Sporty walki KSW
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Koniec w 4.rundzie
Koniec w 5.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Michalski M. - Leśko B.
|
2.10 | 1.74 | +25 | 11.05. 19:30 |
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
1.55 | 2.47 | +25 | 11.05. 20:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.38 | 3.05 | +25 | 11.05. 20:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
2.10 | 1.74 | +25 | 11.05. 21:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.48 | 2.67 | +25 | 11.05. 21:30 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
2.52 | 1.53 | +25 | 11.05. 22:00 |
Vila A. - Formela K.
|
3.40 | 1.32 | +25 | 11.05. 22:30 |
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
1.55 | 2.47 | +31 | 11.05. 23:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.30 | 3.55 | +25 | 11.05. 23:30 |
Bartosiński A. - Michaliszyn I.
|
1.32 | 3.40 | +31 | 11.05. 23:59 |
Dreczkowski M. - Jaric S.
|
1.50 | 2.61 | +1 | 07.06. 19:00 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.48 | 2.67 | +1 | 07.06. 20:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 20:30 |
Krakowiak M. - Zieliński A.
|
1.53 | 2.52 | +1 | 07.06. 21:00 |
Głowacki K. - Kasperski D.
|
2.34 | 1.60 | +1 | 07.06. 21:30 |
Szymański R. - Held M.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wikłacz J. - Przybysz S.
|
1.32 | 3.40 | +1 | 07.06. 23:30 |
Kopera B. - Śmiełowski D.
|
2.52 | 1.53 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Woźniak E.
|
1.63 | 2.28 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.53 | 2.52 | +1 | 20.07. 19:00 |