Czas
Kursy
1.01
1000
300 zł jeżeli Leverkusen zakończy sezon bez porażki w Bundeslidze

300 zł jeżeli Leverkusen zakończy sezon bez porażki w Bundeslidze

50 meczów bez porażki - to granica, którą osiągnął w niedzielę wieczorem Bayer Leverkusen. Nowy mistrz Niemiec pokonał na wyjeździe 5:0 Bochum. Jeśli nie potknie się również w meczu z Augsburgiem, zostanie pierwszą ekipą w dziejach Bundesligi, która zakończy sezon bez porażki.

Jeżeli tak jak my wierzysz, że podopieczni Xabiego Alonso nie przegrają tego meczu, możesz zgarnąć 300zł bonusu. Wystarczy, że zarejestrujesz się i postawisz, że Leverkusen nie przegra z Augsburgiem za min. 2zł, a na Twoim koncie wyląduje wygrana oraz dodatkowe 300 zł bonusu w punktach FKP!

Sprawdź szczegóły poniżej.


Do końca promocji zostało:
3 dni
04 godzin
:
07 minut
:
45 sekund

Najważniejsze informacje:

  • Czas obowiązywania promocji: 16-18.05.2024 r. do momentu rozpoczęcia meczu Leverkusen - Augsburg
  • Wymagany pierwszy depozyt: min. 30 zł
  • Wymagana stawka: min. 2 zł
  • Wymagany zakład: Leverkusen nie przegra przeciwko Augsburgowi (prematch, zakład „Wynik meczu - dwójtyp”, typ „10”, numer zakładu 3700012), kupon SOLO (tylko jedno zdarzenie na kuponie)

Brak wyników wyszukiwania.

  • Dodatkowe wymagania: pełna rejestracja i min. jedna zgoda na komunikację (SMS albo e-mail), aby odebrać bonus 300 zł w przypadku wygranej

Wypłata bonusu: Jeśli spełnisz wszystkie warunki, a Leverkusen nie przegra, bonus otrzymasz maksymalnie do 96 godzin od zakończenia promocji.


Pamiętaj, że aby odebrać bonus musisz zweryfikować swoje konto lub zarejestrować się przez bank.

Regulamin promocji "300 zł w punktach FKP, jeżeli Leverkusen nie przegra przeciwko Augsburgowi"