Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

EuroZnawca - zawalcz o 1 000 000 Euro

EuroZnawca - zawalcz o 1 000 000 Euro

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Europy i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto 11 lipca wzniesie najcenniejsze trofeum?

Podejmij wyzwanie i zawalcz o 1 000 000 EURO za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Europy. Wspomnianą kwota przypadnie w udziale typerom, którzy bezbłędnie wytypują kolejność w grupach, zespoły, grające w 1/8 finału, ćwierćfinale, półfinale i finale, wraz z jego dokładnym wynikiem.

Nie tylko zwycięzcy walki o MILION EURO zakończą jednak turniej z nagrodą na koncie. Wśród tych graczy, którzy poprawnie zestawią kolejność poszczególnych grup oraz zespoły, które zagrają ze sobą w 1/8 finału podzielimy 100 000 zł.

Zasady konkursu:

  • Data: 01.06 - 11.06.2021 (do godz. 21:00)

  • W czasie trwania konkursu należy zalogować się na swoje iKonto na stronie www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną i wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych etapów w ramach Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020 (poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku poprawnie wysłać zgłoszenie ze swoją drabinką).

  • Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 Euro podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2020, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

  • Dodatkowo gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału, otrzymają Nagrodę dodatkową w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość 100 000 zł i która podzielona zostanie na wszystkich graczy, którzy wskazali poprawnie wszystkie drużyny, które awansują z fazy grupowej wraz ze wskazaniem par które zagrają w 1/8 finału.

  • Możliwość wytypowania turnieju będzie widoczna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza.

  • W konkursie mogą wziąć udział tylko klienci posiadających iKonto na www.efortuna.pl

  • Konkurs jest darmowy tj. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.

  • Ważna informacja! Przemyśl dobrze konstrukcję swojej drabinki. Masz tylko jedną próbę.Jak poprawnie wypełnić drabinkę i stanąć do walki o 1 000 000 Euro?


1. Faza grupowa - ustaw pozycję każdej drużyny w grupie, przeciągając ją na odpowiednie miejsce - 1A, 2A, 3A, 4A itd. dla każdej grupy A-F.


2. 1/8 Finału - wybierz 4 brakujące drużyny, reszta zostanie uzupełniona automatycznie na podstawie fazy grupowej.


3. Ćwierćfinały - stwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/4 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do ćwierćfinału.4. Półfinałystwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/2 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do półfinału.5. Finał - wybierz drużyny, które awansują do finału i ustal wynik meczu. Pod uwagę brany jest wynik w regulaminowym czasie gry (bez dogrywki), również remis.6. Pasek postępu rozpocznie się wypełniać na 1/8 finału i osiągnie 100%, gdy wszystkie drużyny zostaną wybrane i ustalony zostanie wynik finału. Kiedy drabinka turniejowa jest w pełni wypełniona, przycisk „Wyślij” stanie się żółty. Po jego naciśnięciu Twoje typy zostaną wysłane bez możliwości ponownego ich edytowania. Aby wziąć udział, musisz być zalogowany.7. Podgląd uzupełnionego formularza będzie dostępny na iKoncie gracza w zakładce „historia”.