Czas
1.01
1000
Zakłady długoterminowe na sezon 2022/2023 (Jeżeli sezon zostanie przerwany i nie będzie dograny, zakłady zostaną rozliczone zgodnie z oficjalnym wynikiem ogłoszonym przez organizatora rozgrywek.)
Tak - Nie zakład, który dotyczy predefiniowanych zdarzeń Tak Nie data
Wisła Kraków awansuje do Ekstraklasy 27125
1.70 2.01 31.05. 20:00
Zakłady specjalne na strzelców nie są zwracane jeżeli zawodnik nie wystąpi, zakład specjalny jest wygrany albo przegrany
- Tak data
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 3:1 7230 liczy się regulaminowy czas gry
70.00 26.05. 18:00
40.00 26.05. 18:00
45.00 26.05. 18:00
38.00 26.05. 18:00
50.00 26.05. 18:00
A.Frączczak - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 3:1 7261 liczy się regulaminowy czas gry
65.00 26.05. 18:00
J.Szykawka - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 2:1 7262 liczy się regulaminowy czas gry
T.Podgorski - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 7265 liczy się regulaminowy czas gry
T.Mikinič - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 0:2 7267 liczy się regulaminowy czas gry
K.Janus - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 1:1 7271 liczy się regulaminowy czas gry
32.00 26.05. 18:00
A.Frączczak - strzeli bramkę głową 7278 liczy się regulaminowy czas gry
9.00 26.05. 18:00
J.Szykawka - strzeli bramkę zza pola karnego 7279 liczy się regulaminowy czas gry
14.00 26.05. 18:00
T.Podgorski - strzeli bramkę i otrzyma kartkę 7283 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 26.05. 18:00
T.Mikinič - strzeli bramkę zza pola karnego 7286 liczy się regulaminowy czas gry
pierwsza bramka padnie z rz.karnego 7287 liczy się regulaminowy czas gry
10.00 26.05. 18:00
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 7288 liczy się regulaminowy czas gry
6.00 26.05. 18:00
zakłady specjalne na strzelców nie są zwracane jeżeli zawodnik nie wystąpi, zakład specjalny jest wygrany albo przegrany
- Tak data
L.Openda - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:1 8346 liczy się regulaminowy czas gry
13.00 26.05. 20:00
A.Grbic - strzeli bramke i wynik calego spotkania 3:0 8347 liczy się regulaminowy czas gry
34.00 26.05. 20:00
V.Pavlidis - strzeli bramke i wynik calego spotkania 0:2 8348 liczy się regulaminowy czas gry
17.00 26.05. 20:00
K.J.Karlsson - strzeli bramke i wynik calego spotkania 1:3 8349 liczy się regulaminowy czas gry
26.00 26.05. 20:00
D.De Wit - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 8351 liczy się regulaminowy czas gry
41.00 26.05. 20:00
67.00 26.05. 20:00
51.00 26.05. 20:00
pierwsza bramka będzie samobójcza 8366 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 26.05. 20:00
w czasie 0-15 min. będzie podyktowany rzut karny 8367 liczy się regulaminowy czas gry
46.00 26.05. 20:45
H.Adamczyk - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 3:1 7405 liczy się regulaminowy czas gry
M.Kuzimski - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 3:0 7406 liczy się regulaminowy czas gry
C.Aleman - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 2:1 7408 liczy się regulaminowy czas gry
M.Lebedynski - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 1:2 7409 liczy się regulaminowy czas gry
H.Adamczyk - strzeli bramkę w obu połowach 7410 liczy się regulaminowy czas gry
20.00 26.05. 20:45
H.Adamczyk - strzeli bramkę i zanotuje asystę 7411 liczy się regulaminowy czas gry
18.00 26.05. 20:45