Czas
Kursy
1.01
1000

Najlepsze kupony bukmacherskie dnia

Na tej stronie publikujemy najlepsze kupony dnia. Kupon z danego dnia, to najlepszy według nas kupon, który się tego dnia rozstrzygnął, a nie który został danego dnia przyjęty. Głównymi kryteriami wyboru kuponów są kurs oraz wygrana. Dla każdego dnia publikujemy kupony z oferty prematch.

LIPIEC 2024
Dzień Typ kuponu Wkład / Wygrana
11.07.2024AKO 1 000.00 / 13 353.12
10.07.2024AKO 500.00 / 41 580.00
9.07.2024SOLO 10 000.00 / 22 176.00
8.07.2024BEZPIECZNY 65.00/ 13 160.86
07.07.2024AKO 5.00 / 11 737.89
06.07.2024AKO 150.00 / 200 410.85
05.07.2024AKO 1 000.00/ 47 060.64
04.07.2024BEZPIECZNY 390.00 / 133 349.67
03.07.2024AKO 1 000.00 / 46 632.96
02.07.2024AKO 560.00/ 40 329.27
01.07.2024AKO 400.00 / 34 648.42

"Żeby wygrać, trzeba grać" - to znane wszystkim powiedzenie idealnie odzwierciedla istotę podejmowania zakładów wzajemnych. Biorąc udział w organizowanych przez bukmachera zakładach, gracze przede wszystkim chcą maksymalnie pomnożyć postawioną stawkę. Oczywiście typowanie pełnić też może funkcję czysto rozrywkową, gdzie celem jest sama gra i przeżywanie dreszczyku emocji podczas zastanawiania się, czy kupon bukmacherski "wejdzie", czy "nie wejdzie". Wtedy zazwyczaj operuje się niskimi kwotami. Natomiast zdecydowana większość graczy ma jeden cel - wygrać jak największą kwotę pieniędzy. Zatem jak grać, żeby wygrać?

Powszechnie uznaje się, że nie ma szczególnego klucza do osiągnięcia sukcesu, a o wszystkim decyduje szczęście. Otóż zdecydowanie tak nie jest. Owszem, tzw. "szczęście" zawsze jest mieć lepiej po swojej stronie, ale o wygranej decyduje szczegółowa analiza wydarzeń, które chcemy obstawić oraz obranie odpowiedniej strategii maksymalizującej szansę na wysokie wygrane. Pomocna w tym zakresie będzie też analiza wygranych kuponów bukmacherskich, żeby bliżej się zapoznać z "tajemnicą" sukcesu innych graczy.

Jak obstawiać kupony bukmacherskie?

Odpowiadając w skrócie: w sposób bardzo przemyślany. Nie ma nic bardziej błędnego w zakładach bukmacherskich, jak podejmowanie decyzji na podstawie wyłącznie przeczucia, sympatii lub antypatii do danej drużyny, losowości, albo co najgorsze - na podstawie najwyższych kursów, kiedy to wizja szybkiej wygranej może przyćmić zdroworozsądkową ocenę sytuacji.

Oczywiście zdarza się, że wejdzie pojedynczy kupon na wydarzenie o wysokim kursie, jak np. wyeliminowanie FC Barcelony przez Liverpool w półfinale Ligi Mistrzów w sezonie 2018/2019 po przegraniu pierwszego meczu 0:3. Wtedy, jeden z graczy obstawił w Fortunie właśnie awans drużyny angielskiej i nie pomylił się - The Reds wygrali 4:0, a on zainkasował ok. pół miliona złotych po zainwestowaniu 48 tys. zł. Jednak z pewnością nie był to ślepy traf, ale znając ówczesną formę drużyny z Katalonii nie można było wykluczyć właśnie takiego scenariusza. Jak zatem typować, żeby kupon bukmacherski był zwycięski? Przede wszystkim:

 • dokładnie przeanalizuj bieżącą sytuację wokół obstawianego wydarzenia;
 • śledź komentarze i opinie eksperckie;
 • zastanów się, jaką obrać strategię gry, bo wysokie wygrane rzadko wchodzą z pojedynczych kuponów bukmacherskich;
 • obserwuj dostępne u buka aktualne bonusy bukmacherskie, promocje, zasady kuponów akumulacyjnych czy kombinacji, żeby móc znacząco podnieść ewentualną wygraną;
 • śledź z Fortuną kupony na dziś, czyli takie, które po rozstrzygnięciu w danym dniu przyniosły najwyższe wygrane przy odpowiednim kursie.

Wygrane kupony bukmacherskie - przygotuj się do gry

Każde podejmowanie zakładów wiąże się z ryzykiem przegranej. Nie mamy wpływu na przebieg wydarzeń sportowych na boiskach, kortach, w halach czy na skoczniach narciarskich, ani na wydarzenia ze świata rozrywki czy polityki. Bazować można na danych, ale finalnie zawsze może się zdarzyć gorsza dyspozycja danej drużyny, kontuzja kluczowego zawodnika, albo wyjątkowo wysoka forma ekipy skazanej w przedmeczowych komentarzach na porażkę. O ile więc finalny rezultat wydarzenia jest zupełną niewiadomą, to jednak odpowiednio obstawiając, można zminimalizować ryzyko przegranej, a nawet zmaksymalizować szansę na wygraną i to właśnie nasz typ może stać się dla innych graczy przykładem zwycięskiego kuponu bukmacherskiego na dziś.

Oto jak przygotować się do gry:

 • dokonaj analizy wydarzeń, które Cię interesują, biorąc pod uwagę bieżącą formę drużyn i/lub zawodników, wyniki ostatnich spotkań, sytuację kadrową, etap trwania sezonu itp.;
 • poświęć czas na analizę również mniej medialnych dyscyplin, lig, również z bardziej egzotycznych krajów - wygrane kupony bukmacherskie nie zostały obstawione wyłącznie w ramach rozgrywek piłki nożnej w Anglii, Polsce czy Hiszpanii;
 • rozmawiaj i zderzaj swoje opinie z innymi użytkownikami - może dostrzeżesz jakiś ważny aspekt wydarzenia, który może mieć wpływ na obstawienie właściwego wyniku;
 • korzystaj z eksperckich analiz bukmacherskich komentatorów, jakie przykładowo oferuje swoim użytkownikom Fortuna. Jest to kolejne źródło wiedzy specjalistycznej, którą możesz wziąć pod uwagę przy typowaniu.

Kupony bukmacherskie na dziś w Fortunie

Jednym z lepszych narzędzi, które pozwalają typerom przygotować się do skutecznego obstawiania zakładów jest sprawdzanie zwycięskich kuponów na dziś. Fortuna umożliwia użytkownikom aktywnie śledzić te kupony bukmacherskie, które po realizacji zakładu w danym dniu przyniosły graczom najwyższe wygrane, biorąc pod uwagę wkład, kurs i samą wysokość wypłaconych środków. Dzięki temu typerzy, którym zależy na maksymalizacji wygranej, uzyskują szczegółowy wgląd do najlepszych kuponów z wykazem:

 • jaki był to typ kuponu bukmacherskiego - czyli na przykładzie Fortuny - SOLO, AKO, czy MAXIKOMBI;
 • wysokość wkładu oraz uzyskanej wygranej;
 • jakie wydarzenia sportowe zostały obstawione wraz z czytelnym oznaczeniem dyscypliny;
 • wskazanie typów, kombinacji i kursów;
 • wskazanie ewentualnych bonusów i promocji;
 • szczegółowe rozliczenie kuponu z oznaczeniem wysokości podatków;
 • dodatkowo jest również udostępniona częściowo zaszyfrowana nazwa gracza, a także godzina i kanał, poprzez który dokonano zakładu.

Co dokładnie zyskują na tym wszyscy gracze? Przede wszystkim kupony na dziś stanowią inspirację odnośnie strategii działania przy obstawianiu kuponów bukmacherskich. Prawdziwe przykłady innych wygranych to podpowiedź w zakresie dyscyplin, wydarzeń sportowych, poziomu rozgrywek, a także rodzaju typów, kombinacji czy też dodatkowych bonusów. Co istotne, tak szczegółowe rozpisanie zawartości zwycięskiego kuponu ma też na celu uwiarygodnienie samego zakładu, zwłaszcza jeśli ktoś nie wierzy w sześciocyfrowe wygrane.

Czy trzeba obstawiać kupony bukmacherskie za wysokie stawki?

Każdy, kto odpowiedzialnie obstawia zakłady wzajemne ma jeden cel - wygrać maksymalnie dużo przy jak najmniejszym ryzyku. Mogłoby się wydawać, że żeby bezpiecznie wygrać wysokie kwoty, to należałoby typować za wysokie stawki. Owszem, wygrane kupony bukmacherskie w Fortunie również opiewają na wysokie kwoty - przykładowo postawione 10000 zł przyniosło 19 marca 2022 r. jednemu z użytkowników wygraną w wysokości 156182,40 zł, kiedy to gracz obstawił zaledwie sześć wydarzeń na kuponie AKO z wykorzystaniem bonusu. Innym przykładem jest zakład AKO rozstrzygnięty 2 stycznia 2022 r., kiedy to obstawione 5000 zł przyniosło wygraną 495000 zł.

Natomiast również niskie obstawione stawki mogą przynosić ogromne zyski. Jednym z takich przykładów wygranych kuponów bukmacherskich w 2022 r. w Fortunie zakład AKO rozstrzygnięty 21 lutego, kiedy to jeden z graczy postawił 2 zł na kilkanaście spotkań piłkarskich rozgrywanych w Ekstraklasie i niemieckiej Bundeslidze, i wygrał aż 540900 zł. Kluczem do tak wysokiego zwycięstwa były tu również stosunkowo wysokie kursy na rozstrzygnięcia poszczególnych wydarzeń. Jednak analizując wyniki meczów, to z pewnością bardziej wprawni fani i obserwatorzy najwyższych poziomu rozgrywek ligowych w Polsce i Niemczech z wieloma typami jak najbardziej mogliby się zgodzić.

Kupony na dziś - czy tylko wydarzenia z wysokimi kursami przynoszą najwyższe wygrane?

Wysokie wygrane przy stosunkowo niskiej obstawionej kwocie bardzo często dotyczą typów o wysokich kursach. Jednakże tego typu zakłady, jak to zostało już podkreślone, są też obarczone odpowiednio wyższym stopniem ryzyka porażki. Dlatego też typerzy obstawiając wydarzenia o wysokich kursach albo ryzykują niskie stawki, albo bazują na naprawdę głębokiej analizie danego wydarzenia, obstawiając możliwy w ich przekonaniu scenariusz.

Przykładowo w Fortunie najlepszym kuponem bukmacherskim na dziś rozstrzygniętym 10 stycznia 2022 r. był kupon AKO, w którym gracz obstawił wyniki 7 spotkań NHL, NBA i Australian Open i obstawiając 14,01 zł wygrał 28699,94 zł. Kursy w przypadku pięciu wydarzeń wahały się od 1,66 do 2,48, ale dwa kolejne to aż 6,40 i 7,80. Jednak bardzo wysokie wygrane można też uzyskać przy umiejętnym obstawianiu wydarzeń na niższych kursach. Przykładem niech będzie zakład AKO z 13 stycznia 2022 r. - postawione 2 zł dały wygraną 234329,60 zł. Co było wyjątkowego w tym wygranym kuponie bukmacherskim? Po pierwsze - blisko 50 obstawionych spotkań piłkarskich. Po drugie - gracz wytypował wyniki o kursach w zdecydowanej większości poniżej 2.0.

Wygrane kupony bukmacherskie w piłce nożnej - jakie wydarzenia obstawiać?

Kontynuując przykład ze zwycięskiego kuponu na dziś z 13 stycznia 2022 r., warto też podkreślić, że dotyczył on kilkudziesięciu spotkań piłkarskich, ale na bardzo różnym poziomie rozgrywek, w tym również w ligach mniej medialnych niż topowe ligi europejskie. Owszem, na tym kuponie bukmacherskim pojawiły się mecze rozgrywane w ramach Pucharu Narodów Afryki, FA Cup, La Liga, Serie A, ale bardzo dużą część zwycięskiego kuponu stanowiły typy na spotkania z mniej popularnych w naszym kraju państw piłkarskich, jak: Cypr, Bahrajn, Kuwejt, Arabia Saudyjska.

Co ważne, gracz obstawiał też bardzo różne poziomy rozgrywkowe, bo były to mecze z turnieju mistrzowskiego, topowych pierwszych lig europejskich, krajowych pucharów czy nawet rozgrywane na trzecim, czwartym i piątym poziomie ligowym w Anglii. Przykład tego kuponu bukmacherskiego pokazuje, że warto swoją typerską uwagę skierować również na wydarzenia o mniej medialnym charakterze. Dobrym sposobem na wysokie wygrane jest też obstawianie wyników i przebiegu meczów piłkarskich na poziomie reprezentacyjnym. 29 marca 2022 r. rozstrzygnięty został kupon bukmacherski na kilkanaście spotkań towarzyskich i eliminacyjnych do Mistrzostw Świata w Katarze. Gracz po postawieniu 300 zł zainkasował 254051,42 zł (z wykorzystaniem zakładów łączonych i dodatkowych bonusów).

Kupony bukmacherskie na dziś - nie tylko piłka nożna

Biorąc pod uwagę, że to właśnie piłka nożna jest najbardziej popularną dyscypliną na świecie, a tym samym najczęściej obstawianą u bukmacherów, to wydawać by się mogło, że również w ramach tej dyscypliny rozstrzygają się najwyższe wygrane kupony bukmacherskie. Powyższe przykłady zdają się to potwierdzać, ale warto podkreślić, że to nie jest reguła - również sportowe zakłady wzajemne poza piłką nożną przynoszą graczom szansę na bardzo wysokie wygrane.

Wśród wygranych kuponów bukmacherskich w 2022 r., które nie dotyczyły wydarzeń związanych z piłką nożną znaleźć można zakłady bukmacherskie na MMA - np. 5 marca jeden z graczy obstawił na kuponie AKO za 100 zł wynik i przebieg siedmiu walk w ramach federacji UFC i wygrał dzięki poprawnym typom i bonusowi aż 60358,32 zł już po odliczeniu podatków. Przykładem kolejnej "zwycięskiej" dyscypliny sportowej jest też tenis. 5 kwietnia gracz obstawił kupon AKO na 15 spotkań tenisowych rozgrywanych w ramach kilku turniejów ATP oraz WTA i wygrał 5466,55 zł. Innym przykładem wysokiej wygranej w ramach tenisa jest też kupon MAXIKOMBI rozstrzygnięty 10 kwietnia, który za obstawione 6,65 zł przyniósł graczowi 40115,73 zł i to przy dwóch błędnych typach (w przypadku pełnej wygranej można było zainkasować nawet ponad pół miliona złotych).

Jakie kupony bukmacherskie na dziś wygrywają najczęściej?

Ostatni przykład zakładu MAXiKOMBI, to jeden z nielicznych przypadków, gdy właśnie ten rodzaj gry kombinacyjnej przynosi w danym dniu najwyższe wygrane. Z pewnością można przyznać, że Fortunie w oparciu o ten rodzaj wygranych kuponów bukmacherskich gracze stawiają raczej niższe kwoty (np. 29 marca 13 zł wkładu dało wygraną 28453,79 zł, mimo nietrafionych 3 wyników spotkań).

Zdecydowaną większość wśród zwycięskich kuponów na dziś stanowią w Fortunie zakłady zakumulowane AKO. Poza wskazanymi już przykładami warto też podać kilka imponujących wygranych: 3 kwietnia 2022 r. 500-złotowy wkład dał graczowi wygraną w wysokości aż 428004,72 zł; 5 listopada 2021 r. zaledwie 5 zł wystarczyło, żeby wygrać 357206,79 zł w ramach kuponu EXPERT+.

Co ważne, zdecydowana większość wygranych z kuponów AKO była wsparta dodatkowymi bonusami, dlatego tym bardziej warto śledzić bieżące akcje bonusowe i promocyjne od bukmacherów. Z pewnością wśród wygranych kuponów bukmacherskich również są te z zakładów pojedynczych SOLO, ale w porównaniu do kuponów AKO są to zdecydowanie mniej spektakularne wypłaty.

Zwycięskie kupony na dziś w Fortunie to z pewnością skarbnica wiedzy na temat możliwych strategii gry, które innym graczom przynosiły najwyższe zyski względem wkładu i kursów. Poza wskazaniem, że nie tylko zakłady na samą pierwszoligową piłką nożną przynoszą wysokie wygrane, to analiza wygranych kuponów bukmacherskich pozwoli też rozpoznać jakiego typu zakłady warto obstawiać i przy jakich bonusach. Dzięki takim danym gracze mogą obstawiać bardziej odważnie, chociaż wciąż typowanie powinno się opierać przede wszystkim o rozsądne analizy wydarzeń sportowych.