Czas
Kursy
1.01
1000
Betbuilder

Betbuilder

Ło panie! Kto to panu tak zbudował? Już jest! Betbuilder w Fortunie. Już teraz możesz łączyć zakłady tak jak chcesz! Stwórz własny zakład specjalny, który zawiera kilka zdarzeń z pojedynczego spotkania sportowego. Dzięki Betbuilderowi zakłady bukmacherskie stają się jeszcze bardziej interesujące. Co trzeba wiedzieć o naszym nowym produkcie?

Czym jest Betbuilder?

Betbuilder jest czymś w rodzaju konstruktora zakładów bukmacherskich, który pozwala tworzyć własne spersonalizowane zakłady w ramach jednego wydarzenia sportowego. Po dodaniu kilku zakładów z jednego meczu bukmacher automatycznie przelicza kurs całkowity zbudowanego zakładu. W skrócie, tworzysz jeden zakład z wieloma zdarzeniami w ramach jednego spotkania/meczu.

Jakie selekcje mogą znaleźć się na Twoim zakładzie?

Do swojego zakładu możesz dodać kilkanaście różnych selekcji z oferowanych rynków. Trzeba jednak pamiętać o tym, iż nie mogą się one bezpośrednio wykluczać. Mogą być to:

 • zwycięzca meczu
 • obie drużyny strzelą
 • suma goli, rzutów rożnych, kartek
 • dokładny wynik meczu
 • wynik do przerwy
 • podwójna szansa
 • wynik do przerwy/wynik końcowy
 • kto zdobędzie bramkę
 • kto dostanie kartkę

  Jak zbudować swój zakład?

  1. Zakłady, w których dostępny jest Betbuilder oznaczone są specjalną ikonką. Po kliknięciu w wydarzenie zostaniesz przeniesiony na stronę z zakładami do konkretnego meczu.


  2. Następnie pojawią się selekcje, które możesz ze sobą połączyć w ramach swojego spersonalizowanego zakładu. Do swojego zakładu w ramach jednego meczu możesz dodać max, 10 zdarzeń.


  3. Po wybraniu danych selekcji, na dole zobaczysz jakie zdarzenia wchodzą w skład Twojego Betbuildera oraz jaki jest ich łączny kurs.


  4. Po stworzeniu swojego zakładu, będziesz mógł dodać go do swojego kuponu klikając przycisk "Dodaj do kuponu."


  5. Zakłady zwykłe jak i te w ramach Betbuildera można ze sobą łączyć na jednym kuponie. Przy zdarzeniu związanym z Betbuilderem zawsze będzie widniał napis: TAK.


  6. To wszystko! Teraz pozostaje tworzyć swoje zakłady i cieszyć się grą!


  *Zakłady w ramach Betbuildera można obstawiać tylko na naszej stronie internetowej bądź aplikacji mobilnej, stąd też nie istnieje możliwość stworzenia e-KUPONU.