Czas
Kursy
1.01
1000
14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Maciej Musiał 8970 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
3.70 10.03. 20:00
Roksana Węgiel 8972 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
2.90 10.03. 20:00
Julia Kuczyńska 8973 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
5.00 10.03. 20:00
Anita Sokołowska 8978 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
5.00 10.03. 20:00
Aleksander Mackiewicz 8981 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
10.00 10.03. 20:00
Adam Kszczot 8984 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
20.00 10.03. 20:00
Filip Chajzer 8991 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
25.00 10.03. 20:00
Dagmara Kaźmierska 8992 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
40.00 10.03. 20:00
Kamil Baleja 8994 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
50.00 10.03. 20:00
Krzysztof Szczepaniak 8996 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
25.00 10.03. 20:00
Małgorzata Ostrowska-Królikowska 9080 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
100.00 10.03. 20:00
Beata Olga Kowalska 9119 14 edycja Dancing With The Stars - końcowy zwycięzca programu
70.00 10.03. 20:00
14 edycja Dancing With The Stars (rezygnacja uczestnika = zwrot, jeżeli w odcinku odpada więcej niż jeden uczestnik = dzielona wygrana)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja Tak data
Małgorzata Ostrowska-Królikowska 20628 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
2.30 10.03. 20:00
Beata Olga Kowalska 20618 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
3.75 10.03. 20:00
Kamil Baleja 20633 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
7.50 10.03. 20:00
Dagmara Kaźmierska 20646 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
8.00 10.03. 20:00
Krzysztof Szczepaniak 20630 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
10.00 10.03. 20:00
Filip Chajzer 20643 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
10.00 10.03. 20:00
Adam Kszczot 20636 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
12.00 10.03. 20:00
Aleksander Mackiewicz 20649 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
25.00 10.03. 20:00
Anita Sokołowska 20650 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
50.00 10.03. 20:00
Julia Kuczyńska 20653 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
50.00 10.03. 20:00
Maciej Musiał 20656 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
100.00 10.03. 20:00
Roksana Węgiel 20658 14 edycja Dancing With The Stars (pierwszy odpadający uczestnik, rezygnacja=zwrot)
150.00 10.03. 20:00
14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
Kto lepszy zakład, na to który z zawodników (drużyn) zajmie lepsze miejsce 1 2 data
Roksana Węgiel - Maciej Musiał 23136 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
1.50 2.38 10.03. 20:00
Julia Kuczyńska - Anita Sokołowska 23138 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
1.85 1.85 10.03. 20:00
Aleksander Mackiewicz - Adam Kszczot 23179 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
1.28 3.27 10.03. 20:00
Dagmara Kaźmierska - Filip Chajzer 23184 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
2.38 1.50 10.03. 20:00
Kamil Baleja - Krzysztof Szczepaniak 23187 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
2.46 1.47 10.03. 20:00
Małgorzata Ostrowska-Królikowska - Beata Olga Kowalska 23192 14 edycja Dancing With The Stars - kto dłużej w programie, rezygnacja uczestnika = zwrot
2.26 1.55 10.03. 20:00
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja Tak data
Polska awansuje do finału i zajmie w nim miejsce w pierwszej dziesiątce 13309 LUNA - The Tower
7.00 07.05. 21:00
Polska w 1. półfinale zajmie miejsce w Top 3 13463 LUNA - The Tower
10.00 07.05. 21:00
Polska wygra 1.półfinał 13322 LUNA - The Tower
50.00 07.05. 21:00
Polska wygra Eurowizję 13308 LUNA - The Tower
75.00 07.05. 21:00
klas.koncowa zakład na klasyfikację końcową zawodów (konkursu) V 1-3 1-10 data
Chorwacja 12989
3.70 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Ukraina 12973
4.50 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Włochy 12990
8.50 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Belgia 13005
12.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Szwajcaria 13249
12.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Islandia 12994
15.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Szwecja 13068
17.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Francja 13175
20.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Izrael 13212
20.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Wielka Brytania 13188
22.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Litwa 13209
22.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Gruzja 13218
22.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Holandia 13295
22.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Austria 13194
35.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Norwegia 13197
35.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Grecja 13266
35.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Australia 13294
35.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Armenia 13279
40.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Irlandia 13287
40.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Finlandia 13307
50.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Cypr 13265
70.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Azerbejdżan 13304
70.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Estonia 13257
80.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Słowenia 13317
80.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Serbia 13528
80.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Hiszpania 13488
100.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Polska 13501
100.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Niemcy 13496
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Dania 13506
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
San Marino 13538
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Łotwa 13546
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Portugalia 13558
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Luksemburg 13588
150.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Malta 13576
200.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Czechy 13577
200.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Albania 13584
200.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
Mołdawia 13587
250.00 -1.00 -1.00 07.05. 21:00
2024, Nie można łączyć nagród dla tych samych filmów (np. najlepszy film i najlepszy reżyser za ten film)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Oppenheimer 21137
1.02 10.03. 18:57
Poor Things 21144 Biedne istoty
18.00 10.03. 18:57
The Zone of Interest 21161 Strefa interesów
20.00 10.03. 18:57
The Holdovers 21145 Przesilenie zimowe
25.00 10.03. 18:58
Anatomy of a Fall 21149 Anatomia upadku
50.00 10.03. 18:58
Barbie 21147
65.00 10.03. 18:59
American Fiction 21170
80.00 10.03. 18:59
Killers of the Flower Moon 21150 Czas krwawego księżyca
100.00 10.03. 19:00
Past Lives 21174 Poprzednie życie
150.00 10.03. 19:00
Maestro 21177
150.00 10.03. 19:00
2024, Nie można łączyć nagród dla tych samych filmów (np. najlepszy film i najlepszy reżyser za ten film)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Christopher Nolan 25002 Oppenheimer
1.03 10.03. 18:59
Yorgos Lanthimos 25014 Poor Things (Biedne istoty)
13.00 10.03. 18:59
Martin Scorsese 25010 Killers of the Flower Moon (Czas krwawego księżyca)
20.00 10.03. 19:00
Justine Triet 25017 Anatomy of a Fall (Anatomia upadku)
25.00 10.03. 19:00
Jonathan Glazer 25026 The Zone of Interest (Strefa interesów)
35.00 10.03. 19:00
2024, Nie można łączyć nagród dla tych samych filmów (np. najlepszy film i najlepszy aktor z tego samego filmu)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Cillian Murphy 22807 Oppenheimer
1.08 10.03. 19:00
Paul Giamatti 22815 The Holdovers (Przesilenie zimowe)
5.00 10.03. 19:00
Bradley Cooper 22816 Maestro
15.00 10.03. 19:00
Jeffrey Wright 22821 American Fiction
80.00 10.03. 19:00
Colman Domingo 23203 Rustin
80.00 10.03. 19:00
2024, Nie można łączyć nagród dla tych samych filmów (np. najlepszy film i najlepszy aktor z tego samego filmu)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Robert Downey Jr. 23319 Oppenheimer
1.02 10.03. 19:00
Ryan Gosling 23331 Barbie
15.00 10.03. 19:00
Robert De Niro 23335 Killers of the Flower Moon (Czas krwawego księżyca)
20.00 10.03. 19:00
Mark Ruffalo 23348 Poor Things (Biedne istoty)
20.00 10.03. 19:00
Sterling K. Brown 23354 American Fiction
35.00 10.03. 19:00
2024, You cannot combine awards for the same films (e.g. best film and best actress for that film)
. zakład na to, że nastąpi zdefiniowana okazja V data
Lily Gladstone 23728 Killers of the Flower Moon (Czas krwawego księżyca)
1.50 10.03. 18:59
Emma Stone 23659 Poor Things (Biedne istoty)
2.25 10.03. 19:00
Sandra Huller 23855 Anatomy of a Fall (Anatomia upadku)
40.00 10.03. 19:00
Carey Mulligan 23872 Maestro
50.00 10.03. 19:00