Czas
Kursy
1.01
1000
21.04. 05:00
Spotkanie Zakład na zwycięzcę walki. 1 0 2
Haney Devin - Garcia Ryan 27636 Brooklyn, WBC World Super Light
1.13 21.00 6.50

Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję Zakład, czy walka zakończy się na punkty, ewentualnie decyzją techniczną spowodowaną niezamierzonym faulem.

1.zawodnik będzie nokdaunowany zakład, w którym typuje się czy 1.zawodnik zostanie znokautowany

2.zawodnik będzie nokdaunowany zakład, w którym typuje się czy 2.zawodnik zostanie znokautowany

Obaj zawodnicy będą znokautowani zakład, w którym typuje się czy obaj zawodnicy zostana w trakcie spotkania Knockdown

1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję Zakład, czy zawodnik wygra na punkty, ewentualnie przez decyzję techniczną spowodowaną niezamierzonym faulem.

2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję Zakład, czy zawodnik wygra na punkty, ewentualnie przez decyzję techniczną spowodowaną niezamierzonym faulem.

1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację Zakład, czy zawodnik wygra walkę poprzez K.O./T.K.O, lub przez dyskwalifikację za umyślny faul.

2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację Zakład, czy zawodnik wygra walkę poprzez K.O./T.K.O, lub przez dyskwalifikację za umyślny faul.

Walka zakonczy sie w 1.-3.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Walka zakonczy sie w 4.-6.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Walka zakonczy sie w 7.-9.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Walka zakonczy sie w 10.-12.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Walka zakonczy sie w 1.-6.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Walka zakonczy sie w 7.-12.rundzie Jeśli walka zakończy się między rundami, rozstrzygnięcie będzie liczone do rundy poprzedzającej przerwę.

Zakłady dodane na kupon nie mogą być łączone z innymi z tego spotkania.