Czas
Kursy
1.01
1000
Tam gdzie są sportowe emocje, nie może zabraknąć FORTUNY!


KSW

KSW (Konfrontacja Sztuk Walki) to największa organizacja MMA w Europie i jedna z największych na świecie. To dziś także drugie obok Tour de Pologne polskie wydarzenie sportowe, rozpoznawane na całym świecie. Na 62 galach zorganizowanych przez KSW w całej Polsce, Anglii i Irlandii walczyło ponad 300 zawodników. Na trybunach hal zasiadło łącznie ponad milion fanów, a każdą galę oglądają miliony przed telewizorami w Polsce i dziesiątki tysięcy w innych krajach globu.


LEGIA WARSZAWA

Fortuna od 2014 roku jest sponsorem Legii Warszawa. W tym czasie klub ze stolicy wywalczył 6 mistrzostw kraju, 3 puchary. Wojskowi grali z logo Fortuny na koszulkach również kilkukrotnie w Lidze Europy, a w sezonie 2016/2017 w fazie grupowej Ligi Mistrzów. Podpisana w 2019 roku nowa umowa z klubem sprawiła, że Fortuna będzie sponsorem Legii przez kolejne 3 lata.


RADOMIAK RADOM

Fortuna została sponsorem zespołu z Radomia w inauguracyjnym sezonie w Fortuna 1 Lidze. Radomiak w sezonie 2019/2020 po 13 latach przerwy powrócił na zaplecze Ekstraklasy. A po dwóch sezonach awansował do Ekstraklasy! Wydarzenie to spotkało się z dużym zainteresowaniem kibiców Zielonych, którzy na każdym meczu wypełniają stadion przy ul. Narutowicza.


CLOUTMMA

CLOUTMMA to prężnie rozwijająca się organizacja freak-fightowa. Na ich galach wystąpiło już wielu znanych celebrytów.


PLAYARENA.PL

Playarena.pl to największe w kraju bezpłatne, amatorskie rozgrywki piłki nożnej 6-osobowej. Rywalizacja prowadzona jest w kilkudziesięciu miastach w całym kraju. Fortuna jest patronem i głównym sponsorem Pucharu Polski Playerena. Najlepsi zawodnicy Ligi Playarena i Fortuna Puchar Polski mają szansę na grę w Reprezentacji Polski w piłkę nożną 6-osobową.