Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
W tym miejscu znajdziesz wszystkie potrzebne dokumenty.

Fortuna Klub Plus


FORMULARZ REJESTRACYJNY DO ZAWIERANIA ZAKŁADÓW PRZEZ INTERNET

Pobierz ten formularz jeżeli chcesz założyć konto do zawierania zakładów przez Internet w punkcie Fortuny.

Formularz rejestracyjny do zawierania zakładów onlineFormularz rejestracyjny do zawierania zakładów online 318.3 KB PDF (Dokument PDF)


FORMULARZ PRZYSTĄPIENIA DO PROGRAMU LOJALNOŚCIOWEGO FORTUNA KLUB PLUS

Pobierz ten formularz jeżeli chcesz zostać członkiem Fortuna Klub Plus. Uczestnictwo w klubie jest dobrowolne i bezpłatne, z uczestnictwa nie wypływają żadne zobowiązania. Każdy uczestnik może posiadać tylko jedno konto. Uczestnik nie może przenosić punktów na konta innych uczestników.

Formularz przystąpienia do programu lojalnościowego Fortuna Klub PlusFormularz przystąpienia do programu lojalnościowego Fortuna Klub Plus 156 KB PDF (Dokument PDF)


FORMULARZ UTRATY LUB USZKODZENIA KARTY KLUBOWE

W przypadku uszkodzenia bądź utraty karty, Klient ma możliwość jej wymiany, zachowując jednocześnie wszystkie, dotychczas zdobyte punkty klubowe oraz punkty konkursowe.

Formularz uszkodzenia lub utraty karty klubowejFormularz uszkodzenia lub utraty karty klubowej 543.8 KB PDF (Dokument PDF)


Pozostałe dokumenty


Formularz reklamacyjny

Wszelkie reklamacje z tytułu gry udokumentowane załączonym kuponem zgłasza się w siedzibie Spółki "FORTUNA zakłady bukmacherskie" w terminie 30 dni od daty ogłoszenia oficjalnych wyników. Co najmniej trzy osobowa komisja zobowiązana jest rozpatrzyć reklamację w ciągu 21 dni od daty jej zgłoszenia i poinformować grającego o sposobie załatwienia reklamacji. Postępowanie reklamacyjne kończy się z chwilą rozpatrzenia reklamacji przez Komisję. Jeśli Komisja uzna reklamację za uzasadnioną, z dniem otrzymania tej decyzji przez grającego rozpoczyna się 30 dniowy okres, w którym należy wykorzystać prawo do wygranej. Dokładne zasady postępowania reklamacyjnego znajdują się w Regulaminie.


Formularz reklamacyjnyFormularz reklamacyjny 188.3 KB PDF (Dokument PDF)

Formularz ochrony danych osobowych


Pobierz ten formularz, gdy chcesz skorzystać zgodnie z Ustawą RODO do Prawa dostępu, sprostowania, przeniesienia lub też usunięcia danych. Formularz ten należy wydrukować, uzupełnić, potwierdzić tożsamość w jednym z naszych PPZ i wraz z podpisem przesłać na adres siedziby firmy.

Formularz Ochrony danych osobowychFormularz ochrony danych osobowych 84,8 KB PDF (Dokument PDF)

Maxikombi - tabela kombinacji i minimalnych stawek

Kupony systemowe - MAXIKOMBI - to różne kombinacje zakładów SOLO lub akumulowanych (AKO) na jednym kuponie. W pliku tym znajdą Państwo ilość kombinacji dla wszystkich dostępnych systemów oraz tabelę minimalnych stawek.

Maxikombi - tabela kombinacji i minimalnych stawek 35.0 KB XLS (Dokument XLS)