Czas
Kursy
1.01
1000

Bonusy bukmacherskie 2024 na start - dla nowych graczy


W Fortunie zasady są proste. 3x Zakład Bez Ryzyka na start!

Na początek gry w Fortunie otrzymujesz trzy Zakłady Bez Ryzyka. I to jest porządna oferta na start! Jeżeli przegrasz Twój wkład zostanie zwrócony, maksymalnie do 300 zł na konto gracza.

Od razu po rejestracji otrzymasz trzy Zakłady Bez Ryzyka do 100 zł, który musisz postawić w ciągu 48 godzin od rejestracji. Porażka danego kuponu = zwrot postawionej kwoty na konto gracza. 


Co to oznacza?

W praktyce oznacza to, że Twoje pierwsze trzy zawarte kupony (z maksymalną stawką do 100 zł) zostaną objęte Zakładem Bez Ryzyka. Możesz dodać na swoje 3 kupony jakiekolwiek rozgrywki sportowe i obstawić za dowolna kwotę, a jeśli tym razem typerskie przeczucie Cię zawiedzie otrzymasz zwrot postawionej kwoty, który możesz wykorzystać na grę. Zakłady muszą być rozliczone w ciągu 7 dni.

Jak to działa?

Stawiasz pierwszy kupon za maksymalnie 100 zł:

  • Wygrywasz – na Twoim koncie ląduje wygrana, której wysokość znajdziesz na kuponie.
  • Przegrywasz – stawka kuponu, do kwoty 100 zł wraca na Twoje konto gracza.

Dodatkowo, za samą pełną rejestrację automatycznie otrzymujesz od nas 20 zł na grę, w postaci 2800 punktów lojalnościowych FKP, które możesz wymienić na zakłady sportowe. Wygrana z kuponu zagranego za punkty FKP wypłacana jest w gotówce na konto główne. Nie musisz wielokrotnie obracać kwotą bonusu.

 Oficjalny komunikat nr 01/06/2024 z dnia 10.06.2024 r - dotyczący zakładu bez ryzyka