Czas
Kursy
1.01
1000
20 PLN bez depozytu - jak skorzystać?

20 PLN bez depozytu - jak skorzystać?

20 złotych bez depozytu za samą rejestrację? Brzmi nieźle, co? Pewnie myślisz, gdzie w tym wszystkim jest haczyk? Odpowiedź brzmi: NIE MA! W Fortunie każdy nowy gracz otrzymuje 20 PLN bez depozytu za pełną rejestrację. Sprawdź jak skorzystać z oferty. 

Kto może odebrać 20 PLN bez depozytu?

Darmowy bonus 20 zł w Fortuna Zakłady Bukmacherskie może otrzymać każdy gracz, który zarejestruje nowe konto i dokona weryfikacji danych osobowych, poprzez pełną rejestrację.

Jak dokonać pełnej rejestracji i odebrać 20 PLN bez depozytu?

Można tego dokonać albo tradycyjnie, wysyłając fotokopię wybranego dokumentu tożsamości, albo dzięki opcji mojeID, czyli uwierzytelnieniu danych online przez bank, który już wcześniej pozytywnie zweryfikował danego klienta.Jak wykorzystać 20 PLN bez depozytu?

1. Bonus bez depozytu przyznajemy w formie punktów FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie. Dla nowych graczy przygotowano ilość „punktów” odpowiadającą 20 PLN. Oznacza to, że od razu po zarejestrowaniu konta możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 20 zł i dysponować nimi wedle uznania. Ilość punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. 

2. Z 20 PLN bez depozytu możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gotowe, kupon został postawiony!