Czas
Kursy
1.01
1000


Tam gdzie są sportowe emocje, nie może zabraknąć FORTUNY!


Puchar Polski

Od początku sezonu 2020/2021 Fortuna posiada tytuł sponsora tytularnego piłkarskiego Pucharu Polski. Tradycja tych najbardziej prestiżowych rozgrywek pucharowych w kraju sięga lat dwudziestych XX wieku. Zdobywca Fortuna Pucharu Polski, zwanego również Pucharem Tysiąca Drużyn otrzymuje prawo występów w eliminacjach Ligi Europy. Fortuna podczas meczów Pucharu Polski obecna jest m.in. na rękawkach i froncie koszulek wszystkich zespołów występujących w spotkaniach pucharowych oraz na bandach LED w trakcie transmisji telewizyjnych.


KSW

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) to największa organizacja MMA w Europie i jedna z największych na świecie. To dziś także drugie obok Tour de Pologne polskie wydarzenie sportowe, rozpoznawane na całym świecie. Na 62 galach zorganizowanych przez KSW w całej Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 zawodników. Na trybunach hal zasiadło łącznie ponad milion fanów, a każdą galę oglądają miliony przed telewizorami w Polsce i dziesiątki tysięcy w innych krajach globu.


LEGIA WARSZAWA

Fortuna od 2014 roku jest sponsorem Legii Warszawa. W tym czasie klub ze stolicy wywalczył 6 mistrzostw kraju, 3 puchary. Wojskowi grali z logo Fortuny na koszulkach również kilkukrotnie w Lidze Europy, a w sezonie 2016/2017 w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podpisana w 2019 roku nowa umowa z klubem sprawiła, że Fortuna będzie sponsorem Legii przez kolejne 3 lata.


I LIGA

W 2018 została sponsorem tytularnym Pierwszej Ligi Piłkarskiej. Na mocy podpisanej umowy, przez trzy lata obowiązywania kontraktu, rozgrywki będą nosiły nazwę Fortuna 1 Liga. Rozgrywki zyskały nową identyfikację wizualną. Logotyp rozgrywek Fortuna 1 Liga pojawia się m.in. na rękawkach strojów meczowych drużyn i bandach reklamowych. Jest on również prezentowany podczas transmisji meczów ligowych na antenie Polsatu Sport. Ponadto, na froncie koszulek drużyn występujących w lidze znajduje się logo Fortuny.


POLSKI ZWIĄZEK NARCIARSKI

Od początku sezonu 2018/2019 Fortuna jest sponsorem Reprezentacji Polski w Skokach Narciarskich. W inauguracyjnym roku współpracy polscy skoczkowie zwyciężyli w Pucharze Narodów Pucharu Świata, a trzech z nich zajęło miejsca w czołowej 10 sezonu klasyfikacji generalnej Pucharu Świata. Ponadto Dawid Kubacki i Kamil Stoch stanęli na najwyższych stopniach podium konkursu na skoczni normalnej podczas Mistrzostw Świata w Seefeld.


RADOMIAK RADOM

Fortuna została sponsorem zespołu z Radomia w inauguracyjnym sezonie w Fortuna 1 Lidze. Radomiak w sezonie 2019/2020 po 13 latach przerwy powrócił na zaplecze Ekstraklasy. A po dwóch sezonach awansował do Ekstraklasy! Wydarzenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem kibiców Zielonych, którzy na każdym meczu wypełniają stadion przy ul. Narutowicza.


PLAYARENA.PL

Playarena.pl to największe w kraju bezpłatne, amatorskie rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej. Rywalizacja prowadzona jest w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Fortuna jest patronem i głównym sponsorem Pucharu Polski Playerena. Najlepsi zawodnicy Ligi Playarena i Fortuna Puchar Polski mają szansę na grę w Reprezentacji Polski w piłkę nożną 6-osobową.


HIGH LEAGUE

Freak-fighty i walki gwiazd w Polsce wchodzą na nowy poziom. Dzięki umowie sponsorskiej, zakłady na High League są dostępne tylko i wyłącznie w Fortunie! Po projekcie można spodziewać się wielu niespodzianek i innowacyjnych rozwiązań. Za ligą gwiazd stoi słynny Malik Montana, a dzięki wyrazistości i oryginalności lidera Get Money Live Life można być pewnym ogromnego zamieszania w polskiej scenie freak-fightów.