Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 więcej data
Rębecki M. - Silva F. 7057 FEN 28
1.18 4.28 +1 13.06. 18:00
Bajor S. - Thompson O. 7068 FEN 28
1.25 3.56 +1 13.06. 18:00
Kijanczuk R. - Wojcik M. 7073 FEN 28
1.85 1.85 +1 13.06. 18:00
Dusza Sz. - Koziorzębski K. 7107 FEN 28
1.27 3.41 +1 13.06. 18:00
Sianos M. - Pałasz A. 7110 FEN 28
1.57 2.25 +1 13.06. 18:00
Zadora D. - Sokół P. 7112 FEN 28
1.40 2.73 +1 13.06. 18:00
Bekus A. - Firlej S. 7115 FEN 28
1.35 2.94 +1 13.06. 18:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 więcej data
Brzeski L. - Piwowarski M. 7003 Babilon MMA 13
1.22 3.83 +1 29.05. 19:00
Miller S. - Kamiński P. 7067 Babilon MMA 13
1.75 1.96 +1 29.05. 19:00
Kaczmarczyk P. - Krawczyk K. 7138 Babilon MMA 13
1.40 2.73 +1 29.05. 19:00
Mazur M. - Rajewski S. 7140 Babilon MMA 13
1.65 2.11 +1 29.05. 19:00
Kacprzak P. - Folc M. 7172 Babilon MMA 13
1.85 1.85 +1 29.05. 19:00
Kalenik P. - Rogóż P. 7534 Babilon MMA 13
1.52 2.36 +1 29.05. 19:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 więcej data
Sterling A. - Sandhagen C. 7022 UFC 250
1.90 1.90 +1 06.06. 22:00
O Malley S. - Wineland E. 7025 UFC 250
1.25 3.96 +1 06.06. 22:00
Hooper C. - Caceres A. 7039 UFC 250
1.80 2.01 +1 06.06. 22:00
Magny N. - Martin A.R. 7040 UFC 250
1.73 2.11 +1 06.06. 22:00
Byrd Ch. - Pitolo M. 7044 UFC 250
1.55 2.45 +1 06.06. 22:00
Nunes A. - Spencer F. 7103 UFC 250
1.20 4.56 +1 06.06. 22:00
Assuncao R. - Garbrandt C. 7104 UFC 250
2.20 1.67 +1 06.06. 22:00
Formiga J. - Perez A. 7116 UFC 250
2.15 1.70 +1 06.06. 22:00
Menifield A. - Clark D. 7133 UFC 250
1.42 2.87 +1 06.06. 22:00
Heinisch I. - Meerschaert G. 7220 UFC 250
1.72 2.12 +1 06.06. 22:00
Prochazka J. - Oezdemir V. 7195
1.85 1.85 +1 30.07. 23:50
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 więcej data
Hamed R. - Carrillo F. 7026 Titan FC 60
1.08 6.45 +1 29.05. 22:00
Sabatello D. - Ramos R. 7050 Titan FC 60
1.22 3.83 +1 29.05. 22:00
St. Louis K. - Lilly M. 7052 Titan FC 60
4.04 1.20 +1 29.05. 22:00
Guerriero S. - Gonzalez D. 7053 Titan FC 60
1.25 3.56 +1 29.05. 22:00
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 data
Mineev V. - Pronin A. 7043
1.25 3.56 29.05. 17:00
Vyazigin A. - Myakinkin E. 7271
1.17 4.42 29.05. 17:00
Makhno A. - Ramazanov S. 7273
3.21 1.30 29.05. 17:00
Mokhnatkin M. - Marongiu F. 7274
1.15 4.73 29.05. 17:00
Gritsutin V. - Sadygov M. 7400
1.30 3.21 29.05. 17:00
Tyulyulin D. - Danchenko R. 7401
1.50 2.41 29.05. 17:00
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 data
Bachun A. - Bezobrazov V. 7418 BFC 53
1.05 7.77 28.05. 16:00
Lichkovaka O. - Orlov V. 7420 BFC 53
1.10 5.81 28.05. 16:00
Pokaż więcej
mniej
Zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych 1 2 więcej data
Bahnik J. - Kohout M. 7000 pyramida do 80kg
1.92 1.77 +1 30.05. 19:00
Klauda J. - Holota V. 7002 piramida do 90kg
1.23 3.65 +1 30.05. 19:00
Hron T. - Mane M. 7013 piramida do 100kg
1.10 5.27 +1 30.05. 19:00
Skvor D. - Gottvald J. 7014 piramida do 100kg
1.50 2.38 +1 30.05. 19:00
Ruzicka T. - Guba S. 7032 piramida do 70kg
1.06 6.97 +1 30.05. 19:00
Brichta L. - Kozubovsky M. 7037 piramida do 80kg
1.34 2.94 +1 30.05. 19:00
Penaz M. - Dvoracek A. 7078 piramida do 90kg
1.04 8.00 +1 30.05. 19:00
Lesak L. - Pajtas J. 7083 piramida do 70kg
1.08 6.21 +1 30.05. 19:00
Pudilova L. - Bleda T. 7130
1.11 5.37 +1 30.05. 19:00
Sormova M. - Dvorakova T. 7131
1.37 2.80 +1 30.05. 19:00
Cepo V. - Tlkanec E. 7030 pyramida do 90kg
1.70 2.01 +1 06.06. 20:00
Kristofic S. - Elias L. 7077 pyramida do 90kg
1.22 3.74 +1 06.06. 20:00
Novak M. - Krivak N. 7079 pyramida do 70kg
1.35 2.89 +1 06.06. 20:00
Paradeiser R. - Farkas D. 7081 pyramida do 80kg
1.12 5.15 +1 06.06. 20:00
Tripsansky D. - Zatorsky M. 7082 pyramida do 70kg
1.66 2.06 +1 06.06. 20:00
Tutura J. - Cibinski K. 7085 pyramida do 80kg
1.65 2.08 +1 06.06. 20:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 data
Pudilova L. 140229
1.75 1.35 30.05. 19:00
Krajcovic L. 140236
9.00 2.40 30.05. 19:00
Sormova M. 140237
5.50 2.70 30.05. 19:00
Szabova L. 140238
4.50 1.50 30.05. 19:00
Bleda T. 140239
15.00 8.00 30.05. 19:00
Gondasova A. 140269
20.00 7.00 30.05. 19:00
Dvorakova T. 140270
20.00 12.00 30.05. 19:00
Marcisova P. 140273
36.00 17.00 30.05. 19:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 data
Guba S. 130349 2020
32.00 0.00 30.05. 19:00
Pajtas J. 130350 2020
32.00 0.00 30.05. 19:00
Lesak L. 130450 2020
4.00 0.00 30.05. 19:00
Ruzicka T. 130456 2020
2.00 0.00 30.05. 19:00
Zatorsky M. 130578 2020
9.00 0.00 30.05. 19:00
Tripsansky D. 130579 2020
6.50 0.00 30.05. 19:00
Novak M. 130580 2020
10.00 0.00 30.05. 19:00
Krivak N. 130582 2020
28.00 0.00 30.05. 19:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 data
Bahnik J. 130453 2020
7.00 0.00 30.05. 19:00
Brichta L. 130454 2020
3.75 0.00 30.05. 19:00
Kozubovsky M. 130458 2020
10.00 0.00 30.05. 19:00
Kohout M. 130460 2020
8.50 0.00 30.05. 19:00
Paradeiser R. 130532 2020
2.90 0.00 30.05. 19:00
Farkas D. 130533 2020
30.00 0.00 30.05. 19:00
Tutura J. 130536 2020
12.00 0.00 30.05. 19:00
Cibinski K. 130539 2020
13.00 0.00 30.05. 19:00