Oferta wg czasu
1.01
1000

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych
Typy zakładów
Mecz SUPEROFERTA+: mecz Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.drużyna liczba goli spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa Handicap 0:1 Handicap 1:0 Handicap 0:2 Handicap 2:0 Handicap Spotkanie/obie drużyny strzelą gola Dokładny wynik 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 3.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Gol w obu połowach Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.pol./spotkanie/liczba goli w spotkaniu 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli 1.połowa liczba goli 2.połowa liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli 1.połowa liczba goli/2.połowa liczba goli Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik 1.drużyna Multiwynik 2.drużyna Multiwynik Będzie wynik w trakcie spotkania Nie będzie wyniku w trakcie spotkania Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.drużyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w tej samej połowie Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.drużyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę Wszystko
Pokaż więcej
mniej

Mecz SUPEROFERTA+: mecz awans Liczba goli Obie drużyny strzelą gola Spotkanie/liczba goli Spotkanie/1.drużyna liczba goli spotkanie/2.drużyna liczba goli Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 1.połowa 1.połowa liczba goli Handicap 0:1 Handicap 1:0 Dokładny wynik 1.drużyna strzeli gola 2.drużyna strzeli gola Obie druzyny strzela gola i liczba goli będzie większa niż 2.5 Obie drużyny strzelą po 2 lub więcej goli Spotkanie bez remisu 1.połowa/spotkanie 1.drużyna zdobędzie goli 2.drużyna zdobędzie goli Przedział goli 1.drużyna liczba goli 2.drużyna liczba goli Spotkanie/1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa liczba goli 2.drużyna 1.połowa liczba goli 1.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 1.połowa dokładna liczba goli 1.połowa dokładna liczba goli 1.gol 1.gol-minuta 1.drużyna 1.gol-minuta 2.drużyna 1.gol-minuta 1.gol/spotkanie 2.połowa 2.połowa liczba goli 2.polowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa liczba goli 2.drużyna 2.połowa liczba goli 1.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.drużyna 2.połowa dokładna liczba goli 2.połowa dokładna liczba goli 1.połowa/2.połowa Połowa z wiekszą liczbą goli Dokładna liczba goli 1.drużyna dokładna liczba goli 2.drużyna dokładna liczba goli 1.połowa dokładny wynik 2.połowa dokładny wynik Padnie gol-minuta Nie padnie gol-minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania 1.połowa-padnie gol 2.połowa-padnie gol 1i2 drużyna strzeli gola w obu połowach 1.drużyna strzeli gola w obu połowach 2.drużyna strzeli gola w obu połowach Obie drużyny strzelą gola w 1.połowie Obie drużyny strzelą gola w 2.połowie 1.drużyna strzeli gola w 1.połowie 2.drużyna strzeli gola w 1.połowie 1.drużyna strzeli gola w 2.połowie 2.drużyna strzeli gola w 2.połowie 1.drużyna wygra do zera 2.drużyna wygra do zera 1.drużyna wygra obie połowy 2.drużyna wygra obie połowy 1.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę 2.drużyna wygra przynajmniej jedna połowę Wszystko
mniej

Zakład długoterminowy na zwycięzcę w sezonie 2020/2021
zwyciezca zakład na zwycięstwo w spotkaniu, również po ewentualnych dogrywkach lub rzutach karnych V data