Czas
Kursy
1.01
1000
Betbuilderowy Trójbój

Betbuilderowy Trójbój

W marcu gramy z Betbuilderem, a zaczynamy już w najbliższy weekend! Sportowych emocji na pewno nie zabraknie, czekają na nas m. in. Derby Manchesteru, a na rodzimym podwórku hity w postaci starć Legia - PogońRaków - Lech.

Z tej okazji, przychodzimy do Was z weekendową promocją, w której macie trzy szanse na sukces, a każda kolejna jest łatwiejsza od poprzedniej! Spełnij warunki promocji, odpalaj Betbuildera i graj o 90 zł bonusu. Nie przejmuj się, jeśli żadna z prób się nie powiedzie, i tak dostaniesz od nas nagrodę pocieszenia. Sprawdź szczegóły poniżej i wskakuj do gry!

Zasady promocji:


  Warunek: Aby wziąć udział w promocji, w dniu 2.03.2024 (w godz. 12:00 - 20:00) wpłać min. 30 zł korzystając z kodu promocyjnego „Fortuna”. Następnie postaw kupon SOLO lub AKO z kursem min. 3.50 z oferty PREMATCH zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty Betbuilder za min. 30 zł. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 90 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę. Wszystkie zdarzenia zawarte w ramach zakładu muszą zostać rozstrzygnięte do 4.03.2024 do godziny 23:59.

  Ważne: Promocja trwa od 12:00 w dniu 2.03.2024 do 23:59 w dniu 4.03.2024. Można z niej skorzystać trzykrotnie. Wszystkie kupony muszą zostać zagrane i rozliczone w trakcie trwania promocji. Gracze, którzy spełnią powyższe warunki, a których zakład okaże się przegrany, po kilku minutach otrzymają możliwość ponownego wzięcia udziału w Promocji według następujących zasad (wcześniej należy się upewnić, że kolejny bonus pojawił się w sekcji bonusy):

  • 2. próba: Należy postawić kupon SOLO lub AKO z kursem min. 3.00 z oferty PREMATCH zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty Betbuilder za min. 30 zł. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 90 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę. Wszystkie zdarzenia zawarte w ramach zakładu muszą zostać rozstrzygnięte do 4.03.2024 do godziny 23:59.

  • Jeśli drugi kupon również okaże się przegrany, Gracz może skorzystać z Promocji po raz trzeci.

  • 3. próba: Należy postawić kupon SOLO lub AKO z kursem min. 2.50 z oferty PREMATCH zawierający wyłącznie zdarzenia z oferty Betbuilder za min. 30 zł. W przypadku, gdy kupon okaże się wygrany, otrzymasz bonus o wartości 90 zł w punktach FKP, które możesz przeznaczyć na dalszą grę. Wszystkie zdarzenia zawarte w ramach zakładu muszą zostać rozstrzygnięte do 4.03.2024 do godziny 23:59.

  • Jeśli trzeci kupon również okaże się przegrany, Gracz otrzyma nagrodę pocieszenia w postaci 30 zł w punktach FKP.


  Typuj najciekawsze zdarzenia weekendu!

  Brak wyników wyszukiwania.

  Brak wyników wyszukiwania.

  Brak wyników wyszukiwania.