Czas
Kursy
1.01
1000
Runda KSW

Runda KSW

Już 3 czerwca na stadionie PGE Narodowym w Warszawie czeka nas prawdziwe święto sportów walki, czyli gala KSW 83 Colosseum II! Zobaczymy trzy starcia, których stawką będzie mistrzowski pas. Łącznie jedenaście pojedynków, wśród których rękawice skrzyżują takie gwiazdy, jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski, Artur Szpilka, Marian Ziółkowski i wielu innych. 

Z tej okazji, w dniach 01.06 - 03.06 odpalamy konkurs "Runda za 100 000 zł"! Wystarczy, że w tych dniach zagrasz Mistrzowski Boost na zdarzenie "Cztery lub więcej walk gali zakończy się w pierwszej rundzie - TAK", a jeśli to się wydarzy, wszyscy zwycięzcy wezmą udział w podziale dodatkowych 100.000 zł w punktach FKP!

Fortuna również liczy na jak najwięcej finiszów w pierwszej rundzie, a ma to związek z akcją charytatywną, dedykowaną Poli Omielańczuk, o której możecie przeczytać tutaj

Dla kogo przeznaczony jest konkurs?

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich zarejestrowanych graczy. 

Aby wziąć udział w konkursie, należy:

    1. W dniach 01-03.06.2023 zawrzeć poprzez stronę www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną Organizatora, zakład typu Mistrzowski Boost na zdarzenie numer 7061: „Cztery lub więcej walk gali zakończy się w pierwszej rundzie- TAK” dotyczącego gali KSW 83.

    2. Stawka kuponu: min. 10 zł.

Brak wyników wyszukiwania.

Ngrody:

  • Nagroda zostanie podzielona na wszystkich graczy, którzy spełnią warunki promocji a ich kupony okażą się wygrane. 
  • Nagrodę w konkursie stanowią punkty lojalnościowe Fortuna Klub Plus o łącznej wartości 100 000 zł podzielone przez liczbę wszystkich zwycięzców.
  • Nagrody w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, o których mowa w pkt. 3.7 zostaną przypisane do iKont graczy w dniu 05.06.2023 do 23:59.