Zamknij

Szanowni Klienci, w dniu 18.12.2017 od godz. 4:00 do godz. 8:00 zawieranie zakładów nie będzie możliwe ze względu na aktualizację systemu. Przepraszamy za utrudnienia.

Dijon - Monaco

29. listopada 2016 23:00

Zapowiedzi

18.12.2017

Więcej zapowiedzi
 pilka _ nozna _ francja _ monaco_ 001

W ostatnim wtorkowym spotkaniu 15. kolejki francuskiej Ligue 1, Dijon zagra przed własną publicznością z rozpędzonym AS Monaco. Faworytem spotkania na Stade Gaston Gerard, które zaplanowano na godzinę 21:00, będzie z pewnością ekipa z Stade Louis II – Glik i spółka wygrywają ostatnio mecz za meczem i pną się w górę ligowej klasyfikacji.

HISTORIA
Jak do tej pory obie drużyny spotkały się ze sobą tylko trzykrotnie – raz w Pucharze Ligi w sezonie 2005/2006, a dwukrotnie na zapleczu francuskiej ekstraklasy w kampanii 2012/2013. W rozgrywkach Coupe de la Ligue triumfowali piłkarze z Księstwa (1:0), a w rozgrywkach ligowych także monakijczycy spisywali się lepiej – na Stade Louis II padł remis (1:1), a w rewanżu czerwono-biali wygrali 2:0.

OSTATNIE WYNIKI
Podopieczni trenera Dall’Oglio nie zaliczą ostatnich tygodni do udanych – Dijon nie wygrało bowiem od ponad miesiąca, kiedy to ograło u siebie Lorient (1:0). Najpierw piłkarze beniaminka pożegnali się z Pucharem Ligi (po rzutach karnych z Sochaux), a później zdobyli dwa punkty w czterech spotkaniach Ligue 1, po remisach z Bastią (0:0) i Guingamp (3:3) i porażkach z Nancy (0:1) oraz Bordeaux (2:3).
Bardzo udany listopad notują za to podopieczni trenera Leonardo Jardima – monakijczycy wygrali bowiem wszystkie pięć spotkań rozegranych w trwającym miesiącu. Monaco zagwarantowało sobie pierwsze miejsce w swojej grupie Ligi Mistrzów (3:0 z CSKA, 2:1 z Tottenhamem), natomiast w Ligue, czerwono-biali pokonali kolejno Nancy (6:0), Lorient (3:0) i Marsylię przed kilkoma dniami (4:0).

CIEKAWOSTKI
Monakijczycy są w tym sezonie niesamowicie skuteczni - czerwono-biali w 14 ligowych spotkaniach zdobyli aż 43 gole – o 15 więcej, niż druga pod względem skuteczności ofensywa w lidze (PSG). Podopieczni Leonardo Jardima mają już w dorobku kilka solidnych strzelecki festiwali – 7:0 z Metz, 6:0 z Nancy, 6:2 z Montpellier, czy 4:0 z Marsylią.
Co ciekawe, pomimo 43 goli w dorobku, najlepszy strzelec zespołu ze Stade Louis II zajmuje dopiero dziesiąte miejsce w wyścigu o koronę strzelców. Pięć trafień ma w swoim dorobku jednak aż pięciu zawodników AS Monaco – Carrillo, Fabinho, Falcao, Germain i Lemar. Na listę strzelców wpisało się już 13 piłkarzy, wdziewających czerwono-białych.
Piłkarze beniaminka z Dijon mają za sobą serię sześciu domowych ligowych spotkań bez porażki. Po porażce na inaugurację z Nantes, Dijon zdobyło dwanaście punktów – wygrywając z Lyonem, Rennes i Lorient, a także dzieląc się punktami z Metz, Montpellier i Guingamp.

TYP REDAKCJI: 1:3.
Podopieczni Leonarda Jardima znajdują się w ostatnich tygodniach w fantastycznej formie i zdaniem naszej redakcji, pewnie pokonają beniaminka z Dijon.

Autorem tekstu jest Kamil Krusiński

Piłka nożna » Ligue 1

Pilka nozna | 1.Francja

W tych rozgrywkach można typować na jednym kuponie zdarzenia z jednego meczu np.: kto wygra lub ile padnie bramek lub który zawodnik strzeli gola ORAZ liczbę żółtych kartek ORAZ liczbę rzutów rożnych ORAZ liczbę spalonych

mecz ilosc bramek spotkanie/ilosc bramek spotkanie/1.pol. ilosc bram... podwojna szansa 1.polowa 1.polowa ilosc bramek 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.pol. 1.druzyna dokladna i... 1.pol. 2.druzyna dokladna i... 1.polowa dokladna ilosc bra... 1.druzyna strz.gola 2.druzyna strz.gola obie druzyny strz.gola spotkanie/obie druzyny strz... obie druzyny strzela bramke... spotkanie bez remisu 1.polowa/koniec 1.druzyna zdobedzie bramek 2.druzyna zdobedzie bramek przedzial bramek 1.druzyna il.bramek 2.druzyna il.bramek 1.bramka 1. bramka-minuta 1.bramka-minuta 1.druzyna 1.bramka-minuta 2.druzyna 1.bramka-minuta 1.bramka/koniec 2.polowa 2.polowa ilosc bramek 2.pol. 1.druzyna dokladna i... 2.pol. 2.druzyna dokladna i... 2.polowa dokladna ilosc bra... 1.polowa/2.polowa polowa z wieksza il.bramek dokladna ilość bramek 1.druzyna dokladna ilość br... 2.druzyna dokladna ilość br... dokladny wynik 1.pol. dokladny wynik 2.pol. dokladny wynik padnie bramka - minuta nie padnie bramka - minuta 0-15 minuta spotkania 0-30 minuta spotkania 0-60 minuta spotkania 0-75 minuta spotkania padnie bramka w 1.pol. padnie bramka w 2.pol. 1.druzyna strz.gola w obu p... 2.druzyna strz.gola w obu p... 1i2 druz.strz.gola w obu po... 1.druzyna strz.gola w 1.pol... 2.druzyna strz.gola w 1.pol... 1.druzyna strz.gola w 2.pol... 2.druzyna strz.gola w 2.pol... 1.druzyna wygra do zera 2.druzyna wygra do zera 1.druzyna wygra obie polowy 2.druzyna wygra obie polowy 1.druzyna wygra przynajmnie... 2.druzyna wygra przynajmnie...

Dodany: 29. listopada 2016 23:00