1000
Piłka nożna-MŚ 2022
Katar
Typy zakładów
Wszystko Mecz SUPEROFERTA+: mecz Spotkanie bez remisu Liczba goli liczba goli drużyna Obie drużyny strzelą gola Handicap Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa bez remisu 1.połowa liczba goli Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Spotkanie/1.druzyna liczba goli Spotkanie/2.drużyna liczba goli Handicap. 1.połowa: handicap Dokładny wynik 1.druzyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Obie drużyny strzelą po 3 lub więcej goli Gol w obu połowach Będzie przegrywać, ale nie przegra 2.połowa: 1.gol Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.druzyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol-minuta 1.druzyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.druzyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 2.połowa 2.połowa bez remisu Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta Gol w minucie meczu (85:00 lub później) 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie 1.druzyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.druzyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.połowa liczba goli 2.połowa: handicap Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa/spotkanie Spotkanie/liczba goli 1.połowa/liczba goli w 1.połowie 2.połowa/liczba goli w 2.połowie Spotkanie/obie drużyny strzelą gola 1.połowa/2.połowa Obie drużyny strzelą gola 1.połowa: 1.gol Jedna z drużyn wygra mecz strzeli gola w obu połowach wygra przynajmniej jedna połowę wygra obie połowy Połowa z wiekszą liczbą goli dokładna liczba goli Obie drużyny strzelą gola/liczba goli Multigole 1.połowa: dokładny wynik 2.połowa: dokładny wynik nie straci gola wygra mecz 1.gol/spotkanie Obie drużyny strzelą gola lub liczba goli wyższa niż Mecz/liczba goli w meczu 2-3 Mecz/liczba goli w meczu 2-4 Mecz/liczba goli w meczu 2-5 Mecz/liczba goli w meczu 2-6 Mecz/liczba goli w meczu 3-5 Mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-3 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-4 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 2-6 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-5 1.połowa/mecz/liczba goli w meczu 3-6 1.połowa/mecz 1.połowa/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Dwójtyp/liczba goli Dwójtyp/obie drużyny strzelą gola Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Mecz dwójtyp/obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 1.połowie 2.połowa: dwójtyp/obie drużyny strzelą gola v 2.połowie 1.połowa: suma goli 2.połowa: suma goli Suma goli Ostani gol w spotkaniu Mecz: Multiwynik Mecz: która drużyna strzeli gola 1.połowa/mecz i liczba goli 1.połowa/mecz i 1.połowa liczba goli