1000
Futbol amerykański
2022/2023
Typy zakładów
Wszystko Mecz Zwyciestwo (razem z dogrywką) Mecz bez remisu (razem z dogrywką) Mecz: liczba punktów (razem z dogrywką) Mecz: handicap (razem z dogrywką) 1.połowa 1.połowa bez remisu 1.połowa: liczba punktów 1.połowa: handicap 2.połowa 2.połowa: liczba punktów 2.połowa: handicap 1.kwarta 1. kwarta bez remisu 1.kwarta: liczba punktów 1.kwarta: handicap Mecz: będzie dogrywka 1.połowa/spotkanie Połowa z największą liczbą punktów Kwarta z największą liczbą punktów suma punktów Zwycięzca (razem z dogrywką) i liczba pkt. (razem z dogrywką) Liczba touchdown w meczu (razem z dogrywką) 1.druzyna: liczba touchdown w meczu (razem z dogrywką) 2.druzyna: liczba touchdown w meczu (razem z dogrywką) Liczba zdobytych field goals w meczu (razem z dogrywką) 1.druzyna: liczba zdobytych field goals w meczu (razem z dogrywką) 2.druzyna: liczba zdobytych field goals w meczu (razem z dogrywką) Zdobędzie przyłożenie (razem z dogrywką) Safety w meczu Liczba passing yards (razem z dogrywką) Liczba receiving yards (razem z dogrywką) Liczba rushing yards (razem z dogrywką) Przechwyty zawodnika (razem z dogrywką) liczba punktów gracza z kopnięć (razem z dogrywką) liczba passing touchdowns zawodnika (razem z dogrywką) uzyskana zostanie dwupunktowa konwersja Liczba Sacks w meczu (razem z dogrywką) Liczba Passing Attemps zawodnika w meczu (razem z dogrywką) Liczba Passing Completions zawodnika w meczu (razem z dogrywką) Liczba Receptions zawodnika w meczu (razem z dogrywką) Zawodnik zanotuje w meczu Sack (razem z dogrywką) Zawodnik obrony zanotuje w meczu Interception (razem z dogrywką) Formacja specjalna lub obronna zdobędzie w meczu Touchdown (razem z dogrywką) Najdłuższy zaliczony Touchdown w meczu (razem z dogrywką) Najdłuższy Field Goal w meczu (razem z dogrywką) Czas pierwszego Touchdown w meczu (razem z dogrywką) Która drużyna pierwsza poprosi w meczu o Timeout? Której drużyny trener weźmie pierwszy Challenge w meczu?
Pokaż więcej
mniej
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-2 1-4 1-8 data