Czas
Kursy
1.01
1000

W Fortunie zasady są proste. Gracze BET4WIN na start otrzymują trzy zakłady bez ryzyka – do 100, 200 i 300 zł.


Jak odebrać bonusy?

Kliknij tutaj i podczas rejestracji wpisz kod BET4WIN a otrzymasz specjalną ofertę – 3x zakład bez ryzyka (do 100, 200 a na koniec do 300 zł), 20 zł na grę za pełną rejestrację oraz 10 zł za pierwszą wpłatę!

Jak działają zakłady bez ryzyka na start?

1. Gdy się zarejestrujesz na Twoim koncie będzie już aktywny bonus, w postaci pierwszego zakładu bez ryzyka, na początek do 100 zł. Będzie on automatycznie dodany do Twojego pierwszego kuponu – po prostu dodaj zdarzenia do kuponu a zobaczysz bonus. Pamiętaj, że masz 72h od rejestracji na jego postawienie. Jeśli okaże się on przegrany Fortuna zwróci Ci pełną stawkę do 100 zł, co ważne – zwrot dostaniesz w kasie – czyli możesz go przeznaczyć na dalszą grę lub wypłacić.

2. Po 3 dniach od rejestracji otrzymasz drugi bonus – drugi zakład bez ryzyka, tym razem do 200 zł. Aktywuj bonus w zakładce bonusy i postaw kupon – masz na to 72h od momentu jego otrzymania. Jeśli kupon okaże się przegrany Fortuna zwróci Ci pełną stawkę, tym razem do 200 zł, prosto na konto gracza – to Ty decydujesz czy grasz dalej czy wypłacasz.

3. Po 6 dniach od rejestracji otrzymasz trzeci bonus – trzeci zakład bez ryzyka, tym razem do 300 zł. Ponownie masz 72h na jego aktywację oraz postawienie kuponu. Jeśli okaże się on przegrany ponownie zwrócimy Ci pełną stawkę, tym razem aż do 300 zł prosto na konto gracza.


A co z pozostałymi bonusami?

Jeśli zarejestrujesz się przez bank 20 zł na grę w punktach FKP otrzymasz od razu po rejestracji. Jeśli zarejestrujesz się przez formularz musisz w pełni zweryfikować konto – informacje jak to zrobić znajdziesz w zakładce „status mojego konta”.

Dodatkowe 10 zł na grę w punktach FKP otrzymasz zaraz po pierwszej wpłacie. Dokonaj pierwszego depozytu i ciesz się dodatkowymi środkami na grę!OFICJALNY KOMUNIKAT Nr 1/06/2023

Regulamin bonusu powitalnego

Regulamin ogólny bonusu za pierwszą wpłatę