Czas
Kursy
1.01
1000

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie - karta walk, zawodnicy, kursy, typy. Co trzeba wiedzieć przed nadchodzącą galą PRIME SHOW MMA 2?

Zapinamy pasy i lecimy w kosmos na galę PRIME SHOW MMA 2! Druga gala PRIME odbędzie się 9 lipca w w Gdyni w Arenie Gdynia. W walce wieczoru na kolejnej gali PRIME na przeciw siebie staną, znany z federacji KSW i walki z Mariuszem Pudzianowskim, Serigne "Bombardier" Ousmane Dia oraz gwiazda programu Warsaw Shore, Damian "Stifler" Zduńczyk. Czy ta walka rozgrzeje kibiców do czerwoności i zabierze nas na inną planetę? Jak prezentuje się karta walk PRIME SHOW MMA 2? Jak wyglądają kursy i oferta bukmacherska? Odpowiedzi na te pytania poznasz w artykule poniżej.

CHCESZ OBSTAWIAĆ PRIME SHOW MMA 2? KLIKNIJ TUTAJ

Gdzie obejrzeć PRIME SHOW MMA 2?

Galę PRIME SHOW MMA 2 będzie można obejrzeć jedynie w opcji pay-per-view.

Kiedy odbędzie się gala PRIME SHOW MMA 2?

Gala PRIME SHOW MMA 2 odbędzie się 9 lipca 2022 roku.

Gdzie odbędzie się PRIME SHOW MMA 2?

Gala PRIME SHOW MMA 2 będzie miała miejsce w Gdyni w ARENIE GDYNIA.

PRIME SHOW MMA 2 - gdzie obstawiać?

Pełna oferta zakładów prematch i live na walki PRIME SHOW MMA 2 jest dostępna wyłącznie w Fortunie, na stronie www.efortuna.pl i w aplikacji mobilnej. W typach przed walką pojawia się wiele dodatkowych możliwości, co więcej oferta live jest także bardzo mocno rozbudowana. W trakcie walki typerzy mogą znaleźć ponad 20 różnego rodzaju zakładów dotyczących pojedynku! Przy starciach na galach PRIME SHOW MMA możesz obstawiać:

  • kto wygra,
  • liczbę rund,
  • w której rundzie zakończy się pojedynek,
  • w jaki sposób zakończy się walka,
  • w jaki sposób dany zawodnik wygra walkę.

JAK OBSTAWIAĆ PRIME SHOW MMA 2? SPRAWDŹ

Kto będzie walczył na PRIME SHOW MMA 2?

Karta walk na PRIME SHOW MMA 2:

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Norman Parke (29-7) vs. Szulakowski Grzegorz (9-4)

Kto by się spodziewał? Norman Parke kontra Grzegorz Szulakowski w main evencie na gali PRIME SHOW MMA 2.

Norman Parke to były zawodnik UFC. W największej na świecie organizacji MMA stoczył dziewięć pojedynków. Potem nastał czas walk w organizacji KSW, natomiast teraz spełnia się we freak-fightach. Jego przeciwnikiem będzie weteran MMA, który przygodę z MMA zaczął już w 2010 roku i szybko znalazł się w KSW i teraz podobnie jak Parke chce spróbować swoich sił we freak-fightach. Co więcej, Szulakowski nie walczył w MMA od trzech lat, dlatego też faworytem tego pojedynku jest Norman Parke.

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Serigne "Bombardier" Ousmane Dia (2-1) - Damian "Stifler" Zduńczyk (0-1)

Takiego zestawienia nikt się nie spodziewał! 150-kilowy kolos z Senegalu na PRIME SHOW MMA 2 stanie do walki z niebojącym się żadnych wyzwań Stfilerem.

Senegalczyk to jedna z największych legend i gwiazd sportu narodowego swojej ojczyzny, czyli senegalskich zapasów. Ousmane Dia zdobył prestiżowy tytuł „The King of the Arena” oraz dwukrotnie został mistrzem świata w tym sporcie. W październiku 2021 roku na gali KSW 64 zawalczył z Mariuszem Pudzianowskim, jednak musiał uznać wyższość Polaka i przegrał po zaledwie 18 sekundach.

Damian Zduńczyk natomiast najbardziej znany jest z programu "Ekipa z Warszawy." Jedyną freak-fightową walkę stoczył w 2020 roku gdzie w pierwszej rundzie przegrał z powracającym Popkiem Monsterem. Kursy na tę walkę są bardzo wyrównane. Według ekspertów minimalnym faworytem tego pojedynku jest Sergine Ousmane Dia.

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Adam Soroko (0-0) vs. Paweł "Tybori" Tyburski (2-1)

Druga szansa dla Adama Soroko na gali Prime Show MMA 2, który w oktagonie zmierzy się z Pawłem "Tyborim" Tyburskim.

Pierwsza walka ze Stiflerem niestety się nie odbyła, gdyż Soroko w ostatniej chwili zrezygnował z tego pojedynku. Mimo to, PRIME SHOW 2 wyciągnęło do Soroko rękę i na drugiej gali zmierzy się ze zdecydowanie poważniejszym przeciwnikiem. Paweł "Tybori" Tyburski do klatki wejdzie w poszukiwaniu swojego 3 zwycięstwa we freak-fightach. Kto jest Waszym faworytem?

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Mateusz "Millu" Mil (0-0) vs. Mikołaj Jędruszczak (0-0)

Pojedynek debiutantów na PRIME SHOW MMA 2

Mateusz Mil rozpoznawalność zdobył dzięki udziałowi w formatach telewizyjnych Top Model i Hotel Paradise. Natomiast Mikołaj Jędruszczak w ostatnim czasie realizuje się jako postać medialna – występował np. w Tańcu Gwiazdami czy Hotelu Miłości. Obaj zawodnicy mają bardzo zbliżone warunki fizyczne, dlatego też bardzo trudno wytypować faworyta tego pojedynku. Jak obstawiacie? Kto wygra?

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Maciej Rataj (1-2) vs. Mikołaj "Vandal" Rdzanek (0-1)

Pojedynek telewizyjnego celebryty z pranksterem z YouTube'a! Rataj swoją popularność zdobył za sprawą udziału w programach stacji MTV. Natomiast "Vandal" jest znanym youtuberem, którego twórczość subskrybuje ponad 500 tysięcy osób. Kursy bukmacherskie na ten pojedynek są dość wyrównane. Minimalnym faworytem tej walki, według bukmacherów, jest Mikołaj Rdzanek.

Mimo, iż doświadczenie w występach na galach MMA przemawia na korzyść Macieja Rataja, bukmacherzy w roli faworyta wskazują na młodszego i sprawniejszego Damiana Grafa.

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Jakub "HeCmAn" Rygiel (0-1) vs. Dawid "Ambro" Ambroziak (3-1)

"HeCmAna" kibice mogą znać przede wszystkim dzięki udziałom w zawodach na “plaskacze” lub “liście.” Dawid Ambroziak natomiast znany jest z programu reality-show “Ex na plaży.” W swojej freakowej karierze stoczył 4 walki z czego wygrał 3. Z racji na większe doświadczenie i więcej wygranych walk faworytem tego pojedynku jest "Ambro."

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Piotr Kałuski (0-0) vs. Marcin „Polish Zombie” Wrzosek (14-7)

Piotr Kaluski, czyli znany na całym świecie ochroniarz “Oszusta z Tindera” podejmie byłego zawodnika KSW, a mianowicie Marcina Wrzoska. Dla Kałuskiego będzie to debiut na gali typu freakfight. Doświadczony w klatce Wrzosek już ma za sobą jedną walkę na tego typu gali, gdzie w pojedynku bokserskim musiał uznać wyższość Don Kasjo. Kursy bukmacherskie zdecydowanie wskazują na Wrzoska jako faworyta tego pojedynku.

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Jaś Kapela (1-0) vs. Konrad "Skolim" Skolimowski (0-0)

Lewicowy aktywista kontra discopolowiec. Czekamy z niecierpliwością, żeby to zobaczyć! Kapela w swojej pierwszej freakfightowej walce zrobił wrażenie na wielu kibicach, pokonując i wysyłając do szpitala Ziemowita Piasta Kossakowskiego. Tym razem przeciwnik wydaje się być trochę poważniejszy. Kursy przemawiają za "Skolimem" jednak Jaś już jedną niespodziankę sprawił. Jak będzie tym razem?

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Jan Patecki (0-0) vs. Michał „Bagietka” Gorzelanczyk (0-0)

Starcie debiutantów na PRIME SHOW MMA 2. Jan Patecki to założyciel ekipy Too Drunk. Natomiast "Bagietka" dał się poznać szerszej publiczności 3 dzięki Xayoo, który udzielił mu “strimowego” wsparcia. Najbardziej znany jest z pranka, czyli udawanego “napadu na Bagietkę” podczas jego streamu.

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Sebastian "Ztrolowany" Nowak (3-1) vs. Marcin "Mielonidas" Makowski (1-2)

Sebastian Nowak jest youtuberem mającym ponad 150 tysięcy subskrypcji na swoim kanale. W swoich filmikach skupia się przede wszystkim na grach komputerowych. Marcin „Mielonidas” Makowski internetowej publiczności dał się poznać jako członek Pompa Team, czyli grupy esportowej założonej przez Szymona Kasprzyka, znanego jako IsAmU. Według bukmacherów faworytem tego pojedynku jest trochę bardziej doświadczony "Ztrolowany."

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - zakłady tylko w Fortunie


Dominika Rybak (0-0) vs. Klaudia "Klaudusiek" Kapuśniak (0-0)

Pojedynek na szczycie TIK TOKA. Obie panie są znane głównie z tego serwisu. Konto Dominiki Rybak obserwuje ponad 2 miliony ludzi. Trochę mniej obserwujących ma jej przeciwniczka. Niewątpliwie możemy nazwać to stracie, pojedynkiem o pas TIK TOKA! Kogo macie na swoich kuponach?

Brak wyników wyszukiwania.

PRIME SHOW MMA 2 - oferta bukmacherska

Brak wyników wyszukiwania.Sprawdź jakie promocje bukmacherskie przygotowaliśmy dla naszych typerów! Więcej ciekawych artykułów na temat freak-fightów i nie tylko przeczytasz na naszym blogu.