Czas
Kursy
1.01
1000
Prime Show MMA - jak obstawiać?

Prime Show MMA - jak obstawiać?

Prime Show MMA – zakłady tylko w Fortunie! Założenie konta na stronie efortuna.pl jest banalnie proste i nie zajmuje dużo czasu. Szybka rejestracja i możliwość utworzenia konta tymczasowego tylko usprawnia ten proces. Poniżej krótka instrukcja jak założyć konto i obstawiać wydarzenia związane z Prime Show MMA.


SZUKASZ INFORMACJI O WALKACH NA PRIME SHOW MMA 4? KLIKNIJ TUTAJJak założyć konto na Fortuna by obstawiać zakłady na Prime Show MMA?

 1. Wejdź na stronę bukmachera Fortuna (efortuna.pl) i kliknij zakładkę „Rejestracja” w prawym górnym rogu ekranu. Zakładka Rejestracja oznaczona jest kolorem żółtym 2. Wypełnij formularz znajdujący się na pierwszej stronie rejestracji. Tam podaj swój adres e-mail, hasło i potwierdzenie hasła, nick, imię i nazwisko, swój wiek, datę urodzenia, a także kod promocyjny "PRIME" dający zakład bez ryzyka do 600 zł. By obstawiać zakłady związane z Prime Show MMA niezbędnym jest zaznaczenie pola o ukończeniu 18 roku życia i zgody na przetwarzanie danych. Wyraź także zgodę na otrzymywanie bonusów od Fortuny. Potwierdź wszystko klikając żółty przycisk „Zarejestruj” 3. W ciągu kilku minut otrzymasz link aktywacyjny na podany przez siebie adres e-mail. Może się zdarzyć, że e-mail trafi do folderu spam. Po otrzymaniu maila kliknij w link aktywacyjny
 4. Po kliknięciu w link aktywacyjny, możesz zalogować się na swoje konto i zacząć obstawiać Prime Show MMA. (Maksymalnie 28 dni po zalogowaniu musisz uzupełnić brakujące dane i wysłać skan dowodu osobistego!)
 5. Pora na obstawianie Prime Show MMA i wygrywanie!


Jak postawić zakład na Prime Show MMA?

 1. Zaloguj się na swoje konto
 2. W prawym górnym rogu najedź kursorem na swój nick i kliknij przycisk depozyt, wybierz metodę płatności (BLIK, przelew, Apple Pay, bądź poprzez stronę swojego banku) i dokonaj wpłaty 


 3. W ofercie znajdującej się po lewej stronie znajdź zakładkę „MMA” i po kliknięciu w nią wybierz Prime Show MMA


 4. Im niższy kurs tym większe prawdopodobieństwo zdaniem bukmachera na zwycięstwo danej osoby na gali Prime Show MMA. Niższy kurs = faworyt pojedynku według bukmacherów. Po kliknięciu w daną walkę, która odbędzie się na Prime Show MMA, pojawi się możliwość obstawienia bardziej szczegółowych zdarzeń. Dodaj swoje typy na kupon klikając w kwadracik z danym kursem.  Na dole pojawi się Twój kupon. Kurs całkowity – to mnożnik kursów wybranych zdarzeń związanych z Prime Show MMA, EWK = ewentualna wygrana.


 5. Wpisz kwotę za jaką chcesz zagrać (min. 2 zł)
 6. Kliknij zielony przycisk zagraj
 7. Gratulacje! Kupon na Prime Show MMA został postawiony, teraz pozostaje czekać na rozstrzygnięcie

Brak wyników wyszukiwania.