Czas
Kursy
1.01
1000Fortuna Online Zakłady Bukmacherskie to wiodąca, legalnie działająca firma branży bukmacherskiej, wchodząca w skład Fortuna Entertainment Group, największej w Europie Środkowej i Wschodniej grupy prowadzącej zakłady wzajemne, posiadającej 20–letnie doświadczenie na rynku w Polsce, Czechach, Chorwacji, Rumunii i na Słowacji.

FORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zakładów wzajemnych urządzanych przez sieć Internet na podstawie decyzji wydanej przez Ministra Finansów z dnia 11 stycznia 2024 r. o numerze DAG9.6831.4.2023. Przedmiotem działalności Fortuna online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o. jest organizowanie zakładów bukmacherskich na wyniki wydarzeń sportowych, społecznych i politycznych poprzez stronę internetową www.efortuna.pl, aplikację mobilną oraz stacjonarne Punkty Przyjmowania Zakładów.

Priorytetem naszej działalności jest świadczenie usług na najwyższym poziomie z wykorzystaniem nowych technologii i know-how. Obecnie posiadamy największą na polskim rynku sieć ponad 200 Punktów Przyjmowania Zakładów, zapewniając tym samym zatrudnienie dla ponad 600 pracowników. Bazując na aktualnych trendach, systematycznie rozszerzamy ofertę produktów. W ramach bogatego portfolio oferujemy: zakłady Prematch, ofertę LIVE i zdarzenia z Wirtualnych Sportów. Jednym z naszych priorytetów jest innowacyjność. Większość punktów jest wyposażona w nowoczesne maszyny pozwalające na samodzielne typowanie, bez pomocy sprzedawcy. Unikalną cechą samoobsługowych terminali jest m.in. możliwość łączenia zdarzeń z różnych produktów na jednym kuponie oraz dostępność atrakcyjnych bonusów kursowych. Cały czas poszukujemy nowych, atrakcyjnych lokalizacji dla nowych punktów oraz dbamy i modernizujemy już funkcjonujące, aby sprostać coraz większym wymaganiom naszych Klientów.

Fortuna od wielu lat angażuje się we wspieranie polskiego sportu. Od 1 stycznia 2014 jesteśmy sponsorem piłkarskiej Legii Warszawa, natomiast od lipca 2019 roku naszym Partnerem jest występujący w Ekstraklasie Radomiak Radom. W 2018 roku zostaliśmy sponsorem tytularnym rozgrywek 1 ligi piłkarskiej, natomiast od początku sezonu 2020/2021 także piłkarskiego Pucharu Polski. Od maja 2020 roku objęliśmy tytuł Oficjalnego Sponsora KSW – lidera wśród organizacji MMA w Europie oraz jednej z największych organizacji na świecie. Sponsorujemy również dwie federacje freakfight - Prime Show MMA oraz Clout MMA, które w ostatnich latach cieszą się niezwykle dużą popularnością. Od maja 2023 roku związaliśmy się umową sponsoringową z żużlową Ekstraligą, natomiast od września 2022 roku jesteśmy oficjalnym partnerem oraz bukmacherem MOVE Federation, innowacyjnego projektu piłkarskiego. Wspieramy wiele projektów i inicjatyw, m.in. jesteśmy patronem oraz głównym sponsorem Pucharu Polski Playarena czy sponsorem strategicznym turniejów i szkoleń organizowanych przez stowarzyszenie MMA Polska, jak również Reprezentacji Polski MMA. 

Naszym celem strategicznym jest dążenie do zrównoważonego udziału w rynku. Nasze Wartości określają, co cenimy i jak wszyscy chcemy się zachowywać w sytuacjach, które mają znaczenie.

ACCOUNTABLE ODPOWIEDZIALNOŚĆ

BOLTODWAGA

CUSTOMER-CENTRIC ORIENTACJA NA KLIENTAFORTUNA online zakłady bukmacherskie Sp. z o.o.
ul. Stawowa 50
43-400 Cieszyn
tel.: +48 33/ 858 21 45-46

Wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000002455 przez Sąd Rejonowy w Bielsku-Białej, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Regon 070707400, NIP 548-11-92-629, wysokość kapitału zakładowego: 2.376.000,00 zł