Czas
1.01
1000
Piłka nożna-specjalne
Zakłady długoterminowe na sezon 2022/2023 (Jeżeli sezon zostanie przerwany i nie będzie dograny, zakłady zostaną rozliczone zgodnie z oficjalnym wynikiem ogłoszonym przez organizatora rozgrywek.)
Tak - Nie zakład, który dotyczy predefiniowanych zdarzeń Tak Nie data
Wisła Kraków awansuje do Ekstraklasy 27125
1.70 2.01 31.05. 20:00
Zakłady specjalne na strzelców nie są zwracane jeżeli zawodnik nie wystąpi, zakład specjalny jest wygrany albo przegrany
- Tak data
wynik 1.połowy 2:0 i wynik całego spotkania 3:1 13015 liczy się regulaminowy czas gry
67.00 29.05. 20:45
40.00 29.05. 20:45
46.00 29.05. 20:45
T.Podgorski - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 3:0 13034 liczy się regulaminowy czas gry
M.Lebedynski - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 1:2 13068 liczy się regulaminowy czas gry
50.00 29.05. 20:45
M.Rzuchowski - strzeli bramke i wynik calego spotkania 2:2 13146 liczy się regulaminowy czas gry
35.00 29.05. 20:45
A.Frączczak - strzeli bramkę głową 13167 liczy się regulaminowy czas gry
9.00 29.05. 20:45
J.Kielb - strzeli bramkę i otrzyma kartkę 13169 liczy się regulaminowy czas gry
16.00 29.05. 20:45
T.Podgorski - strzeli bramkę zza pola karnego 13172 liczy się regulaminowy czas gry
12.00 29.05. 20:45
M.Lebedynski - strzeli bramkę głową 13185 liczy się regulaminowy czas gry
M.Rzuchowski - strzeli bramkę zza pola karnego 13186 liczy się regulaminowy czas gry
14.00 29.05. 20:45
pierwsza bramka padnie z rz.karnego 13190 liczy się regulaminowy czas gry
10.00 29.05. 20:45
padnie bramka w doliczonym czasie 2.połowy 13200 liczy się regulaminowy czas gry
6.00 29.05. 20:45
A.Frączczak - strzeli pierwszą bramkę i wynik całego spotkania 3:1 13208 liczy się regulaminowy czas gry
65.00 29.05. 20:45
J.Kielb - strzeli ostatnią bramkę i wynik całego spotkania 2:1 13223 liczy się regulaminowy czas gry
45.00 29.05. 20:45