Czas
Kursy
1.01
1000
W tym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty.

Fortuna Klub Plus


FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZAWIERANIA ZAKŁADÓW PRZEZ INTERNET

Pobierz ten formularz jeżeli chcesz założyć konto do zawierania zakładów przez Internet w punkcie Fortuny.


FORMULARZ PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO FORTUNA KLUB PLUS

Pobierz ten formularz jeżeli chcesz zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Uczestnictwo w klubie jest dobrowolne i bezpłatne, z uczestnictwa nie wypływają żadne zobowiązania. Każdy uczestnik może posiadać tylko jedno konto. Uczestnik nie może przenosić punktów na konta innych uczestników.


Pozostałe dokumenty


Formularz reklamacyjny

Wszelkie reklamacje z tytułu gry udokumentowane załączonym kuponem zgłasza się w siedzibie Spółki "FORTUNA zakłady bukmacherskie" w terminie 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników. Co najmniej dwuosobowa komisja zobowiązana jest rozpatrzyć reklamację w ciągu 14 dni od daty jej zgłoszenia i poinformować grającego o decyzji Komisji. Postępowanie reklamacyjne kończy się z chwilą rozpatrzenia reklamacji przez Komisję. Postępowanie reklamacyjne wstrzymuje okres przewidziany do odebrania wygranej. Dokładne zasady postępowania reklamacyjnego znajdują się w Regulaminie.


Formularz ochrony danych osobowych

Pobierz ten formularz, gdy chcesz skorzystać zgodnie z Ustawą RODO do Prawa dostępu, sprostowania, przeniesienia lub też usunięcia danych. Formularz ten należy wydrukować, uzupełnić, potwierdzić tożsamość w jednym z naszych PPZ i wraz z podpisem przesłać na adres siedziby firmy.


Maxikombi - tabela kombinacji i minimalnych stawek

Kupony systemowe - MAXIKOMBI - to różne kombinacje zakładów SOLO lub akumulowanych (AKO) na jednym kuponie. W pliku tym znajdą Państwo ilość kombinacji dla wszystkich dostępnych systemów oraz tabelę minimalnych stawek.

Maxikombi - tabela kombinacji i minimalnych stawek - 35.0 KB XLS (Dokument XLS)