Czas
Kursy
1.01
1000
pic

Weekend Zwycięzców

I Ty możesz zostać zwycięzcą w Fortunie! Powoli wraca wielka piłka. W ten weekend przywitamy angielską Premier League oraz niemiecką Bundesligę. No i to jest wspaniała okazja do zgarnięcia 100 zł bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy coś specjalnego. Graj zdarzenia związane tylko z piłką, a jeżeli wygrasz w piątek, sobotę oraz niedzielę dostaniesz od nas dodatkowe 100 zł! Sprawdź szczegóły.

pic

Godziny Mistrzów - sierpień

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Dokładka - sierpień

Środa wieczór, koniec pracy, pełen luz i zero zmartwień. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały sierpień środa będzie Twoim ulubionym dniem tygodnia! A jeżeli już jest, to pokochasz ją jeszcze bardziej! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Godziny Mistrzów live - sierpień

A co powiesz na lajwik? Poniedziałek w sierpniu stoi pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 30 zł w punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Piłkarski pewniak

Na rodzimym podwórku piłka kopana jest już od 15 lipca. A, to, że przyjdzie czas na Piłkarski Pewniak było "pewne jak techno w trendzie". Weekend z Ekstraklasą i Fortuna 1 Ligą to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy, że w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek postawisz kupon prematch za min. 50 zł zwierający zdarzenia związane z piłką nożną. Sprawdź szczegóły.

pic

Typy Chronione

Halo policja!? Proszę przyjechać na Fortunę! Mamy parę typów do ochrony! Przed nami start polskiej Ekstraklasy oraz Fortuna I Ligi. Z tej okazji coś, czego w naszym fortunowym repertuarze nie było już dawnoPrzed Wami Typy Chronione. Krótka przypominajka, o co w tym wszystkim chodzi? Wystarczy, że w dniu promocji postawisz kupon prematch min. 4 AKO, z min. jednym zdarzeniem związanym z piłkarską Ekstraklasą lub Fortuna I Ligą, za min. 100 zł, a gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane, tylko jeden mecz Ci nie wejdzie lub tylko jedno zdarzenie będzie wygrane otrzymasz bonus na pocieszenie. Sprawdź szczegóły.

pic

Happy Hours graj bez podatku - PRIME SHOW MMA 2

Już 9 lipca na gali PRIME SHOW MMA 2 zostaniecie zabrani w kosmos! A, z tej okazji klasycznie - specjalna edycja HAPPY HOURS. Dajemy naszym graczom możliwość wyższych wygranych gdyż w dniu 09.07 w godzinach 16:00-20:00 grasz BEZ PODATKU! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w dniu gal w podanych godzinach. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Godziny Mistrzów - lipiec

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

AKO Master

Już 27 czerwca rozpoczynają się zmagania w wielkoszlemowym Wimbledonie. Główną faworytką do zwycięstwa w brytyjskim turnieju jest Iga Świątek. A jeżeli Wielki Szlem, to musi być coś jeszcze. Cóż to takiego? KOLEJNA EDYCJA AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon z min. jednym tenisowym zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

AKO Master

Koniec wakacji! Zaczynamy poważne kopanie. Już 15 lipca rozpoczynają się zmagania w piłkarskiej Ekstraklasie oraz najlepszej na świecie Fortuna 1 Lidze. Było trochę tenisa, ale teraz pora na PIŁKARSKI AKO MASTER! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon z min. jednym piłkarskim zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

Kurs na wygraną KSW 71

W ten weekend KSW 71! W walce o mistrzowski pas wagi lekkiej na przeciw siebie staną Marian Ziółkowski oraz Sebastian Rajewski. Na gali zobaczymy również takich fighterów jak: Borys Mańkowski, Daniel Torres czy Marcin "Różal" Różalski. Z tej okazji oprócz szerokiej oferty zakładów prematch i live przygotowaliśmy również konkurs. Obierz kurs na wygraną i zgarnij nagrody oraz doładowania w punktach FKP. Wystarczy, że w okresie 16-18.06.2022 postawisz zwycięski kupon prematch lub live ze zdarzeniami związanymi tylko i wyłącznie z KSW 71, a jeśli twój kupon znajdzie się w TOP30 zwycięskich zakładów z najwyższym kursem całkowitym otrzymasz od nas nagrodę!

pic

Betbuilder bez ryzyka na UFC

Powrót Joanny Jędrzejczyk do klatki! Już w tę niedzielę Polka wraca po ponad dwuletniej przerwie od walk. Na UFC 275 postara się zrewanżować Chince Weili Zhang, z którą to poniosła swoją ostatnią porażkę. Długo czekaliśmy na ten powrót, dlatego nie możemy przejść obok tej gali obojętnie! W dniach 11-12.06.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera z oferty na UFC 275. W przypadku gdy zakład zawarty na UFC 275 poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Daj na zgodę! 10 zł za zgodę na kontakt sms&email

Chcesz być na bieżąco z informacjami o wszystkich naszych promocjach i bonusach? Podczas rejestracji zaznacz zgodę na otrzymywanie od nas informacji przez sms-y lub e-maile, a my gwarantujemy, że nie będziemy spamować Twoich skrzynek niepotrzebnymi wiadomościami. Wciąż nie jesteś przekonany, że warto być z nami w kontakcie? Tylko w dniach 03-04.06.2022 dorzucamy dodatkowy bonus 10 zł wyłącznie za to, że podczas rejestracji zaznaczysz wspomniane zgody.

pic

Daj na zgodę! 10 zł za zgodę na kontakt sms&email

Chcesz być na bieżąco z informacjami o wszystkich naszych promocjach i bonusach? Podczas rejestracji zaznacz zgodę na otrzymywanie od nas informacji przez sms-y lub e-maile, a my gwarantujemy, że nie będziemy spamować Twoich skrzynek niepotrzebnymi wiadomościami. Wciąż nie jesteś przekonany, że warto być z nami w kontakcie? Tylko w dniach 08-09.07.2022 dorzucamy dodatkowy bonus 10 zł wyłącznie za to, że podczas rejestracji zaznaczysz wspomniane zgody.

pic

200 zł za wygraną Liverpoolu FC albo Realu Madryt

Ostatnie w tym sezonie. THE CHAAAMPIONS! Finałowy pojedynek piłkarskiej Ligi Mistrzów odbędzie już 28 maja o godzinie 21:00. Kto zdobędzie tytuł mistrza Europy? Liverpool czy Real Madryt? Za kogo trzymacie kciuki? Z okazji finału Champions League przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych nowych klientów. Stawiając 4 zł na wygraną Liverpoolu albo Realu Madryt do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 26-28.05.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na wygraną Liverpoolu albo Realu w finale Ligi Mistrzów. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

Dokładka - czerwiec

Sobota przy pysznym obiadku. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały czerwiec szósty dzień tygodnia będzie Waszym ulubionym dniem! Wystarczy, że w godz. 12:00 - 15:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Dokładka - lipiec

Sobota przy pysznym obiadku. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały lipiec szósty dzień tygodnia będzie Waszym ulubionym dniem! Wystarczy, że w godz. 12:00 - 15:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Godziny Mistrzów - czerwiec

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Środa z Fartem - czerwiec

Środa z Fartem! Wystarczy, że w godz. 18:00-20:00 zrobisz depozyt za min. 50 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty prematch, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy 50 zł w punktach FKP. No to z fartem i sprawdzaj szczegóły promocji!

pic

Środa z Fartem - lipiec

Środa z Fartem! Wystarczy, że w godz. 18:00-20:00 zrobisz depozyt za min. 50 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty prematch, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy 50 zł w punktach FKP. No to z fartem i sprawdzaj szczegóły promocji!

pic

Zmiana w regulaminie programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus

Informujemy, iż od dnia 01.07.2022 nastąpi zmiana w regulaminie programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus. Zmiana polega na dodaniu zapisu związanego z zerowaniem punktów FKP, co będzie mieć miejsce w przypadku klientów nieaktywnych od min. 12 miesięcy. Wyzerowanie FKP nastąpi piątego dnia miesiąca kalendarzowego następującego po okresie 12 miesięcy, chyba, że przed tym dniem gracz zawrze zakład wzajemny. Procedurę kasowania punktów FKP rozpoczniemy w lipcu 2023 roku.


pic

Pudzianowski vs. Materla bez ryzyka!

Kolejna, już 70 gala KSW odbędzie się 28 maja w Atlas Arenie w Łodzi. Starciem wieczoru będzie walka dwóch legend organizacji KSW. Na przeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z pewnością będzie to obowiązkowy punkt weekendu każdego fana MMA. A czym byłaby kolejna gala bez promocji w Fortunie? No właśnie, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny bonus na walkę wieczoru Pudzianowski vs. Materla. Wystarczy, w dniu 28.05.2022 postawić kupon min. 4 AKO zawierający walkę wieczoru z KSW 70 za min. 100 zł. W przypadku gdy zakład na main event nie wejdzie, otrzymasz bonus 100 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Jak zmienić hasło w Fortunie?

Zapomniałeś hasła i nie możesz zalogować się na swoje konto? Spokojna głowa, przychodzimy z podpowiedzią. W artykule poniżej znajdziesz odpowiedź jak zmienić swoje hasło i z powrotem wejść do gry.

pic

AKO Master

Już 22 maja rozpoczynają się zmagania w wielkoszlemowym Roland Garrosie. Główną faworytką do zwycięstwa w francuskim turnieju jest Iga Świątek. A jeżeli Wielki Szlem, to musi być coś jeszcze. Prosimy werble... POWRACAMY Z KOLEJNĄ EDYCJĄ AKO MASTERA! Konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon z min. jednym tenisowym zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

Niedziela z Betbuilderem

Zbuduj to sam! W tę niedzielę zakłady z Betbuildera grasz bez ryzyka. W dniu 15.05.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera. W przypadku gdy zakład zawarty poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś dla wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 09-12.05.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś dla wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 16-19.05.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś dla wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 23-26.05.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś dla wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 05-09.06.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij łącznie nawet 50 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Piłkarski pewniak

Rewanże w półfinałach Ligi Europy oraz Ligi Konferencji Europy, zacięta walka o mistrzostwo w najlepszych ligach świata, mecz na szczycie w angielskiej Premier League i wiele wiele więcej! Piłkarski długi weekend to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy, że w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę postawisz kupon prematch za min. 50 zł zwierający zdarzenia związane z piłką nożną. Sprawdź szczegóły.

pic

Piłkarski pewniak

Niby sezon się skończył ale dalej coś się dzieje. Lubimy to, gdyż możemy rozpieszczać naszych klientów najlepszymi promocjami! Kolejne mecze reprezentacji w piłkarskiej Lidze Narodów. Weekend z piłką to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy, że w piątek, sobotę, niedzielę i poniedziałek postawisz kupon prematch za min. 50 zł zwierający zdarzenia związane z piłką nożną. Sprawdź szczegóły.

pic

Dokładka - maj

Sobota przy pysznym obiadku. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały maj szósty dzień tygodnia będzie Waszym ulubionym dniem! Wystarczy, że w godz. 12:00 - 15:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Godziny Mistrzów - maj

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś dla wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 25-28.04.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 25.04.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 01.06.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 14.07.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł z kodem promocyjnym FORTUNA, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Kurs na wygraną KSW69

W ten weekend KSW 69! W walce o mistrzowski pas wagi koguciej zawalczy Sebastian Przybysz. Na gali zobaczymy również takich fighterów jak: Robert Ruchała, Paweł Pawlak czy Cezary Kęsik. Z tej okazji oprócz szerokiej oferty zakładów prematch i live przygotowaliśmy również konkurs. Obierz kurs na wygraną i zgarnij bilety na kolejną galę KSW, rękawice z autografami zawodników czy doładowania w punktach FKP. Wystarczy, że w okresie 21-23.04.2022 postawisz zwycięski kupon prematch lub live ze zdarzeniami z KSW 69, a jeśli twój kupon znajdzie się w TOP30 zwycięskich zakładów z najwyższym kursem całkowitym otrzymasz od nas nagrodę!

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 22.04.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 04-07.04.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij nawet 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 04.04.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 11.04.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Godziny Mistrzów live - czerwiec

A co powiesz na lajwik? Poniedziałek w czerwcu stoi pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 19:00 - 21:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 30 zł w punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Godziny Mistrzów live - lipiec

A co powiesz na lajwik? Poniedziałek w lipcu stoi pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 30 zł w punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Pewne 30 na live - maj

A co powiesz na lajwik? Poniedziałek w maju stoi pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 16:00 - 18:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live, a po wszystkim dostaniesz od nas 30 zł w punktach FKP! Co najlepsze, wynik Twojego kuponu nie ma znaczenia. I tak się zaczyna tydzień!  

pic

AKO Master

Sport, sport i jeszcze więcej sportu! Dawno nie było ale już jest, powraca, najukochańszy, jedyny w swoim rodzaju AKO MASTER. Po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

Pewne 50 zł - kwiecień

Taki dzień to dobra okazja do zgarnięcia mistrzowskiego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko, przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wystarczy, że w godzinach 18:00-20:00 dokonasz depozytu korzystając z kodu promocyjnego Fortuna na min. 50 zł oraz postawisz kupon z dowolnym zdarzeniem z oferty prematch lub live za min. 50 zł, a otrzymasz od nas 50 zł w punktach FKP do wykorzystania na całą ofertę prematch i live. Sprawdź szczegóły.

pic

Pewne 50 zł

Wtorek z Ligą Mistrzów. Taki dzień to dobra okazja do zgarnięcia mistrzowskiego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko, przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wystarczy, że w godzinach 18:00-20:00 dokonasz depozytu korzystając z kodu promocyjnego Fortuna na min. 50 zł oraz postawisz kupon z dowolnym zdarzeniem z oferty prematch lub live za min. 50 zł, a otrzymasz od nas 50 zł w punktach FKP do wykorzystania na całą ofertę prematch i live. Sprawdź szczegóły.

pic

Pewne 30 na live

A co powiesz na lajwik? Poniedziałek stoi pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 16:00 - 18:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live, a po wszystkim dostaniesz od nas 30 zł w punktach FKP! Co najlepsze, wynik Twojego kuponu nie ma znaczenia. I tak się zaczyna tydzień!  

pic

Weekend z Betbuilderem

Zbuduj to sam! W ten weekend zakłady z Betbuildera grasz bez ryzyka. W dniach 01-03.04.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera. W przypadku gdy zakład zawarty poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Weekend z Betbuilderem

Zbuduj to sam! W ten weekend zakłady z Betbuildera grasz bez ryzyka. W dniach 22-24.07.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera. W przypadku gdy zakład zawarty poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Godziny Mistrzów

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

200 zł za wygraną kierowcy Ferrari w GP Arabii Saudyjskiej

Już 27 marca odbędzie się kolejne Grand Prix w nowym sezonie Formuły 1. Tym razem będziemy mogli podziwiać najlepszych kierowców globu na torze w Arabii Saudyjskiej. Czy po znakomitym starcie w GP Bahrajnu, zawodników z teamu Ferrari stać na kolejne zwycięstwo? Mamy coś specjalnego dla fanów formuły 1. Stawiając 4 zł na zwycięstwo Sainza albo Leclerca, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 25-27.03.2022 do godziny 19:00 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Carlosa Sainza albo Charlesa Leclerca w GP Arabii Saudyjskiej (kategoria zakładu „GP Arabia S.-klasyfikacja końcowa”). Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 24.03.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

200 zł za awans Polaków

Pierwszy bardzo ważny sprawdzian Polskiej Reprezentacji w 2022 roku. Finał baraży o Mistrzostwa Świata w Katarze. Już we wtorek 29 marca o godzinie 20:45 Polacy zmierzą się ze Szwecją. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. Stawiając 4 zł na awans Polski, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 27-29.03.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na awans Polaków. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Świątek w półfinale Miami Open

Pierwsza rakieta świata idzie jak burza! 15 wygranych z rzędu. Robi wrażenie, co? Pora na 16 zwycięstwo i awans do finału Miami Open. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. Stawiając 2 zł na wygraną Igi Świątek, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 31.03-01.04.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 2 zł na zwycięstwo Igi Świątek. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

Wirtualny Pewniak

Piłka nożna, wyścigi konne, wyścigi psów, samochody i żużel! Wirtualne sporty gwarantują prawdziwe emocje i wygrane co kilka minut! Lubisz obstawiać wirtualne rozgrywki? W dniach 25-28.03.2022 r. obstawiaj kupony zawierające dowolne zdarzenia z oferty wirtualnych sportów i zyskaj nawet 40 zł gwarantowanego bonusu. 

pic

Żelazna defensywa - wygrana lub bonus 25 zł

W tym tygodniu rozpoczynamy ostatnie potyczki w ramach baraży do Mistrzostw Świata w Katarze. A to oznacza tylko jedno. Czas na przerwę reprezentacyjną! Już 24 marca Polacy w meczu towarzyskim zmierzą się z drużyną Szkocji. Będzie to sprawdzian przed spotkaniem w finale baraży o Mistrzostwa Świata. Z okazji powrotu reprezentacji przygotowaliśmy promocję. Postaw zakład, że w meczu Polska vs. Szkocja - Polacy nie stracą gola, po zboostowanym kursie 4.00! Jeżeli ten zakład nie wejdzie otrzymasz od nas 25 zł w punktach FKP. Nie mają znaczenia inne rozstrzygnięcia na kuponie. Sprawdź szczegóły. 

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt na KSW 68

Już jutro KSW 68 a Ty zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 18.03.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

200 zł za wygraną Realu albo Barcelony

El Clasico coraz bliżej! Już w niedzielę 20 marca o godzinie 21:00 będziemy świadkami kolejnego show w wykonaniu zawodników Barcelony i Realu. Stawiając 4 zł na zwycięstwo Realu albo Barcelony, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 18-20.03.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Realu (1) albo Barcelony (2). Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Bayernu

ĆWIERĆFINAŁY W LM! Już we wtorek 12 kwietnia o godzinie 21:00 będziemy świadkami rewanżowego starcia Bayernu Monachium z Villarrealem. Stawiając 4 zł na zwycięstwo Bayernu w regulaminowym czasie gry do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu, tak jakbyś triumf Bawarczyków obstawił z kursem 50! Wystarczy w dniach 10-12.04.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Bayernu w meczu w regulaminowym czasie gry. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za gola Lewandowskiego

Już w sobotę Der Klassiker! Bayern Monachium na własnym stadionie ugości drużynę Borussi Dortmund. Robert Lewandowski vs. Erling Haaland! W ostatnich 5 spotkaniach tych drużyn padło 25 bramek! To nie będzie nudny mecz. Robert Lewandowski w 25 meczach przeciwko swojemu byłemu klubowi ustrzelił aż 26 goli. Czy Lewy dorzuci coś do woreczka już w najbliższym spotkaniu? Stawiając 4 zł na bramkę Lewandowskiego do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu, tak jakbyś bramkę polskiego napastnika obstawił z kursem 50! Wystarczy w dniach 21-23.04.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na bramkę Lewandowskiego w meczu z Borussią Dortmund. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Manchesteru City albo Realu Madryt

Już we wtorek 26 kwietnia prawdziwe piłkarskie święto! Półfinały Ligi Mistrzów, a w nich starcie Manchesteru City z Realem Madryt. THE CHAAAMPIONS! Zwycięstwo Manchesteru albo Realu po kursie 50? Bardzo proszę! Stawiając min. 4 zł na zwycięstwo Manchesteru City albo Realu Madryt, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 24-26.04.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Manchesteru City (1) albo Realu Madryt (2). Jeżeli kupon okaże się wygrany, doliczymy CI bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Manchesteru City i Liverpoolu FC

Mistrzowie wracają do gry! Już w ten weekend startuje kolejny emocjonujący sezon w Angielskiej Premier League? Dwie najlepsze ekipy poprzednich rozgrywek rozpoczną swoja zmagania na wyjeździe. Liverpool zostanie ugoszczony na stadionie beniaminka Fulham, natomiast mistrzowie poprzedniego sezonu, czyli Manchester City odwiedzą stadion West Hamu. Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych nowych klientów. Stawiając 4 zł na wygraną Manchesteru City i Liverpoolu do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 04-06.08.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon AKO za min. 4 zł na wygraną Manchesteru i Liverpoolu w pierwszej kolejce Premier League. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Igi Świątek

29! Tyle wygranych z rzędu zanotowała pierwsza rakieta świata. Iga Świątek jest nie do zatrzymania! Polka idzie jak burza! Ten rekord robi wrażenie, co? Pora na 30 zwycięstwo w 2 rundzie wielkoszlemowego Roland Garrosa. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. Stawiając 4 zł na wygraną Igi Świątek 2:0 w setach, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 24.26-05.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Igi Świątek 2:0. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

200 zł za wygraną Pudzianowskiego albo Materli

70 gala KSW zbliża się wielkimi krokami. Już 28 maja będziemy mogli podziwiać najlepszych fighterów w Atlas Arenie w Łodzi. Starciem wieczoru będzie walka dwóch legend organizacji KSW. Na przeciw siebie staną Mariusz Pudzianowski oraz Michał Materla. Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych nowych klientów. Stawiając 4 zł na wygraną Mariusza Pudzianowskiego albo Michała Materli do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 26-28.05.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na wygraną Mariusza Pudzianowskiego albo Michała Materli na 70 gali KSW. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

200 zł za wygraną Igi Świątek

32! Tyle wygranych z rzędu zanotowała pierwsza rakieta świata. Iga Świątek jest nie do zatrzymania! Polka idzie jak burza! Ten rekord robi wrażenie, co? Pora na 33 zwycięstwo i awans do półfinału wielkoszlemowego Roland Garrosa. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. Stawiając 4 zł na wygraną Igi Świątek, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 31.05-01.06.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Igi Świątek. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

200 zł za wygraną Twojego klubu w Fortuna I Lidze

W ten weekend rozpoczniemy zmagania w ramach 2 kolejki Fortuna I Ligi. Przed nami niesamowite widowiska takie jak: mecz Arki Gdynia z Zagłębiem Sosnowiec czy GKS Katowice vs. Bruk-Bet Termalica. Zapowiada się kawał dobrego futbolu. A z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem swojej drużyny z Fortuna I Ligi oraz stawiając 4 zł na wygraną dowolnego klubu z tejże ligi, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 22-25.07.2022 dokonać rejestracji z kodem swojej drużyny, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo dowolnej drużyny w 2 kolejce Fortuna I Ligi. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

200 zł za gola Roberta Lewandowskiego

Lewy gol, Lewy gol, Lewy gol! W ten weekend startuje hiszpańska La Liga. A już w sobotę debiut Roberta Lewandowskiego w nowych barwach. Barcelona na swoim stadionie podejmie Rayo Vallecano. Z tej okazji przygotowaliśmy coś specjalnego dla naszych nowych klientów. Stawiając 4 zł na gola Roberta Lewandowskiego do wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 10-13.08.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon SOLO za min. 4 zł na gola Roberta Lewandowskiego w meczu z Rayo Vallecano. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

Bonus 20 zł za każdą wygraną Igi Świątek w turnieju WTA Toronto 2022

Iga Świątek wraca do gry! Już 10 sierpnia pierwsza rakieta świata rozpocznie zmagania na kortach w Toronto. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla nowych graczy. W dniach 09-14.08.2022 zagraj na zwycięstwo Świątek w całym turnieju za min. 4 zł i zgarnij 20 zł za każdy wygrany mecz Świątek. Wystarczy do momentu rozpoczęcia meczu finałowego lub odpadnięcia Igi Świątek dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Igi Świątek. Za każde zwycięstwo Świątek w WTA Toronto otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 20 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

100 zł za wygraną Rutkowskiego na KSW 68

Kolejna 68 gala KSW zbliża się wielkimi krokami. Już 19 marca będziemy świadkami kolejnych znakomitych starć. Tym razem, pierwszy raz w historii, gospodarzem gali będzie miasto Radom. W walce wieczoru o pas wagi piórkowej na przeciw siebie staną Daniel Rutkowski oraz Salahdine Parnasse. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla naszych nowych klientów. Stawiając min. 5 zł brutto na zwycięstwo Daniela Rutkowskiego, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 100 zł bonusu. Wystarczy w dniach 17-19.03.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać za min. 5 zł brutto na Daniela Rutkowskiego. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 100 zł. Sprawdź szczegóły promocji

pic

200 zł za wygraną Przybysza na KSW 69

Kolejna 69 gala KSW zbliża się wielkimi krokami. Już 23 kwietnia będziemy świadkami kolejnych znakomitych starć. W walce wieczoru o pas mistrzowski wagi koguciej na przeciw siebie staną Sebastian Przybysz oraz Werlleson Martins Ribeiro. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla naszych nowych klientów. Wygrana Przybysza po kursie 50! Jeśli postawisz min. 4 zł brutto na zwycięstwo Sebastiana Przybysza, a ten obroni mistrzowski pas, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 21-23.04.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać za min. 4 zł brutto na Sebastiana Przybysza. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji

pic

200 zł za wygraną Jana Błachowicza

Już 15 maja na gali UFC ON ESPN 36 w Las Vegas Jan Błachowicz w swoim powrocie do oktagonu zmierzy się z Aleksandarem Rakiciem. Dla naszego Polskiego mistrza będzie to pierwsza walka po nieudanej drugiej obronie pasa mistrzowskiego i porażce z Gloverem Teixeirą na UFC 267. Z tej okazji przygotowaliśmy coś dla naszych nowych klientów. Jeśli postawisz min. 4 zł brutto na zwycięstwo Jana Błachowicza, a ten wygra walkę z Aleksandarem Rakiciem, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. W przypadku stawki 4 zł, to tak jakbyś zagrał po kursie 50.0! Wystarczy w dniach 12-15.05.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 30 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać za min. 4 zł brutto na Jana Błachowicza. Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 14.03.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Weekend z Betbuilderem

Zbuduj to sam! W ten weekend zakłady z Betbuildera grasz bez ryzyka. W dniach 11-13.03.2022 wystarczy postawić kupon za min. 20 zł zawierający min. 1 zakład zagrany w ramach Betbuildera. W przypadku gdy zakład zawarty poprzez opcję "Betbuilder" będzie przegrany otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

200 zł za wygraną Realu albo PSG

Kto awansuje do 1/4 finału LM? Real czy PSG? Z okazji środowego rewanżu w hicie 1/8 Ligi Mistrzów przygotowaliśmy specjalną promocję dla wszystkich nowych klientów Fortuny. Stawiając 4 zł na zwycięstwo Realu albo PSG, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 07-09.03.2022 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać za min. 4 zł na zwycięstwo Realu (1) albo PSG (2). Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

Karciany Pewniak

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 07-10.03.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij nawet 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Piłkarski pewniak

Derby Manchesteru, mecz na szczycie we włoskiej Serie A i wiele wiele więcej! Piłkarski weekend to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy, że w sobotę, niedzielę i poniedziałek postawisz kupon prematch za min. 50 zł zwierający zdarzenia związane z piłką nożną. Sprawdź szczegóły.

pic

Godziny Mistrzów live

Jak dobrze zacząć tydzień? A co powiesz na lajwik? Zacznij poniedziałek pod znakiem zakładów live. Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz zwrot stawki do 30 zł w punktach FKP do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Środa z Fartem

Środa z Fartem! Wystarczy, że w godz. 18:00-20:00 zrobisz depozyt za min. 50 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty prematch, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy 50 zł w punktach FKP. No to z fartem i sprawdzaj szczegóły promocji!

pic

Konkurs KSW 68

Już 19 marca będziemy świadkami historycznej gali KSW 68, która zawita po raz pierwszy do miasta Radom. W walce wieczoru o mistrzowski pas w kategorii piórkowej naprzeciw siebie staną Daniel Rutkowski oraz broniący tytułu francuz Salahdine Parnasse. W oktagonie zobaczymy jeszcze takie nazwiska jak Michał Pietrzyk, Tomasz Romanowski, Damian Janikowski czy Michał Kita. Zapowiada się pełna sportowych emocji gala. A my z tej okazji przygotowaliśmy dla Was konkurs, w którym do wygrania jest aż 50 nagród! Szczegóły poniżej.

pic

Środa z Fartem - maj

Środa z Fartem! Wystarczy, że w godz. 18:00-20:00 zrobisz depozyt za min. 50 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty prematch, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy 50 zł w punktach FKP. No to z fartem i sprawdzaj szczegóły promocji!

pic

KSW 67 bez ryzyka!

KSW wraca do Warszawy! Gala KSW 67 to z pewnością będzie obowiązkowy punkt weekendu każdego fana MMA. A czym byłaby kolejna gala bez promocji w Fortunie? No właśnie, dlatego przygotowaliśmy dla Was mocny jak ciosy Darko Stosicia bonus. Wystarczy, w dniu 26.02.2022 postawić kupon min. 4 AKO zawierający min. 1 zdarzenie związane z KSW 67 za min. 50 zł brutto. W przypadku gdy co najmniej jedno zdarzenie z KSW 67 nie wejdzie otrzymasz bonus 50 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Parnasse vs. Rutkowski bez ryzyka!

Już 19 marca na mapę KSW wskoczy kolejne miejsce! Pierwsza historyczna Gala KSW 68 w Radomiu! Z pewnością będzie obowiązkowy punkt weekendu każdego fana MMA. A czym byłaby kolejna gala bez promocji w Fortunie? No właśnie, dlatego przygotowaliśmy dla Was specjalny bonus na walkę wieczoru Parnasse vs. Rutkowski. Wystarczy, w dniu 19.03.2022 postawić kupon min. 4 AKO zawierający walkę wieczoru z KSW 68 za min. 100 zł. W przypadku gdy zakład na main event nie wejdzie, otrzymasz bonus 100 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Betbuilder bez ryzyka!

Zbuduj to sam! W ten weekend Betbuildera grasz bez ryzyka. W dniach 25-27.02.2022 wystarczy postawić kupon za min. 10 zł zawierający min. 1 zakład zawarty w ramach Betbuildera. W przypadku przegranej odbierz gwarantowany bonus 10 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 21.02.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 07.03.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Prime Show MMA - jak obstawiać?

Prime Show MMA – zakłady tylko w Fortunie! Założenie konta na stronie efortuna.pl jest banalnie proste i nie zajmuje dużo czasu. Szybka rejestracja i możliwość utworzenia konta tymczasowego tylko usprawnia ten proces. Poniżej krótka instrukcja jak założyć konto i obstawiać wydarzenia związane z Prime Show MMA.

pic

AKO Master

THE CHAAAMPIONS! Nie mogliśmy przejść obojętnie obok 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dlatego też po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Tym razem na trochę innych warunkach, które z pewnością polubicie. 2 tygodnie z Ligą Mistrzów = AKO Master na każdy tydzień! Postaw zwycięski kupon, w jednym lub drugim tygodniu promocji, z min. 1 piłkarskim zdarzeniem, za min. 10 zł oraz min. 10 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

AKO Master na 1/8 LM - lista zwycięzców

THE CHAAAMPIONS! Nie mogliśmy przejść obojętnie obok 1/8 finału Ligi Mistrzów. Dlatego też po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Tym razem na trochę innych warunkach, które z pewnością polubicie. 2 tygodnie z Ligą Mistrzów = AKO Master na każdy tydzień! Postaw zwycięski kupon, w jednym lub drugim tygodniu promocji, z min. 1 piłkarskim zdarzeniem, za min. 10 zł oraz min. 10 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł! W tym artykule przedstawimy zwycięzców AKO Mastera na 1/8 finał LM.

pic

Szybkie wypłaty w Fortunie

Znowu wygrałeś i od razu masz ochotę wypłacić zwycięski kupon? Nic prostszego. Teraz wypłaty pieniędzy z konta gracza na konto bankowe realizujemy błyskawicznie. Od zlecenia przelewu do momentu, gdy będziesz mógł w pełni cieszyć się wygraną nie minie więcej niż 15 minut.

pic

Pewniak na Bet on Games

Wyciągamy asa z rękawa, którym jest Karciany Pewniak na Bet on Games. Coś wszystkich fanów symulowanych gier karcianych. W dniach 07-10.02.2022 rozpocznie się karciane szaleństwo! Każdego dnia promocji stawiaj kupony na Bet on Games i zgarnij nawet 30 zł bonusu. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Nowy Ekspert+ na Ligę Mistrzów

Europejskie puchary wkraczają w fazę pucharową. Na ten wspaniały piłkarski okres przygotowaliśmy dla Was 3 rodzaje Eksperta+, czyli produktu, który już dobrze znacie, ale w wersjach pozwalających na jeszcze większe wygrane niż do tej pory. Co więcej, jeśli tym razem pechowo jeden mecz z Eksperta nie wejdzie również możesz wziąć udział w podziale bonusu w wysokości aż 25 000 zł. Szczegóły promocji znajdziecie poniżej. 

pic

Daj na zgodę! 10 zł za zgodę na kontakt sms&email

Chcesz być na bieżąco z informacjami o wszystkich naszych promocjach i bonusach? Podczas rejestracji zaznacz zgodę na otrzymywanie od nas informacji przez sms-y lub e-maile, a my gwarantujemy, że nie będziemy spamować Twoich skrzynek niepotrzebnymi wiadomościami. Wciąż nie jesteś przekonany, że warto być z nami w kontakcie? Tylko dziś dorzucamy dodatkowy bonus 10 zł wyłącznie za to, że podczas rejestracji zaznaczysz wspomniane zgody.

pic

Godziny Mistrzów

Piątek w Fortunie jest nie tylko dniem rozpoczynającym weekend ale również dniem promocji! Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 zrobisz depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 100 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch lub live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Dokładka

Niedziela przy pysznym obiadku. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały luty siódmy dzień tygodnia będzie Waszym ulubionym dniem! Przygotowaliśmy dla Was coś ekstra. Wystarczy, że w godz. 12:00 - 15:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Dokładka

W środę dla każdego coś dobrego. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV.  Wystarczy, że w godz. 18:00 - 20:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Piłkarski karnawał. Faza bonusowa Ligi Mistrzów

Już 15 lutego wraca wyczekiwana przez wszystkich fanów futbolu na najwyższym poziomie Liga Mistrzów! Z tej okazji mamy dla Was parę niespodzianek, gdyż rozpoczynamy piłkarski karnawał! A co się za tym kryje? Rozpoczynamy Fazę Bonusową Ligi Mistrzów, czyli 2 tygodnie różnych promocji i konkursów, czyli to co nasi typerzy lubią najbardziej. A teraz rozsiądź się wygodnie w fotelu i sprawdź szczegóły poszczególnych akcji.

pic

50 dla mistrzów

Wielki powrót Ligi Mistrzów! Piłkarski wtorek to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wystarczy, że w w dniu 15.02.2022 lub 22.02.2022 w godzinach 16:00-20:00 dokonasz depozytu korzystając z kodu promocyjnego Fortuna na min. 50 zł oraz postawisz kupon z dowolnym zdarzeniem z oferty prematch lub live za min. 50 zł, a otrzymasz od nas 50 zł w punktach FKP do wykorzystania na całą ofertę prematch i live. Sprawdź szczegóły.

pic

Pewne 50 zł

Finały baraży do Mistrzostw Świata! Czy Polakom uda się wygrać mecz ze Szwedami i awansować na kolejny wielki turniej? Taki dzień to dobra okazja do zgarnięcia 50 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów piłki nożnej i nie tylko, przygotowaliśmy wyjątkową promocję. Wystarczy, że w w dniu 29.03.2022 w godzinach 16:00-21:00 dokonasz depozytu korzystając z kodu promocyjnego Fortuna na min. 50 zł oraz postawisz kupon z dowolnym zdarzeniem z oferty prematch lub live za min. 50 zł, a otrzymasz od nas 50 zł w punktach FKP do wykorzystania na całą ofertę prematch i live. Sprawdź szczegóły.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 14.02.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Live bez ryzyka

A może jakiś lajwik? Na dzień 29.01.2022 dla naszych graczy przygotowaliśmy granie live bez ryzyka! Wystarczy, że w godz. 09:00 - 15:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł  z kodem "Fortuna" oraz zagrasz kupon za min. 30 zł na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej w ramach pocieszenia zgarniesz bonus o wartości 30 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Wyższy kurs na mecz Igi Świątek

Boostujemy kurs na zwycięstwo Igi Świątek w ćwierćfinale Australian Open. Iga Świątek wygra Kaią Kanepi 2:1? Sprawdź podwyższony kurs!

pic

Poniedziałkowy Farciarz

Na początek tygodnia dla każdego coś dobrego. Poniedziałkowy Farciarz! Wystarczy, że w godz. 16:00 - 18:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty LIVE, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy postawioną przez Ciebie kwotę do 30 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

pic

Godziny Mistrzów

Coś dla nocnych marków i fanów NBA! Dziś w nocy mnóstwo meczów najlepszej koszykarskiej ligi świata, a to znakomita okazja do zgarnięcia 30 zł gwarantowanego bonusu. Dla wszystkich fanów koszykówki przygotowaliśmy specjalną promocję. Wystarczy, że w dniu promocji w godz. 00:00 - 02:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - NBA oraz zagrasz kupon za min. 30 zł brutto ze zdarzeniami z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus o wartości 30 zł do wykorzystania na dalszą grę z oferty live.

pic

Betbuilder bez ryzyka!

Zbuduj to sam! Na zapoznanie z Betbuilderem przygotowaliśmy dla Was zakład bez ryzyka. W dniach 22-23.01.2022 wystarczy postawić kupon za min. 10 zł zawierający min. 1 zakład zawarty w ramach Betbuildera. W przypadku przegranej odbierz gwarantowany bonus 10 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Godziny Mistrzów AO

Nowy tenisowy sezon rozpoczynamy mocnym asem serwisowym. Na start Australian Open mamy dla Was godziny mistrzów. Wystarczy, że w trakcie trwania promocji godz. 09:00 - 11:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 30 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty live. W przypadku przegranej otrzymasz bonus na pocieszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

AKO Master

Gem, set, mecz! Zaczynamy pierwszy wielkoszlemowy turniej w roku 2022! Wszyscy dobrze wiemy co się za tym skrywa. AKO MASTER POWRACA! Po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs dla fanów kuponów AKO z wieloma zdarzeniami. Postaw zwycięski kupon z min. 1 tenisowym zdarzeniem, za min. 10 zł, zaczynając od 5 AKO, a kończąc na minimum 15 AKO. Jeśli typerskie przeczucie Cię nie zawiedzie możesz wziąć udział w podziale 150 000 zł!

pic

AKO Bonusy - wyższe wygrane nawet o 50%

Stawiamy na wyższe wygrane! Skorzystaj z automatycznych bonusów kursowych pozwalających na podwyższanie wygranych nawet o 50%. Już teraz AKO Bonusy zostaną dodane na każdym kuponie, który spełni warunki promocji. System za każdym razem sam wybierze dla ciebie najwyższy bonus jaki w danej chwili możesz otrzymać.

pic

Happy Hours graj bez podatku

Jest piękny weekendowy poranek, siedzisz w fotelu, sklejasz taśmę marzeń i myślisz: "Ale pokaźna sumka, aż chciałoby się więcej..." No to mamy coś dla Ciebie! Dajemy Ci możliwość wyższych wygranych, gdyż od teraz w weekendy w Fortunie grasz BEZ PODATKU! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w weekend w godzinach 12:00-15:00 a system resztę zrobi za Ciebie. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Happy Hours graj bez podatku - Wimbledon

Już 27 czerwca najlepsi tenisiści globu spotkają się na brytyjskich kortach i wezmą udział w najstarszym oraz najbardziej znanym turnieju wielkoszlemowym, jakim jest Wimbledon. Czy Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz potwierdzą znakomitą formę? Nie ma opcji by tak prestiżowe zmagania przeszły w Fortunie bez echa. Dlatego przez pierwszy tydzień rozgrywek w godzinach 8:00-12:00 grasz u nas BEZ PODATKU! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w weekend w godzinach 8:00-12:00 a system resztę zrobi za Ciebie. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Kalendarz Happy Hours - sierpień

Rozgrzewamy ostatni miesiąc wakacji! Będzie się działo, będzie baaardzo gorąco. Powroty najlepszych piłkarskich lig na świecie, kwalifikacje do Ligi Mistrzów, Ligi Europy, Ligi Konferencji Europy oraz Mistrzostwa Świata w siatkówce. BĘDZIE SIĘ DZIAŁO, BĘDZIE TYPOWANE. A żeby przyjemność z obstawiania była jeszcze większa przygotowaliśmy dla naszych graczy kalendarz HAPPY HOURS! Przez cały sierpień dajemy Ci możliwość wyższych wygranych, gdyż w podanych niżej godzinach grasz BEZ PODATKU! Każdy lubi wygrywać 14% więcej, co nie? Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w podanych godzinach a system resztę zrobi za Ciebie. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Happy Hours graj bez podatku - Ekstraklasa & Fortuna I Liga

Piłkarska Ekstraklasa i Fortuna I Liga znów w grze? Proste! Na start dwóch najpiękniejszych ligi na świecie przygotowaliśmy dla Was specjalną edycję Happy Hours. Dajemy naszym graczom możliwość wyższych wygranych gdyż od 15.07 od godziny 16:00 do 17.07 do godziny 15:00 polskie ligi grasz BEZ PODATKU! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch od piątku od godziny 16:00 do niedzieli do godziny 15:00 a system resztę zrobi za Ciebie. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Happy Hours graj bez podatku - KSW 72

23 lipca KSW zawita w Kielcach! Na 72 już gali w walce wieczoru zmierzą się Tomasz Romanowski oraz Andrzej Grzebyk. LET'S GET READY FOR HAPPY HOURS! Dajemy naszym graczom możliwość wyższych wygranych gdyż w dniu 23.07 w godzinach 15:00-19:00 grasz BEZ PODATKU! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w dniu gal w podanych godzinach. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

Betbuilder bez ryzyka!

Zbuduj to sam! Na zapoznanie z Betbuilderem przygotowaliśmy dla Was zakład bez ryzyka. W dniach 06-09.01.2022 wystarczy postawić kupon za min. 10 zł zawierający min. 1 zakład zawarty w ramach Betbuildera. W przypadku przegranej odbierz gwarantowany bonus 10 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Godziny Mistrzów NHL

Środa na lodzie! Przez cały styczeń środa będzie dniem, na który będą czekać wszyscy fani hokeja, a przede wszystkim fani NHL. Wystarczy, że w godz. 0:00 - 02:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - NHL oraz zagrasz kupon za min. 30 zł brutto z oferty live. W przypadku gdy kupon okaże się przegrany otrzymasz zwrot w wysokości 30 zł w punktach FKP.

pic

Poniedziałkowy Farciarz

Na dobry początek tygodnia styczniowy Poniedziałkowy Farciarz! Wystarczy, że w godz. 16:00 - 18:00 zrobisz depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - „Fortuna” oraz zagrasz kupon z oferty LIVE, z min. 4 zdarzeniami. Jeśli tym razem pechowo "jeden nie wejdzie" zwrócimy postawioną przez Ciebie kwotę do 30 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

pic

Dokładka

Niedziela przy pysznym obiadku. A na dokładkę kawał dobrej sportowej uczty. "Moje jest wygranko" tak zapewne powie każdy typer gdy zasiądzie do oglądania Fortuna TV. Przez cały styczeń siódmy dzień tygodnia będzie Waszym ulubionym dniem! Przygotowaliśmy dla Was coś ekstra. Wystarczy, że w godz. 12:00 - 15:00 wykonasz depozyt za min. 50 zł z kodem Fortuna oraz zagrasz kupon za min. 50 zł brutto na dowolne zdarzenia z oferty prematch. W przypadku wygranej otrzymasz nagrodę o wartości 50 zł do wykorzystania na dalszą grę.

pic

Fortuna ponownie nokautuje raka!

Grudniowa gala KSW 65 to nie tylko 10 emocjonujących walk, ze starciem Mameda Khalidova z Roberto Soldićem na czele, to również druga odsłona akcji charytatywnej #raKOut organizowanej przez sponsora federacji, firmę Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie sp. z o.o. W ramach tej inicjatywy uczestnicy gali KSW 65 mogą włączyć się w pomoc podopiecznym fundacji Cancer Fighters, bo każdy nokaut i poddanie będą warte aż 10 000 zł.  

pic

Podwójna Garda

Robimy unik, chowamy się za podwójną gardą i wyprowadzamy cios. Gala KSW 66 odbędzie się 15 stycznia w Netto Arenie w Szczecinie. Czym byłoby kolejne wydarzenie w ramach KSW bez promocji w Fortunie? Wystarczy, że w dniu promocji postawisz kupon prematch min. 4 AKO, zawierający tylko zdarzenia związane z KSW 66, za min. 100 zł, a gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane, lub tylko jedno zdarzenie nie wejdzie otrzymasz bonus na pocieszenie. Sprawdź szczegóły.

pic

Bezpieczne Lądowanie

Zakopane hej! Po maratonie w austriackim Bischofshofen, nadchodzi czas zawodów w Zakopanem. Dlatego też przygotowaliśmy dla Was promocję. Wystarczy, że w dniu 16.01.2022 postawisz kupon prematch min. 4 AKO, zawierający tylko zdarzenia związane z zawodami Pucharu Świata w Zakopanem, za min. 50 zł, a gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane lub tylko jedno zdarzenie nie wejdzie otrzymasz bonus na pocieszenie. Sprawdź szczegóły.

pic

Typy Chronione

Przed nami 26 kolejka polskiej Ekstraklasy! Walka o tytuł mistrzowski trwa w najlepsze. Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was ekstra promocję. Przed Wami Typy Chronione. O co w tym wszystkim chodzi? Wystarczy, że w dniu promocji postawisz kupon prematch min. 4 AKO, z min. jednym zdarzeniem związanym z piłkarską Ekstraklasą, za min. 100 zł, a gdy wszystkie zdarzenia okażą się przegrane, tylko jeden mecz Ci nie wejdzie lub tylko jedno zdarzenie będzie wygrane otrzymasz bonus na pocieszenie. Sprawdź szczegóły.

pic

Granie bez ryzyka! Zwrot za pierwszy zakład w Fortunie na typ Zakład specjalny na mecz BVB-Bayern

Zarejestruj się w dniach 02-04.12.2021 z kodem LEWYGOL i odbierz zakład bez ryzyka do 50 zł na mecz Borussia Dortmund vs. Bayern Monachuim! Postaw swój kupon do 4 grudnia, do godz. 18:30, zawierając zakład specjalny na mecz BVB-Bayern i ciesz się grą bez ryzyka! Możesz wygrać, a jeśli Ci się nie uda – zwrócimy Ci całą stawkę, do 50 zł, którą możesz natychmiastowo wypłacić, bez wymogu obrotu!

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 17.12.2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Bonus 10 zł za rejestrację poprzez aplikację mobilną

Zarejestruj się przez aplikację w dniach 24-25 listopada z kodem i odbierz 10 zł w punktach FKP na start! Wystarczy sama rejestracja i 10 zł ląduje na Twoim koncie. Nic prostszego! 

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 22.11.2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 26.11.2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Puchar Najdłuższych Kuponów

Puchar Najdłuższych Kuponów

Za oknem coraz zimniej, a dni stają się coraz krótsze... Nadchodzi zima. A to oznacza jedno! Powrót Pucharu Świata w skokach narciarskich! Na start przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Przed Wami Puchar Najdłuższych Kuponów. O co w tym wszystkim chodzi? Wystarczy, że w trakcie trwania konkursu postawisz kupon prematch AKO z min. jednym zdarzeniem związanym z Pucharem Świata w skokach narciarskich za min. 10 zł. Trzy najdłuższe zwycięskie kupony otrzymają bonus! Sprawdź szczegóły.

pic

Puchar Najdłuższych Kuponów - Klasyfikacja

Za oknem coraz zimniej, a dni stają się coraz krótsze... Nadchodzi zima. A to oznacza jedno! Powrót Pucharu Świata w skokach narciarskich! Na start przygotowaliśmy dla Was specjalną promocję. Przed Wami Puchar Najdłuższych Kuponów. O co w tym wszystkim chodzi? Wystarczy, że w trakcie trwania konkursu postawisz kupon prematch AKO z min. jednym zdarzeniem związanym z Pucharem Świata w skokach narciarskich za min. 10 zł. Trzy najdłuższe zwycięskie kupony otrzymają bonus! Poniżej przedstawiamy zwycięzców poszczególnych etapów.

pic

Betbuilder Fortuna - Twój konstruktor własnych zakładów

Ło panie! Kto to panu tak zbudował? Już jest! Betbuilder w Fortunie. Już teraz możesz łączyć zakłady tak jak chcesz! Stwórz własny zakład specjalny, który zawiera kilka zdarzeń z pojedynczego spotkania sportowego. Dzięki Betbuilderowi zakłady bukmacherskie stają się jeszcze bardziej interesujące. Co trzeba wiedzieć o naszym nowym produkcie?

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 02.11.2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

PPV za zakład na KSW 64

Przed nami kolejna już 64 gala KSW, w związku z tym dla wszystkich fanów sportów walki przygotowaliśmy wyjątkową promocję - "PPV za zakład na KSW". Każdy, kto w dniach 19.10-22.10.2021 r. dokona rejestracji z kodem KSW64 oraz postawi zakład lub zakłady z min. 1 zdarzeniem z KSW 64 otrzyma kod PPV, pozwalający na oglądanie transmisji z KSW 64 za darmo.

pic

20 PLN bez depozytu - jak skorzystać?

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację? Brzmi nieźle, co? Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację. Sprawdź jak skorzystać z oferty. 

pic

Ranking Bet on Games

Karciane szaleństwo! Przygotowaliśmy dla Was Ranking Bet on Games! W okresie promocji obstawiaj symulowane gry karciane Bet On Games. Spośród wszystkich kuponów zawartych na Bet On Games przez graczy zostanie wybranych 30 najlepszych którzy uzyskają najwyższą liczbę punktów. Pula nagród nie należy do najmniejszych, bo jest to aż 11 000 zł! Sprawdź szczegóły promocji.

pic

Konto Tymczasowe

Proces rejestracji konta w Fortunie stał się jeszcze bardziej przyjazny graczom. Nowi klienci mają możliwość założenia konta tymczasowego, dzięki któremu mogą błyskawicznie skorzystać z szerokiej oferty zakładów proponowanych przez bukmachera.

pic

Rusza „Puchar 1000 Goli”. Niespodzianki pomagają w Fortuna Pucharze Polski

Fortuna Puchar Polski w sezonie 2021/22 będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Po raz pierwszy w historii sensacyjne bramki i niespodziewane rozstrzygnięcia, budujące dziedzictwo rozgrywek pucharowych w każdym kraju, będą dodatkowo nagradzane. Zgromadzone środki trafią zaś do mniej zamożnych klubów spoza szczebla centralnego, które przygotują najlepsze projekty na ich zagospodarowanie.

pic

Tylko Legia - wygraj bilety na mecz z Leicester City!

W swoim piątym meczu ligowym w sezonie 2021/2022 drużyna Czesława Michniewicza zmierzy się w sobotę ze Śląskiem Wrocław. Starcia tych drużyn nie są zwykłymi ligowymi potyczkami, dlatego z tej okazji przygotowaliśmy dla was specjalny konkurs. Kto by nie chciał zobaczyć meczu swojej ulubionej drużyny w europejskich pucharach. Mamy dla was 5 biletów na mecz Legii z Leicester w Lidze Europy! Zasady są proste: najwyższy kurs kuponu SOLO postawionego na mecz Śląsk-Legia wygrywa! Więcej szczegółów poniżej.

pic

Obstawianie High League

High League – zakłady tylko w Fortunie! Założenie konta na stronie efortuna.pl jest banalnie proste i nie zajmuje dużo czasu. Szybka rejestracja i możliwość utworzenia konta tymczasowego tylko usprawnia ten proces. Poniżej krótka instrukcja jak założyć konto i obstawiać wydarzenia związane z High League.

pic

50 za 50 – podwajamy pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W niedzielę, 01.08.2021 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Gale UFC w Fortuna TV

Fortuna pokazuje transmisje ze wszystkich gal UFC, czyli największej na świecie organizacji MMA. Aby oglądać wydarzenia live na stronie lub w aplikacji mobilnej wystarczy mieć postawiony kupon w ciągu ostatnich 7 dni za min. 2 zł. 

pic

Happy Hours graj bez podatku

W Fortunie grasz bez podatku! Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w tygodniu w między 16:00 a 18:00, a w weekend od 12:00 do 15:00, a system resztę zrobi za Ciebie. Na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

pic

HIGH League - zakłady tylko w Fortunie

HIGH League - nowa organizacja na polskiej scenie MMA

W karcie pojedynków galach HIGH League znajdą się raperzy, tiktokerzy, youtuberzy, piosenkarze i gwiazdy znane z sieci i telewizji. Większość z nich czekać będzie największe wyzwanie w życiu. Podczas wydarzeń będziemy mieli okazję obejrzeć w klatce HIGH League mnóstwo, kojarzonych nie tylko przez młodzież, gwiazd internetu. 

Po projekcie można spodziewać się niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów. „Lexy” czy „Natsu,” "pashaBiceps" czy "Owca," Alberto czy "Robur" - to tylko kilka z wielu pytań, na które odpowiedź poznamy na galach HIGH League!

HIGH League to nie tylko walki z udziałem gwiazd, ale przede wszystkim wielkie show. Podczas imprez będzie się działo też na scenie, gdzie zaprezentują się między innymi reprezentanci GM2L i inni twrócy z podwórka rapowego i nie tylko.

pic

High League II - zakłady tylko w Fortunie

Freak-fighty i walki gwiazd w Polsce wchodzą na nowy poziom. Druga gala High League odbędzie się 5 lutego w Tauron Arenie w Krakowie. Takiego show jeszcze nie było! W walce wieczoru wystąpi Jarosław "pasha" Jarząbkowski oraz Michał "owca" Owczarzak.

pic

EuroZnawca - zawalcz o 1 000 000 Euro

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Europy i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto 11 lipca wzniesie najcenniejsze trofeum?

pic

PPV za zakład na KSW

Przed nami kolejna już 61 gala KSW, w związku z tym dla wszystkich fanów sportów walki przygotowaliśmy wyjątkową promocję - "PPV za zakład na KSW". Każdy, kto w dniach 31.05-03.06.2021 r. dokona rejestracji z kodem KSW61 oraz postawi zakład lub zakłady z min. 1 zdarzeniem z KSW 61 otrzyma kod PPV, pozwalający na oglądanie transmisji z KSW 61 za darmo.

pic

Poleć Przyjaciela

Lubisz grać na Fortunie? Masz znajomych którzy obstawiają i nie mają u nas konta? Mamy dla Ciebie coś specjalnego. Poleć przyjaciela i zagarnij nawet 400 zł bonusu w punktach FKP. Wystarczy, że udostępnisz specjalny link, z którego zarejestruje się Twój znajomy (aby go uzyskać musisz być zalogowany). Zyskujesz nie tylko Ty ale również Twój kumpel!

pic

#FortunaZaGole 48 000 zł dla Zuzi Kaproń

48 000 złotych na leczenie oraz rehabilitację 10-letniej Zuzi Kaproń – to wynik kolejnej odsłony akcji charytatywnej „Fortuna Za Gole”. Dzięki bramkom strzelonym na boiskach Fortuna 1 Liga bukmacher przekaże wspomnianą kwotę podopiecznej Fundacji Szlachetny Gest.

pic

#FortunaZaGole na rzecz Zuzi Kaproń!

Fortuna ponownie mobilizuje piłkarzy drużyn występujących w Fortuna 1 Lidze do pomocy potrzebującym. Tym razem beneficjentką charytatywnej akcji jest Zuzia Kaproń, którą czeka poważna i kosztowna operacja. Za każdą bramkę, strzeloną w 30. i 31. kolejce Fortuna 1 Ligi sponsor tytularny rozgrywek przekaże 1000 zł na leczenie oraz rehabilitację 10-letniej dziewczynki.

pic

Farciarz na LIVE

Sportowe emocje najlepiej przeżywać obserwując wydarzenia na żywo. Dlatego dla wszystkich typerów przygotowaliśmy specjalną promocję właśnie na zakłady LIVE. W poniedziałek (10.05.2021) postaw kupon (min. 4 AKO) na dowolne zdarzenia z oferty LIVE za min. 100 zł lub min. 200 zł, a w przypadku gdy tylko jedno zdarzenie na Twoim kuponie okaże się nietrafione otrzymasz zwrot 50 zł lub 200 zł w punktach FKP. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

Kadra bez ryzyka

Po zwycięstwie z Andorą i zremisowanym meczu z Węgrami przed Polską reprezentacją najtrudniejszy sprawdzian w eliminacjach do MŚ - wyjazdowy mecz na Wembley z Anglią. Starcia tych drużyn od zawsze wzbudzały wiele emocji, których i tym razem z pewnością nie zabraknie. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną promocję na zakłady LIVE. W dniu 31.03.2021 w godz. 12:00 - 20:30 zrób depozyt za min. 100 zł korzystając z kodu promocyjnego - „live” i otrzymaj bonus „Zakład bez ryzyka” o wartości 50 zł  do wykorzystania na dowolne zdarzenia (nie tylko związane z piłką nożną) z oferty LIVE.

pic

50 za 50 – bonus za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W dniu 29.03.2022 oprócz pierwszego zakładu bez ryzyka do 600 zł i 20 zł na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 50 zł, a otrzymasz również 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

AKO Bonusy - wyższe wygrane nawet o 50%

Stawiamy na wyższe wygrane! Skorzystaj z automatycznych bonusów kursowych pozwalających na podwyższanie wygranych nawet o 50%. Już teraz AKO Bonusy zostaną dodane na każdym kuponie, który spełni warunki promocji. System za każdym razem sam wybierze dla ciebie najwyższy bonus jaki w danej chwili możesz otrzymać.

pic

30 za 30 – bonus za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W piątek, sobotę i niedzielę oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 30 zł, a otrzymasz również 30 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Bezpiecznik na Fortuna 1 Liga

Po zimowej przerwie Fortuna 1 Liga wraca do gry! Już w ten weekend wszystkich fanów polskiej piłki czeka wiele interesujących spotkań. W związku z tym przygotowaliśmy specjalną promocję. Każdy, kto zdecyduje się dodać do swojego kuponu prematch wybrane zdarzenie związane z meczem Fortuna 1 Ligi otrzyma bonus 30 zł w przypadku przegranej. Sprawdź szczegóły promocji. 

pic

40 za 40. Bonus za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już się zarejestrowałeś, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? W środę i czwartek oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz min. 40 zł, a otrzymasz również 40 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę. 

pic

Live bez ryzyka

Sportowe emocje najlepiej przeżywać obserwując wydarzenia na żywo, dlatego dla wszystkich graczy przygotowaliśmy specjalną promocję właśnie na zakłady LIVE. W dniu 23.02.2021 w godz. 12:00 - 20:00 zrób depozyt za min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego - „30live” i otrzymaj 30 zł  w punktach FKP w przypadku gdy Twój kupon postawiony na dowolne zdarzenia z oferty LIVE okaże się przegrany.

pic

Rejestracja bez przesyłania skanów dowodu

Pełna rejestracja konta bez przesyłania skanów dowodu osobistego? W Fortunie to możliwe. Dzięki współpracy z Krajową Izbą Rozliczeniową wdrożyliśmy usługę mojeID, która pozwala na szybką weryfikację tożsamości za pomocą bezpiecznego logowania do systemu bankowego gracza.

pic

Wyższe wygrane w pełni automatyczne!

Stawiamy na wyższe wygrane! Ulepszyliśmy nasze bonusy kursowe pozwalające na grę bez podatku czy podwyższanie wygranych nawet o 50%. Na czym polega zmiana? Teraz Happy Hours i AKO Bonusy znajdą się automatycznie na każdym kuponie, który spełni niezmienne, dobrze znane już warunki tych promocji. Nie musisz już wykonywać żadnych dodatkowych działań. System za każdym razem sam wybierze dla ciebie najwyższy bonus jaki, możesz otrzymać

pic

raKOut: 50 000 zł od Fortuny dla Fundacji Cancer Fighters

Podczas gali KSW 57 mogliśmy się przekonać, że raka można nie tylko znokautować, ale też udusić. Dzięki trzem nokautom i dwóm poddaniom Fortuna w ramach akcji raKOut przekaże 50 000 fundacji Cancer Fighters, która pomaga dzieciom walczącym z chorobą nowotworową.

pic

#raKOut! Fortuna nokautuje raka na gali KSW57

Nadchodząca gala KSW będzie miała wyjątkowy wymiar nie tylko ze względu na aż 3 pojedynki mistrzowskie w karcie walk. Za sprawą sponsora federacji, firmy Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie powstała akcja „raKOut", w ramach której każdy z zawodników będzie mógł włączyć się w pomoc podopiecznym fundacji Cancer Fighters. Wystarczy jedynie że… znokautuje swojego rywala

pic

Fortuna na dłużej sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego

Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie przedłużyła umowę z Polskim Związkiem Narciarskim. Na mocy porozumienia przez kolejne dwa lata bukmacher będzie oficjalnym sponsorem Reprezentacji Polski w skokach narciarskich. Kontynuację współpracy ogłoszono u progu nowego sezonu FIS Pucharu Świata w skokach narciarskich, który w najbliższy weekend zainaugurują konkursy na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle-Malince. 

pic

Turniej Najwyższych Kursów

Turniej Najwyższych Kursów w Fortunie nabiera tempa. Co weekend, a także dodatkowo w trakcie najważniejszych zawodów sezonu nagradzamy graczy z najwyższymi kursami na wygranych kuponach zawierających skoki narciarskie. Tak jak w Pucharze Świata u nas również punktuje czołowa 30, która zbiera też punkty do klasyfikacji generalnej. Sprawdź szczegóły konkursu. 

pic

Jeszcze więcej zakładów w Fortunie

Intensywna piłkarska jesień w pełni! Mecze ligowe, spotkania w europejskich pucharach, rywalizacja reprezentacji narodowych - pasjonaci futbolu nie mogą narzekać na brak emocji. Wychodząc na przeciw wszystkim, dla których najważniejsze są bramki strzelane na stadionach rozszerzyliśmy ofertę handicapów i zakładów na liczbę goli. 

pic

AKO BOOST

Wysokie kursy to nasza specjalność. Teraz konstruowanie kuponów AKO z najpopularniejszych wydarzeń dnia jest jeszcze łatwiejsze i dzięki zboostowanym kursom stwarza szansę na większą wygraną niż w standardowej ofercie. 

pic

Wracamy do gry!

Zakończyły się prace modernizacyjne związane z przeniesieniem naszych kanałów na nową platformę technologiczną. To dla nas ważny krok w kierunku udoskonalenia usług, które oferujemy. Dziękujemy serdecznie za cierpliwość okazaną podczas przerwy w funkcjonowaniu naszej strony. 

pic

Stacjonarne punkty Fortuny zamknięte do odwołania

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu do odwołania wszystkich własnych stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów Fortuny, jednocześnie rekomendując takie samo działanie naszym agentom.

pic

Ligi Wirtualne

Nowość w ofercie Fortuny. Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o prawdziwe statystyki drużyn i graczy. Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Wejdź do świata statystyk i poczuj futbolowe emocje w zupełnie nowym wymiarze