AS Roma 9465 2022/2023 / 1.Włochy
15.00 22.08. 18:30
Real M. 9450 2022/2023 / 1.Hiszpania
4.00 03.09. 16:15
zakłady specjalne na strzelców nie są zwracane jeżeli zawodnik nie wystąpi, zakład specjalny jest wygrany albo przegrany
- Tak data
T.Chory - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 3:0 10521 liczy się regulaminowy czas gry
13.00 09.08. 19:00
J.Kliment - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 2:1 10522 liczy się regulaminowy czas gry
41.00 09.08. 19:00
J.Sykora - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:0 10523 liczy się regulaminowy czas gry
17.00 09.08. 19:00
P.Bucha - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:1 10526 liczy się regulaminowy czas gry
34.00 09.08. 19:00
J.Mosquera - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:2 10544 liczy się regulaminowy czas gry
67.00 09.08. 19:00
T.Chory - strzeli bramkę w obu połowach 10550 liczy się regulaminowy czas gry
20.00 09.08. 19:00
wynik 1.połowy 1:0 i wynik całego spotkania 2:0 10629 liczy się regulaminowy czas gry
11.00 09.08. 19:00
76.00 09.08. 19:00
70.00 09.08. 19:00
pierwsza bramka będzie samobójcza 10659 liczy się regulaminowy czas gry
pierwsza bramka padnie z rz.karnego 10662 liczy się regulaminowy czas gry
10.00 09.08. 19:00
padnie bramka w doliczonym czasie 1.połowy 10672 liczy się regulaminowy czas gry
6.00 09.08. 19:00
w czasie 0-15 min. oba zespoły strzelą bramkę 10679 liczy się regulaminowy czas gry
25.00 09.08. 19:00
- Tak data
C.Gakpo - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 2:0 8190 liczy się regulaminowy czas gry
41.00 09.08. 20:30
T.Bakayoko - strzeli bramke i wynik calego spotkania 3:2 8191 liczy się regulaminowy czas gry
34.00 09.08. 20:30
L.De Jong - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 4:1 8195 liczy się regulaminowy czas gry
126.00 09.08. 20:30
W.Ben Yedder - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 1:3 8211 liczy się regulaminowy czas gry
51.00 09.08. 20:30
A.Golovin - strzeli bramke i wynik calego spotkania 0:4 8228 liczy się regulaminowy czas gry
151.00 09.08. 20:30
K.Volland - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 0:2 8230 liczy się regulaminowy czas gry
26.00 09.08. 20:30
80.00 09.08. 20:30
35.00 09.08. 20:30
70.00 09.08. 20:30
100.00 09.08. 20:30
w czasie 00:00-04:59 min. meczu - padnie bramka 8289 liczy się regulaminowy czas gry
6.00 09.08. 20:30
w czasie 00:00-04:59 min. meczu - będzie pokazana żółta kartka 8290 liczy się regulaminowy czas gry
11.00 09.08. 20:30
w czasie 0-15 min. będzie podyktowany i niewykorzystany rzut karny 8291 liczy się regulaminowy czas gry
28.00 09.08. 20:30
w czasie 0-15 min. padnie ostatnia bramka w spotkaniu 8294 liczy się regulaminowy czas gry
30.00 09.08. 20:30
pierwsza bramka będzie samobójcza 8296 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 09.08. 20:30
- Tak data
A.Colak - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 3:0 9822 liczy się regulaminowy czas gry
51.00 09.08. 20:45
D.Vanzeir - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 0:2 9827 liczy się regulaminowy czas gry
M.Tillman - strzeli bramke i wynik calego spotkania 3:1 9829 liczy się regulaminowy czas gry
34.00 09.08. 20:45
S.Adingra - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:2 9831 liczy się regulaminowy czas gry
A.Morelos - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 2:0 9834 liczy się regulaminowy czas gry
20.00 09.08. 20:45
A.Morelos - strzeli bramkę w obu połowach 9839 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 09.08. 20:45
M.Tillman - strzeli bramkę i zanotuje asystę 9851 liczy się regulaminowy czas gry
10.00 09.08. 20:45
76.00 09.08. 20:45
81.00 09.08. 20:45
46.00 09.08. 20:45