Czas
Kursy
1.01
1000
200 zł za wygraną kierowcy Ferrari w GP Arabii Saudyjskiej

200 zł za wygraną kierowcy Ferrari w GP Arabii Saudyjskiej

Już 27 marca odbędzie się kolejne Grand Prix w nowym sezonie Formuły 1. Tym razem będziemy mogli podziwiać najlepszych kierowców globu na torze w Arabii Saudyjskiej. Czy po znakomitym starcie w GP Bahrajnu, zawodników z teamu Ferrari stać na kolejne zwycięstwo? Mamy coś specjalnego dla fanów formuły 1. Stawiając 4 zł na zwycięstwo Sainza albo Leclerca, do każdego wygranego kuponu dorzucamy 200 zł bonusu. Wystarczy w dniach 25-27.03.2022 do godziny 19:00 dokonać rejestracji, wpłacić 50 zł w ramach pierwszego depozytu oraz zagrać pierwszy kupon za min. 4 zł na zwycięstwo Carlosa Sainza albo Charlesa Leclerca w GP Arabii Saudyjskiej (kategoria zakładu „GP Arabia S.-klasyfikacja końcowa”). Jeżeli kupon okaże się wygrany otrzymasz dodatkowy bonus w postaci 200 zł. Sprawdź szczegóły promocji. 

200 zł za wygraną kierowcy Ferarri w GP Arabii Saudyjskiej - jak skorzystać z promocji?

1. W dniach 25-27.03.2022 do godziny 19:00 zarejestruj konto w Fortunie oraz udziel zgody na komunikację

2. Dokonaj pierwszego depozytu na min. 50 zł

3. Zagraj pierwszy kupon na zwycięstwo Carlosa Sainza albo Charlesa Leclerca w GP Arabii Saudyjskiej z oferty przedmeczowej (kategoria zakładu „GP Arabia S.-klasyfikacja końcowa”) za co najmniej 4 zł

4. Jeżeli kupon okaże się wygrany, oprócz wygranej otrzymasz dodatkowo bonus o wartości 200 zł

5. Środki bonusowe należy obrócić 1x przed wypłatą, bez kursu minimalnego (bonus wypłacany jest w punktach lojalnościowych)Zasady promocji:

  • Oferta: prematch (kategoria zakładu „GP Arabia S.-klasyfikacja końcowa”)
Brak wyników wyszukiwania.

  • Kupon: SOLO

  • Kanały: strona www, strona mobilna, aplikacja mobilna.

  • Data: 25-27.03.2022 do godziny 19:00

  • Depozyt: min 50 zł

  • Stawka: min. 4 zł

  • Bonus: 200 zł jeżeli kupon okaże się wygrany

  • Warunek: w trakcie trwania promocji w dniach 18-20.03.2022 zarejestruj konto w Fortunie, zrób pierwszy depozyt za min. 50 zł następnie postaw pierwszy kupon za min. 4 zł zawierający typ na zwycięstwo Carlosa Sainza albo Charlesa Leclerca w GP Arabii Saudyjskiej, a w przypadku gdy Twój kupon okaże się wygrany otrzymasz bonus 200 zł w punktach lojalnościowych.

Czym są oraz jak skorzystać z punktów lojalnościowych?

Po wygraniu kuponu, każdy nowy gracz otrzyma bonus w formie punktów lojalnościowych FKP. Jest to coś jak specjalna wirtualna waluta, dzięki której można skorzystać ze środków na obstawianie.

Za wygranie pierwszego kuponu dla nowych graczy przygotowano liczbę „punktów” odpowiadającą 200 PLN, czyli 28000 punktów FKP. Oznacza to, że od razu po wygranej możemy wymienić przyznane nam punkty na darmowy zakład o wartości 200 zł i dysponować nimi wedle uznania.

Liczba punktów będzie widoczna po wejściu w panel użytkownika. Z 200 PLN w punktach lojalnościowych możesz skorzystać po dodaniu zdarzeń na swój kupon, wybraniu opcji zapłać w punktach FKP i kliknięciu w przycisk zagraj. Gdy zakład okaże się wygrany, pieniądze lądują od razu na depozytowym koncie gracza, skąd bez problemu możesz wypłacić je na swoje konto bankowe.