Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
pic

ZGARNIJ SMYCZ ZESPOŁÓW FORTUNA 1 LIGA

Wystartowały rozgrywki FORTUNA 1 Liga. Z myślą o wiernych kibicach lokalnych drużyn, Fortuna serwuje logowane, oldschoolowe smyczki. Zagraj w Punkcie Przyjmowania Zakładów* i zgarnij smycz swojego ulubionego zespołu.

pic

Zakład bez ryzyka na Fortuna 1 Ligę

We wtorek do gry wraca Fortuna 1 Liga. Poprawne wytypowanie zdarzeń związanych z rywalizacją w najbardziej emocjonujących rozgrywkach piłkarskich w kraju to zadanie dla prawdziwych ekspertów. Tym razem jednak dajemy okazję do sprawdzenia swojego typerskiego przeczucia w Fortuna 1 Lidze bez ryzyka. Wystarczy we wtorek postawić kupon AKO za min. 20 zł zawierający dowolne zdarzenie związane ze spotkaniami na pierwszoligowych boiskach, a w przypadku przegranej doładujemy twoje konto bonusem w wysokości 20 zł. Sprawdź szczegóły promocji.

pic

ZAGRAJ W PUNKCIE I ZGARNIJ PIŁKĘ EURO!

Czerwcowy etap Mistrzostw Typerów napawa prawdziwym optymizmem! Świat sportu wraca do życia, a Fortuna serwuje Typerom oficjalne piłki Euro! Zagraj w punkcie i dołącz do rywalizacji. Wszyscy z utęsknieniem czekaliśmy na moment, kiedy największe piłkarskie ligi wznowią swoje rozgrywki. Dołącz do Mistrzostw Typerów i obstawiaj Ekstraklasę lub FORTUNA 1 Liga. Z kolei fanów zagranicznego futbolu zachęcamy do typowania Premier League, La Liga czy Serii A. Nie zapominajcie również o starcie żużlowego sezonu.

pic

40 za 40. Gwarantowany bonus za zakład na Ekstraklasę!

Wróciła! Na wznowienie gry w piłkarskiej Ekstraklasie czekali wszyscy pasjonaci futbolu w krajowym wydaniu. W sobotę świętujemy powrót polskiej piłki nagradzając gwarantowanym bonusem w wysokości 40 zł wszystkich graczy, którzy zdecydują się postawić dowolny kupon zawierający zdarzenie związane z meczami Ekstraklasy za min. 40 zł. Nie ma znaczenia czy kupon będzie wygrany czy przegrany. Sprawdź szczegóły promocji poniżej.

pic

Piłkarski Pewniak (archiwum)

We wtorek i środę z okazji powrotu do gry polskiej piłki oraz kolejnej rundy gier w Bundeslidze dajemy możliwość otrzymania gwarantowanego bonusu. Zasady są proste. Wystarczy w oba dni trwania promocji postawić min. 1 piłkarski kupon za min. 20 zł. Nie ma znaczenia, czy kupon będzie wygrany czy przegrany, i tak otrzymasz 20 zł w punktach FKP.

pic

Bonus 50 zł za pierwszy depozyt

Zastanawiasz się nad założeniem konta w Fortunie? A może już jesteś zarejestrowanym klientem, ale wciąż nie dokonałeś jeszcze pierwszego doładowania? Od piątku do niedzieli oprócz tradycyjnego bonusu od depozytu, zakładu bez ryzyka i kasy na start wszystkim nowym klientom proponujemy DODATKOWY BONUS ZA PIERWSZY DEPOZYT W FORTUNIE. Wystarczy, że wpłacisz co najmniej 50 zł, a otrzymasz 50 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na grę.

pic

Wracamy do gry!

Zakończyły się prace modernizacyjne związane z przeniesieniem naszych kanałów na nową platformę technologiczną. To dla nas ważny krok w kierunku udoskonalenia usług, które oferujemy. Dziękujemy serdecznie za cierpliwość okazaną podczas przerwy w funkcjonowaniu naszej strony. 

pic

Stacjonarne punkty Fortuny zamknięte do odwołania

W związku z wprowadzeniem w Polsce stanu epidemii i zaleceniami służb sanitarnych, uprzejmie informujemy, że w trosce o zdrowie naszych Klientów i Pracowników podjęliśmy decyzję o zamknięciu do odwołania wszystkich własnych stacjonarnych Punktów Przyjmowania Zakładów Fortuny, jednocześnie rekomendując takie samo działanie naszym agentom.

pic

Ligi Wirtualne

Nowość w ofercie Fortuny. Ligi Wirtualne to rozgrywki piłkarskie będące odwzorowaniem najlepszych lig w Europie, w których przebieg meczu generowany jest w oparciu o prawdziwe statystyki drużyn i graczy. Spotkania w Ligach Wirtualnych trwają tradycyjne 90 minut i są dostępne do typowania w klasycznej ofercie piłkarskiej zarówno w opcji prematch, jak i LIVE. Wejdź do świata statystyk i poczuj futbolowe emocje w zupełnie nowym wymiarze