Czas
Kursy
1.01
1000Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 23 stycznia 2012 r. o numerze SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 (przedłużonej decyzją z dnia 22 stycznia 2018 r. o numerze PS4.6831.22.2017).

Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Priorytetem naszej działalności jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how. Obecnie posiadamy największą na polskim rynku sieć ponad 400 Punktów Przyjmowania Zakładów, zapewniając tym samym zatrudnienie dla ponad 700 pracowników. Bazując na aktualnych trendach, systematycznie rozszerzamy ofertę produktów. W ramach bogatego portfolio oferujemy: zakłady Prematch, ofertę LIVE i zdarzenia z Wirtualnych Sportów. Jednym z naszych priorytetów jest innowacyjność. Większość punktów jest wyposażona w nowoczesne maszyny pozwalające na samodzielne typowanie, bez pomocy sprzedawcy. Unikalną cechą samoobsługowych terminali jest m.in. możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie oraz dostępność atrakcyjnych bonusów kursowych. Cały czas poszukujemy nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla nowych punktów oraz dbamy i modernizujemy już funkcjonujące, aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych Klientów.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Od 1 stycznia 2014 jesteśmy sponsorem piłkarskiej Legii Warszawa, a od początku sezonu 2019/2020 również koszykarskiej drużyny Wojskowych. W 2018 roku zostaliśmy sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi piłkarskiej, natomiast od początku sezonu 2020/2021 także piłkarskiego Pucharu Polski. Od maja 2020 roku objęliśmy tytuł Oficjalnego Sponsora KSW – lidera wśród organizacji MMA w Europie oraz jednej z największych organizacji na świecie. Do naszych partnerów należą ponadto pierwszoligowe kluby piłkarskie: Radomiak Radom, Stomil Olsztyn, Miedź Legnica. W listopadzie 2018 zostaliśmy również oficjalnym sponsorem Polskiej Reprezentacji w Skokach Narciarskich. Wspieramy wiele projektów i inicjatyw, m.in. jesteśmy patronem oraz głównym sponsorem Pucharu Polski Playarena czy sponsorem strategicznym turniejów i szkoleń organizowanych przez stowarzyszenie MMA Polska, jak również Reprezentacji Polski MMA.

Podejmujemy działania, aby nasze wartości stanowiły fundament do rozwoju i pracy wszystkich pracowników. Wartości – co jest dla nas ważne – są fundamentem naszych poglądów i sposobu myślenia, kształtują nawyki, formują zachowania i wyniki pracy.

W naszej działalności kierujemy się 7 kluczowymi wartościami:

Po Pierwsze Klient – doświadczenie Klienta jest w centrum naszej uwagi.

Jeden Zespół – pracujemy zespołowo i gramy zespołowo.

Pasja – pasjonujemy się wszystkim co robimy.

Szczerość i Szacunek – odnosimy się do siebie szczerze i z szacunkiem.

Odpowiedzialność – odpowiedzialnie przyjmujemy swoje role.

Doskonałość – nieustannie dążymy do wyższych standardów i jakości.

Innowacje – chcemy być innowacyjni i kreatywni.


Więcej informacji można znaleźć na www.feg.eu


FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Rady Narodowej Księstwa Cieszyńskiego 15
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33/ 858 21 45-46

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Regon 070707400, NIP 548-11-92-629, wysokość kapitału zakładowego: 2.376.000,00 zł