Czas
Kursy
1.01
1000
Kalendarz Happy Hours

Kalendarz Happy Hours

Kwiecień wita fanów sportu z przytupem i zaczyna z wysokiego c! Już w Prima Aprilis: Manchester City - Liverpool, Legia - Raków czy Bayern - BVB! A później? Będzie tylko lepiej! W drugim tygodniu wracamy z ćwierćfinałami Ligi Mistrzów, kończymy pasjonujący sezon zasadniczy NBA i rozpoczynamy długo wyczekiwane Play-Offy! Mało? To może coś dla pasjonatów tenisa - ATP 1000 w Monte-Carlo i Madrycie lub WTA 500 w Stuttgarcie? Jednego jesteśmy pewni - sportowych emocji na pewno nie zabraknie. A my, jak to my, sprawimy, żebyście mieli ich jeszcze więcej!

Podkręcamy Happy Hours, dzięki którym możecie wygrywać o 14% więcej! Na cały kwiecień wydłużamy godziny weekendowych Happy Hours do kuponów złożonych przy pomocy BetBuildera! Ponadto, na miłe poranki dokładamy 6 godzin wolne od podatku we wszystkie czwartki i piątki! A z okazji nadchodzących turniejów tenisowych, w każdy poniedziałek 4 godziny Happy Hours, tylko na zdarzenia z tenisa! 

Bonus Happy Hours znajdzie się automatycznie na każdym kuponie AKO, który spełni niezmienne i proste warunki. Nie musisz wykonywać żadnych dodatkowych działań. Wystarczy, że przygotujesz swój kupon prematch w podanych godzinach a system resztę zrobi za Ciebie. Co więcej, na kuponach live bonus Happy Hours jest dostępny 24/7.

Gra bez podatku - warunki:

  • wartość bonusu: 1.14 (+14% do wygranych)
  • minimalna liczba zdarzeń: 3
  • minimalny kurs każdego zdarzenia: 1.30
  • minimalna stawka kuponu: 2 zł
  • rodzaj kuponu: AKO
  • oferta: prematch i live
  • kanały: strona internetowa, aplikacja mobilna, punkty przyjmowania zakładów
  • dopisek "tylko" przy niektórych Happy Hours oznacza, że bonus kursowy zostanie dodany do kuponów zawierających wyłącznie konkretne, wymienione przy danej dacie rozgrywki    

Godziny:


LIVE:

    poniedziałek, wtorek, środa, czwartek, piątek, sobota, niedziela: 24 godziny na dobę - dostępny na całą ofertęPytania i odpowiedzi znajdziecie tutaj.