Czas
Kursy
1.01
1000
Wyzwanie Fortuny - zawalcz o 1 000 000 zł

Wyzwanie Fortuny - zawalcz o 1 000 000 zł

Patrzysz na drabinkę turniejową Mistrzostw Świata i wiesz, że jeszcze na długo przed pierwszym gwizdkiem jesteś w stanie przewidzieć kto wyjdzie z każdej z grup, kto zagra w ćwierćfinale, a kto wzniesie najcenniejsze trofeum?

Podejmij wyzwanie i zawalcz o 1 000 000 ZŁ za poprawne wytypowanie przebiegu Mistrzostw Świata. Wspomniana kwota zostanie podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

Dodatkowo, w ramach konkursu ‘Wyzwanie Fortuny”, zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym gracze mają szansę otrzymać nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 zł. Pięćdziesięciu graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę. Wysokość nagrody będzie zależała, od miejsca, które ostatecznie zajmie gracz.

Zasady konkursu:

  • Data: 10.11 - 20.11.2022 (do godz. 17:00)

  • W czasie trwania konkursu należy zalogować się na swoje iKonto na stronie www.efortuna.pl, w tym poprzez aplikację mobilną i wypełnić „drabinkę” meczową dotycząca poszczególnych etapów w ramach Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022 (poniżej znajdziesz dokładną instrukcję, jak krok po kroku poprawnie wysłać zgłoszenie ze swoją drabinką).

  • Nagrodę główną w Konkursie stanowi pula pieniężna o wartości 1 000 000 zł podzielona proporcjonalnie przez liczbę wszystkich graczy, którzy prawidłowo wytypowali wszystkie etapy Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2022, łącznie z końcowym wynikiem meczu finałowego.

  • Dodatkowo zostanie przeprowadzony ranking typerów, w którym 50 graczy z najwyższą liczbą punktów otrzyma nagrodę w postaci Punktów lojalnościowych Fortuna Klub Plus, których pula ma wartość ponad 100 000 zł. Gracz może łącznie otrzymać 152 punkty.

  • Możliwość wytypowania turnieju będzie widoczna, gdy zalogujesz się na swoje konto gracza.

  • Konkurs jest darmowy tj. nie wymaga depozytu ani postawienia kuponu.

  • Ważna informacja! Przemyśl dobrze konstrukcję swojej drabinki. Masz tylko jedną próbę.Jak poprawnie wypełnić drabinkę i stanąć do walki o 1 000 000 zł?1. Faza grupowa - ustaw pozycję każdej drużyny w grupie, przeciągając ją na odpowiednie miejsce - 1A, 2A, 3A, 4A itd. dla każdej grupy A-H.


2. 1/8 Finału - Drabinka zostanie uzupełniona automatycznie na podstawie fazy grupowej.


3. Ćwierćfinały - stwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/4 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do ćwierćfinału.4. Półfinałystwórz pary, które zagrają ze sobą w 1/2 finału. Kliknij na pole wyboru i wybierz drużyny, które Twoim zdaniem awansują do półfinału.5. Finał - wybierz drużyny, które awansują do finału i ustal wynik meczu. Pod uwagę brany jest końcowy wynik (z dogrywką i karnymi).6. Pasek postępu rozpocznie się wypełniać na 1/8 finału i osiągnie 100%, gdy wszystkie drużyny zostaną wybrane i ustalony zostanie wynik finału. Kiedy drabinka turniejowa jest w pełni wypełniona, przycisk „Wyślij” stanie się żółty. Po jego naciśnięciu Twoje typy zostaną wysłane bez możliwości ponownego ich edytowania. Aby wziąć udział, musisz być zalogowany.7. Podgląd uzupełnionego formularza będzie dostępny na iKoncie gracza w zakładce „historia”.