 1.92 13.07. 19:00
Holder Ch. - Bellego D. 7073
1.38 2.76 13.07. 19:00
Kulakov V. - Ljung P. 7114
1.63 2.11 13.07. 19:00
Kulakov V. - Berntzon O. 7119
1.75 1.94 13.07. 19:00
Kulakov V. - Bellego D. 7382
1.65 2.08 13.07. 19:00
Kulakov V. - Walasek G. 7385
1.60 2.16 13.07. 19:00
Ljung P. - Berntzon O. 7386
1.80 1.88 13.07. 19:00
Ljung P. - Bellego D. 7387
1.75 1.94 13.07. 19:00
Ljung P. - Walasek G. 7402
1.70 2.01 13.07. 19:00
Ljung P. - Lahti T. 7403
1.65 2.08 13.07. 19:00
Berntzon O. - Bellego D. 7404
1.78 1.90 13.07. 19:00
Berntzon O. - Walasek G. 7405
1.62 2.13 13.07. 19:00
Berntzon O. - Lahti T. 7406
1.67 2.05 13.07. 19:00
Bellego D. - Lahti T. 7407
1.67 2.05 13.07. 19:00
Bellego D. - Jeleniewski D. 7408
1.65 2.08 13.07. 19:00
Bellego D. - Klindt N. 7409
1.65 2.08 13.07. 19:00
Walasek G. - Lahti T. 7410
1.80 1.88 13.07. 19:00
Walasek G. - Jeleniewski D. 7411
1.70 2.01 13.07. 19:00
Walasek G. - Pieszczek K. 7412
1.62 2.13 13.07. 19:00
Lahti T. - Jeleniewski D. 7413
1.75 1.94 13.07. 19:00
Lahti T. - Klindt N. 7414
1.75 1.94 13.07. 19:00
Lahti T. - Pieszczek K. 7415
1.57 2.22 13.07. 19:00
Jeleniewski D. - Klindt N. 7416
1.80 1.88 13.07. 19:00
Jeleniewski D. - Gapinski T. 7417
1.65 2.08 13.07. 19:00
Jeleniewski D. - Musielak T. 7418
1.62 2.13 13.07. 19:00
Klindt N. - Gapinski T. 7419
1.55 2.26 13.07. 19:00
Klindt N. - Pieszczek K. 7420
1.70 2.01 13.07. 19:00
Gapinski T. - Pieszczek K. 7421
2.16 1.60 13.07. 19:00
Gapinski T. - Thorssell J. 7422
1.60 2.16 13.07. 19:00
Musielak T. - Thorssell J. 7425
1.55 2.26 13.07. 19:00
Musielak T. - Okoniewski R. 7426
1.45 2.52 13.07. 19:00
Thorssell J. - Okoniewski R. 7427
1.62 2.13 13.07. 19:00
Thorssell J. - Gala A. 7428
1.62 2.13 13.07. 19:00
Okoniewski R. - Gala A. 7429
2.01 1.70 13.07. 19:00
SEC = Speedway Euro Championship 2020, zaklad dlugoterminowy
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-3 data
Madsen L. 130053 2020
1.60 0.00 15.07. 19:00
Michelsen M. 130072 2020
6.50 0.00 15.07. 19:00
Laguta G. 130125 2020
10.00 0.00 15.07. 19:00
Pedersen N. 130586 2020
5.00 0.00 15.07. 19:00
Lambert R. 130660 2020
5.50 0.00 15.07. 19:00
Jensen M.J. 130661 2020
200.00 0.00 15.07. 19:00
Kasprzak K. 130662 2020
200.00 0.00 15.07. 19:00
Woryna K. 130663 2020
60.00 0.00 15.07. 19:00
Smektala B. 130664 2020
30.00 0.00 15.07. 19:00
Ljung P. 130665 2020
200.00 0.00 15.07. 19:00
Milik V. 130667 2020
60.00 0.00 15.07. 19:00
Bellego D. 130668 2020
150.00 0.00 15.07. 19:00
Huckenbeck K. 130669 2020
400.00 0.00 15.07. 19:00
Kudriashov A. 130670 2020
150.00 0.00 15.07. 19:00
Lahti T. 130679 2020
60.00 0.00 15.07. 19:00