Czas
1.01
1000
Typy zakładów
Wszystko Mecz Drużyna wygra lub będzie prowadziła różnicą dwóch goli w meczu SUPEROFERTA+: mecz Handicap Spotkanie bez remisu Liczba goli liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa bez remisu 1.połowa liczba goli Najpopularniejsze zakłady łączone Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Handicap. Dokładny wynik Mecz: Multiwynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz i liczba goli 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Będzie przegrywać, ale.. nie straci gola wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Różnica zwycięstwa Mecz: która drużyna strzeli gola 1.gol-minuta 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: handicap Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania Rzut karny Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Chorwacja Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Polska Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Arabia S. Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Tunezja Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Kostaryka Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Australia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Japonia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Kanada Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Holandia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Ekwador Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Walia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Iran Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Belgia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Argentyna Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Meksyk Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Francja Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Niemcy Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Dania Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Hiszpania Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Maroko Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Katar Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Senegal Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Anglia Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) USA Czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa: czerwona kartka (Czerwone kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 1.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.połowa liczba żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.druzyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 2.drużyna 2.połowa liczba zółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Więcej żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Połowa z większą liczbą żółtych kartek (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) 1.żółta kartka (Żółte kartki pokazane trenerowi lub członkom sztabu zespołów nie są uwzględniane.) Liczba rzutów rożnych 1.druzyna liczba rzutów rożnych 2.drużyna liczba rzutów rożnych 1.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 1.połowa liczba rzutów rożnych 2.połowa liczba rzutów rożnych 1.druzyna 2.połowa liczba rzutów rożnych 2.drużyna 2.połowa liczba rzutów rożnych Wiecej rzutów rożnych Więcej strzałów w światło bramki Liczba strzałów w światło bramki 1.druzyna liczba strzałów w światło bramki 2.drużyna liczba strzałów w światło bramki Więcej fauli Liczba fauli 1.druzyna liczba fauli 2.drużyna liczba fauli Wiecej spalonych Liczba spalonych 1.druzyna liczba spalonych 2.drużyna liczba spalonych Sędzia główny na podstawie wideoweryfikacji podyktuje rz.karny Sędzia główny na podstawie wideoweryfikacji anuluje rz.karny Sędzia główny na podstawie wideoweryfikacji pokaże czerwoną kartkę Sędzia główny na podstawie wideoweryfikacji nie uzna gola Liczba zmian 1.połowa-zmiana Zawodnik rezerwowy strzeli gola (nie wystąpi od początku spotkania) padnie gol samobójczy 1.druzyna strzeli bramkę samobójczą 2.drużyna strzeli bramkę samobójczą Kto rozpocznie spotkanie Strzeli gola (jeśli mecz zakończy się 0:0, zakłady zostaną zwrócone) Spotkanie/liczba goli 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol Jedna z drużyn wygra mecz Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz Pozostałe zakłady łączone 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 1.połowie 2.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 2.połowie 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli Ostani gol w spotkaniu 1.połowa/mecz i 1.połowa liczba goli
Pokaż więcej
mniej
SUPEROFERTA+: mecz "Faworyt" to standardowy kurs na drużynę będącą faworytem w meczu. Aby skorzystać z podwyższonych kursów na faworyta, do wybranego typu należy dodać odpowiednią liczbę innych typów z oferty. Na przykład F+4ako oznacza, że na kuponie muszą być jeszcze 4 inne typy. Zakład nie jest ograniczony stawką, minimalny kurs innych typów musi wynosić 1,10. faworyt F+4ako F+7ako F+11ako więcej data
1.25 1.28 1.34 1.42 +168 29.11. 16:00
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz awans Spotkanie bez remisu Liczba goli liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Handicap Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa bez remisu 1.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie 1.połowa: handicap Handicap. Dokładny wynik Mecz: Multiwynik 1.połowa/spotkanie 1.połowa/mecz i liczba goli 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Będzie przegrywać, ale.. nie straci gola wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy strzeli gola w obu połowach Mecz/obie drużyny strzelą gola Różnica zwycięstwa Mecz: która drużyna strzeli gola 1.gol-minuta 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu 2.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 2.połowa: handicap Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie Spotkanie/liczba goli 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 1.połowie 2.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 2.połowie 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli 1.połowa/mecz i 1.połowa liczba goli