Czas
Kursy
1.01
1000

”bet


Bet On Games

To symulowane gry karciane, gdzie gracz może śledzić na żywo rozgrywkę z prawdziwym krupierem. W Bet On Games można obstawiać poszczególne opcje, które mogą pojawić się na stole. Jest to atrakcyjna propozycja dla typerów poszukujących dodatkowych emocji. Do dyspozycji wszystkich graczy mamy trzy symulowane gry: Baccarat, Poker i Dragon&Tiger.

fortuna bet on games                bet on games na stronie


beton games gry


Bet On Game w Fortunie

Przedstawiamy warianty Bet On Game, które można znaleźć w ofercie Fortuny

BACCARAT - to prosta gra karciana rozgrywana pomiędzy bankierem i graczem. Symulacja gry rozgrywana jest ośmioma taliami kart, z udziałem krupiera na żywo, na prawdziwym stole do Baccarata. Stosujemy standardowe zasady Baccarata. Celem rozgrywki jest przewidzenie, który układ kart (bankiera lub gracza) będzie bardziej zbliżony do liczby 9. W przypadku jednakowej liczby punktów wynikiem rozgrywki jest remis. W grze można dodatkowo zawierać wiele dodatkowych zakładów np. kolory, dokładny wynik itp.

POKER - symulacja gry pokera odbywa się na żywo z prawdziwym krupierem i stołem do pokera. Celem gry jest wytypowanie pozycji, która utworzy najwyższy układ pokera z kart własnych i wspólnych. Możesz obstawiać klasyczne układy pokerowe, a także skorzystać z kilku zakładów dodatkowych. Gra obejmuje 3 rundy obstawiania i możesz obstawiać zakłady w każdej z nich. Wartości kursów są cały czas aktualizowane, odzwierciedlając wypłaty zakładów gracza na podstawie kart rozdanych na stole. Sprawdź również zasady gry w Pokera

DRAGON&TIGER - prosta symulowana gra karciana odbywająca się na zasadach Wojny, która rozgrywana jest z udziałem krupiera na żywo. Celem rozgrywki jest obstawienie, na którą pozycję: Smoka, czy Tygrysa, zostanie rozdana karta o wyższej wartości, bądź czy strony uzyskają jednakowy wynik (Wojna). As jest kartą najmłodszą, następnie 2, potem 3, itd. Król jest kartą najstarszą; kolor kart nie ma znaczenia.