Czas
Kursy
1.01
1000
Piłka nożna | 1.Egipt | Zamalek SC - Baladiyyat AL Mehalla 1 0 2 więcej data
Zamalek SC - Baladiyyat AL Mehalla 4679
1.30 4.90 9.20 +32 15.07. 20:00
Piłka nożna | Liga Mistrzów | Ballkani - UE Santa Coloma 1 0 2 więcej data
Ballkani - UE Santa Coloma 5639 2.spotk. (2:1)
1.29 5.10 9.10 +92 16.07. 16:30
Piłka nożna | Spot. towarz. klubów | Rosenborg - Man.United 1 0 2 więcej data
3.85 4.20 1.71 +32 15.07. 18:00
Piłka nożna | 1.Islandia | FH Hafnarfjordur - HK Kopavogur 1 0 2 więcej data
FH Hafnarfjordur - HK Kopavogur 6752
1.27 5.80 8.20 +32 15.07. 21:15
Tenis | K-WTA Budapeszt, singiel | Gracheva V. - Lamens S. Zakład na zwycięzcę meczu. 1 2 więcej data
1.41 2.95 +33 15.07. 10:00
Piłka nożna | Izrael - Superpuchar | Mac.Tel Aviv - Mac.Petah Tikva 1 0 2 więcej data
Mac.Tel Aviv - Mac.Petah Tikva 4401
1.40 4.70 6.60 +32 15.07. 19:00
Piłka nożna | Liga Mistrzów | HJK Helsinki - FK Panevezys 1 0 2 więcej data
HJK Helsinki - FK Panevezys 5716 2.spotk. (0:3)
1.24 5.90 9.10 +93 16.07. 18:00
Piłka nożna | Spot. towarz. klubów | FC Sevilla - Orlando Pirates 1 0 2 więcej data
FC Sevilla - Orlando Pirates 1729
1.36 4.90 7.00 +33 15.07. 21:00
Piłka nożna | 1.Szwecja | Hammarby IF - IFK Goeteborg 1 0 2 więcej data
1.85 3.70 3.85 +61 15.07. 19:00
Piłka nożna | 2.Brazylia | Santos FC SP - Ituano SP 1 0 2 więcej data
1.29 5.00 9.60 +41 16.07. 01:00
Przygotuj kupon
Całkowity kurs najpopularniejszych zakładów wynosi 28.93
Za 100.00 zł wygrasz 2 545.84 zł
Gotowce zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja Tak data
Botosani, Otelul Galati, Petrolul Ploiesti, Gloria Buzau - każda wymieniona drużyna strzeli gola 3463 15.07.2024
4.30 15.07. 17:30
Botosani, Otelul Galati - każda wymieniona drużyna wykona co najmniej dwa rzuty rożne w każdej połowie 3473 15.07.2024
4.90 15.07. 17:30
AIK Stockholm, Hammarby IF, Petrolul Ploiesti - wygrają 3459 15.07.2024
7.40 15.07. 19:00
AIK Stockholm, Hammarby IF - wygrają i co najmniej dwa gole w każdym meczu 3460 15.07.2024
4.55 15.07. 19:00
Hammarby IF-IFK Goeteborg: Hammarby IF wygra, więcej niż 2,5 gola i więcej niż 9,5 rz.rożnych 3477 15.07.2024
4.65 15.07. 19:00
Halmstad-AIK Stockholm: AIK Stockholm wygra i obie drużyny strzelą gola 3478 15.07.2024
3.40 15.07. 19:00
Mecz 1 0 2 data
Ballkani - UE Santa Coloma 5639 2.spotk. (2:1)
1.29 5.10 9.10 16.07. 16:30
Lincoln Red - Hamrun Spartans 5687 2.spotk. (1:0)
2.91 3.15 2.38 16.07. 18:00
HJK Helsinki - FK Panevezys 5716 2.spotk. (0:3)
1.24 5.90 9.10 16.07. 18:00
Pjunik Jerevan - Dyn.Minsk 5725 2.spotk. (0:0)
2.62 3.15 2.62 16.07. 18:00
NK Celje - Flora Tallinn 5675 2.spotk. (5:0)
1.09 8.10 21.00 16.07. 19:00
FCSB - Virtus 5677 2.spotk. (7:1)
1.02 14.00 38.00 16.07. 19:30
Decic Tuzi - The New Saints 10435 2.spotk. (0:3)
2.82 3.55 2.23 16.07. 21:00
Shamrock - Vikingur Reyk. 10443 2.spotk. (0:0)
2.52 3.20 2.67 16.07. 21:00
FC Struga - Slovan B. 5665 2.spotk. (2:4)
4.15 3.60 1.78 17.07. 17:00
Differdange - KI Klaksvik 5655 2.spotk. (0:2)
1.55 3.75 5.90 17.07. 19:00
Petrocub - Ordabasy 5666 2.spotk. (0:0)
2.67 3.20 2.57 17.07. 19:00
Dinamo Batumi - Ludogorets Razgrad 5672 2.spotk. (1:3)
4.15 3.60 1.79 17.07. 19:00
Larne - Rigas FS 2750 2.spotk. (0:3)
3.75 3.50 1.89 17.07. 21:00
Egnatia - Borac Banja Luka 5654 2.spotk. (0:1)
2.36 3.20 2.87 17.07. 21:00
Mecz 1 0 2 data
KF Llapi - Wisła K. 9555 2.spotk. (0:2)
3.00 3.35 2.28 18.07. 16:30
Tobol Kostanay - Ruzomberok 9606 2.spotk. (2:5)
1.93 3.85 3.40 18.07. 17:00
Pafos - Elfsborg 9565 2.spotk. (0:3)
2.38 3.90 2.55 18.07. 18:00
Zira - Sheriff Tiraspol 9577 2.spotk. (1:0)
2.95 3.45 2.26 18.07. 18:00
Corvinul Hunedoara - Paksi 9571 2.spotk. (4:0)
3.45 3.70 1.97 18.07. 20:00
Maribor - Botev Plovdiv 9635 2.spotk. (1:2)
1.75 3.90 4.10 18.07. 20:15
Mecz 1 0 2 data
B36 Torshavn - FK Auda 10500 2.spotk. (0:2)
2.55 3.40 2.50 17.07. 19:00
Crusaders FC - Caernarfon Town 1808 2.spotk. (0:2)
1.36 4.80 7.00 17.07. 20:45
Kuopion PS - UNA Strassen 1843 2.spotk. (0:0)
1.25 5.30 9.90 18.07. 17:00
Urartu - Tallina Kalev 9976 2.spotk. (2:1)
1.18 6.00 12.50 18.07. 17:00
St Josephs - Shelbourne 1079 2.spotk. (1:2)
4.20 3.75 1.70 18.07. 18:00
Inter Escaldes - Velez Mostar 9867 2.spotk. (1:1)
2.55 3.35 2.52 18.07. 18:00
Levadia Tallinn - FA Siauliai 9882 2.spotk. (2:0)
1.36 4.65 6.35 18.07. 18:00
Zalgiris Wilno - Vaasan PS 10092 2.spotk. (2:1)
1.65 3.90 4.50 18.07. 18:00
Milsami - T.Zhodino 10479 2.spotk. (4:2)
2.58 3.45 2.45 18.07. 18:00
Vllaznia Shkodar - Valur 10489 2.spotk. (2:2)
2.60 3.25 2.55 18.07. 18:00
Paide - Bala Town 9971 2.spotk. (2:1)
1.41 4.60 6.50 18.07. 18:30
Marsaxlokk - Partizani Tirana 1912 2.spotk. (1:1)
3.60 3.60 1.90 18.07. 19:00
F91 Dudelange - Atletic Escaldes 9988 2.spotk. (1:0)
1.42 4.50 6.50 18.07. 19:00
Dinamo Tbilisi - Mornar Bar 10478 2.spotk. (1:2)
1.40 4.60 6.50 18.07. 19:00
Isloch Minsk - La Fiorita 5662 2.spotk. (1:0)
1.18 6.00 13.00 18.07. 19:30
Connahs Quay - Bravo 9968 2.spotk. (1:0)
3.35 3.60 2.00 18.07. 19:30
Vikingur Gota - FK Liepaja 9909 2.spotk. (1:1)
1.72 3.70 4.35 18.07. 20:00
FK Shkendija - FC Noah 9970 2.spotk. (0:2)
2.10 3.55 3.10 18.07. 20:00
KF Tirana - Torpedo Kutaisi 10079 2.spotk. (1:1)
2.60 3.20 2.60 18.07. 20:00
Linfield - Stjarnan Gardabae 1865 2.spotk. (0:2)
1.90 3.75 3.40 18.07. 20:45
Tre Penne - Floriana 1872 2.spotk. (1:3)
8.50 5.20 1.29 18.07. 20:45
Derry City - Magpies 5667 2.spotk. (0:2)
1.15 7.00 13.00 18.07. 20:45
Buducnost - Malisheva 9889 2.spotk. (0:1)
2.00 3.45 3.45 18.07. 21:00
FK Sarajevo - FK Aktobe 9891 2.spotk. (1:0)
2.35 3.35 2.80 18.07. 21:00
Breidablik Kopavougur - Tikvesh 9960 2.spotk. (2:3)
1.55 4.25 5.00 18.07. 21:15
CFR Cluj - Nem.Grodno 1898 1.spotk.
1.30 4.85 9.50 25.07. 15:00
Ml.Boleslav - Transinvest 3367 1.spotk.
1.25 5.50 10.00 25.07. 18:00