PIŁKARSKI ZAWRÓT GŁOWY W LIPCU

Lipcowe rozgrywki typerskich Mistrzostw to głównie piłkarskie święto. Do dyspozycji pierwsza i druga runda Ligi Mistrzów i Ligi Europy. Dodatkowo 15 lipca, Ekstraklasa i FORTUNA 1 Liga rozpoczynają nowy sezon 2022/2023. Pamiętajcie również o kolarskim turnieju Tour de Franca, który będzie miał miejsce w dniach 1-24 lipca. Na fanów mieszanych sztuk walki czekają takie perełki jak gala Prime Show 2 w dniu 9 lipca oraz gala KSW72 (23 lipca).


WSKAŹNIKI

Zwiększ swoje szanse na zwycięstwo, wykorzystując poniższe wskaźniki:

 • Wygrane kupony: x1
 • Wygrane kupony SOLO: x3
 • Wygrane kupony o kursie ≥10.0: x3

NAGRODY

W tym miesiącu dla laureatów Rankingu Ogólnopolskiego przygotowaliśmy:

 • za miejsce 1. Konsola Nintendo Switch V2 Red & Blue
 • za miejsce 2. Słuchawki Apple AirPods Pro
 • za miejsce 3. Słuchawki Apple bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless Czarne
 • za miejsca 4.-10. Karta RTV Euro AGD o wartości 500 zł
 • za miejsca 11.-20. Darmowy zakład o wartości 200 zł w postaci 28 000 punktów FKP
 • za miejsca 21.-30. Darmowy zakład o wartości 150 zł w postaci 21 000 punktów FKP
 • za miejsca 31.-40. Darmowy zakład o wartości 100 zł w postaci 14 000 punktów FKP
 • za miejsca 41.-50. Darmowy zakład o wartości 50 zł w postaci 7 000 punktów FKP

W Rankingu Ogólnopolskim w Punkcie nagrodzimy:

 • za miejsca 1.-3. Karta RTV Euro AGD 1500 zł
 • za miejsca 4.-10. Karta RTV Euro AGD 500 zł
 • za miejsca 11.-30. Darmowy zakład o wartości 100 zł w postaci 14 000 punktów FKP

W Rankingu w Punkcie nagrodzimy:

 • za 1. miejsce Darmowy zakład o wartości 100 zł w postaci 14 000 punktów FKP
 • za 2. miejsce Darmowy zakład o wartości 75 zł w postaci 10 500 punktów FKP
 • za 3. miejsce Darmowy zakład o wartości 50 zł w postaci 7 000 punktów FKP
 • za 4. miejsce Darmowy zakład o wartości 30 zł w postaci 4 200 punktów FKP
 • za 5. miejsce Darmowy zakład o wartości 20 zł w postaci 2 800 punktów FKP

Start: 01.07.2022 r.

Koniec: 31.07.2022 r.


JAK WYGRYWAĆ?

 1. Dołącz do programu Fortuna Klub Plus. To warunek konieczny do przystąpienia do rywalizacji o atrakcyjne nagrody.
 2. Zgłoś swoje kupony do Mistrzostw Typerów.
 3. Pamiętaj o wskaźnikach w tym miesiącu:
  • Wygrane kupony: x1
  • Wygrane kupony SOLO: x3
  • Wygrane kupony o kursie ≥10.0: x3

DOŁĄCZ DO GRONA NAJLEPSZYCH TYPERÓW FORTUNY!
Niesłabnąca popularność zakładów bukmacherskich w Polsce wynika nie tylko z możliwości wygrania dodatkowych środków za poprawne wytypowanie wyniku lub przebiegu wydarzeń sportowych i nie tylko, ale przede wszystkim z emocji, które towarzyszą typerom w obstawianiu. Niezależnie od poziomu doświadczenia w bukmacherce, zapewne każdy gracz doświadczył dreszczu ekscytacji, czy przewidywania co do finalnego rezultatu znajdą odzwierciedlenie na boisku, parkiecie czy na korcie. A co z graczami, którzy poszukują jeszcze większych wyzwań? Odpowiedzią na takie potrzeby są Mistrzostwa Typerów w Fortunie - sprawdź siebie na tle innych graczy i wygrywaj atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Na czym polegają Mistrzostwa w typowaniu?

Organizowane przez Fortunę Mistrzostwa Typerów, to gratka dla najzagorzalszych fanów rywalizacji. Każdy typer pasjonuje się sportem i nie jest powiedziane, że tylko piłką nożną. W Fortunie obstawiać można dziesiątki dyscyplin sportowych, na wielu poziomach ligowych, rozgrywanych nie tylko w Europie czy Ameryce Północnej, ale i w najdalszych zakątkach świata. Dzieje się tak dlatego, że właśnie tego oczekują typerzy - możliwości typowania bez ograniczeń terytorialnych czy czasowych.

Z pasją do śledzenia i typowania sportu wiąże się zupełnie naturalna potrzeba rywalizacji. Dzięki Fortunie i mistrzostwom w typowaniu, współzawodnictwo zostało podniesione na wyższy poziom, bo sprowadza się do bezpośredniego wyścigu o prym najlepszego gracza, którego typy były najbardziej trafne i przyniosły mu największe zyski. A jeśli do takich rozgrywek między typerami dołożymy możliwość zgarnięcia nagród rzeczowych lub środków na dalsze obstawianie, to tym większy rodzi się zew zwycięstwa.

Obstawiaj w Mistrzostwach Typerów - zasady gry

Dzięki grze w Fortunie możesz nie tylko liczyć na wysokie wygrane i frajdę z obstawiania, ale również bezpośrednią rywalizację z innymi typerami w ramach organizowanych Mistrzostw. Przed przystąpieniem do rozgrywek warto szczegółowo zaznajomić się z regulaminem gry, w którym znajdziesz wszystkie kluczowe, które pozwolą Ci wejść do gry o miano najlepszego typera w Fortunie. Mistrzostwa Typerów organizowane są przez cały rok kalendarzowy w podziale na dwanaście miesięcznych etapów. Każdy z tych etapów rządzi się nieco innymi zasadami, ale jednocześnie umożliwia comiesięczne współzawodnictwo o tytuł mistrzowski i topowe nagrody. Co więcej - w ciągu roku możesz wygrać nie tylko jeden raz! Aby wziąć udział w rywalizacji, warunkiem koniecznym jest przystąpienie do programu Fortuna Klub Plus i każdorazowe zgłaszanie swoich kuponów, których dzienna wartość nie może przekroczyć kwoty 100 zł.

Zgłaszaj kupony i zostań Mistrzem Typerów

Jak to zostało już wcześniej podkreślone, każdy z etapów Mistrzostw może rządzić się nieco innymi regułami. Niezmienne pozostaje jedno - zasady obliczania Punktów Mistrzowskich, które gracze zdobywają poprzez zgłoszone kupony. Punkty te są obliczane w postaci iloczynu określonego wskaźnika oraz wypłaconej wygranej, zarejestrowanej w dniu rozstrzygnięcia kuponu. Z kolei wskaźnik jest parametrem premiującym wskazane przez Fortunę zakłady internetowe.

Przykładowo kupony AKO mogą być dodatkowo premiowane wskaźnikiem sięgającym wartości 2, a nawet 3, co oznacza, że wygrany zakład o wartości 80 zł przynosi graczowi 240 Punktów Mistrzowskich. Podobnie dodatkowo premiowane mogą być kupony o wysokim kursie, co ma zachęcać graczy do bardziej odważnej gry. Wskaźniki oraz inne szczególne zasady są ogłaszane przez Fortunę w każdym z poszczególnych etapów Mistrzostw typerów.

Graj w Punktach Fortuny - Mistrzostwa Najlepszych Typerów nie tylko przez internet

Co ciekawe, każdy uczestnik zakładów wzajemnych organizowanych przez Fortunę, zyskuje możliwość przystąpienia do Mistrzostw w rozróżnieniu na obstawianie online i w Punktach jednocześnie oraz w Punktach osobno. Jest to o tyle uczciwe podejście do rywalizacji, że w porównaniu do obstawiania w punktach, przez Internet można typować praktycznie bez żadnych ograniczeń.

W obydwu kategoriach organizowane są Mistrzostwa typujących o randze ogólnopolskiej, a w przypadku Punktów dodatkowo współzawodnictwo przenosi się na poziom danego Punktu. To podkręca rywalizację między graczami i zachęca do wzięcia udziału w Mistrzostwach Typerów nie tylko w sieci, ale i w każdym z dostępnych w Polsce ponad 400 Punktów. W zależności od Rankingu przyznawane są różne nagrody.

Obstawiaj w Fortunie - najlepsi typerzy zgarniają nagrody

Zgodnie z regulaminem w Ogólnopolskich Mistrzostwach Typerów przyznawanych jest 50 nagród dla TOP 50 graczy z możliwością poszerzenia tej grupy o kolejnych graczy. Wśród nagród pierwsze dziesięć to nagrody rzeczowe, przykładowo takie, jak karty kwotowe do wykorzystania w sklepach, czytniki e-booków czy nawet zaawansowane smartwatche i smartfony. Kolejne nagrody stanowią darmowe zakłady o różnej wartości, przyznawane w postaci punktów Fortuna Klub Plus. Z kolei w Rankingu Ogólnopolskim w Punkcie przyznawanych jest 30 nagród (10 rzeczowych), a w pojedynczych Punktach 5 nagród.