Sporty walki CLOUTMMA
W przypadku zmiany formuły walki, zakłady pozostają ważne.Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | data |
---|---|---|---|
Tomasz "Szalony Reporter" Matysiak - Jakub Rzeźniczak
|
2.52 | 1.40 | 08.06. 20:00 |
Amadeusz "Ferrari" Roślik - Denis "Bad Boy" Załęcki
|
3.43 | 1.22 | 08.06. 20:00 |
Adam "AJ" Josef - Kacper "Blonsky" Błoński
|
1.47 | 2.32 | 08.06. 20:00 |
Adam "AJ" Josef - Zbigniew Bartman
|
1.70 | 1.91 | 08.06. 20:00 |
Dominik "Mokry Suchar" Stokłosa - Patryk "Patiro" Grzywacz
|
1.45 | 2.37 | 08.06. 20:00 |
Sporty walki KSW - zakłady specjalne
KSW 94, max. stawka 200 PLNTak - Nie | Tak | Nie | data |
---|---|---|---|
Bartosiński A. - zwycięży przez poddanie lub na punkty
|
3.50 | 1.21 | 11.05. 19:00 |
Bartosiński A. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 4-5
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Bartosiński A. - zwycięży przez poddanie w rundzie 3
|
17.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 2-3
|
12.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michaliszyn I. - zwycięży przez duszenie zza pleców (rear naked choke)
|
18.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki
|
10.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 1
|
3.00 | 1.29 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - zwycięży przez wysokie kopnięcie w głowę
|
11.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 1-2
|
6.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2
|
33.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Szpilka A. - zwycięży jednogłośną decyzją sędziów
|
14.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchała R. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2
|
17.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchała R. - zwycięży przez poddanie w rundzie 4
|
25.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Ruchała R. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 4-5
|
12.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Kaczmarczyk P. - zwycięży przez nokaut latającym kolanem (flying knee)
|
20.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Kaczmarczyk P. - zwycięży przez nokaut obrotowym łokciem (spinning back elbow)
|
30.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Kaczmarczyk P. - zwycięży przez KO/TKO lub na punkty
|
3.00 | 1.30 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - zwycięży przez poddanie w rundzie 3
|
40.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2
|
25.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Prasel R. - zwycięży przez poddanie w rundach 2-3
|
10.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Vojcak S. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Tarchila D. - zwycięży przez duszenie zza pleców (rear naked choke)
|
10.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Kareta D. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów
|
7.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Stawowy F. - zwycięży przez poddanie lub na punkty
|
3.50 | 1.21 | 11.05. 19:00 |
Vitasovic I. - zwycięży przez wysokie kopnięcie w głowę
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 1-2
|
9.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Tołkaczewski P. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki
|
15.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Michalski M. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 1
|
9.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Leśko B. - zwycięży przez duszenie zza pleców (rear naked choke)
|
7.00 | -1.00 | 11.05. 19:00 |
Sporty walki KSW
Typy zakładów
Wszystko
Zwycięzca
Będzie remis
Koniec w 1.rundzie
Koniec w 2.rundzie
Koniec w 3.rundzie
Koniec w 4.rundzie
Koniec w 5.rundzie
Liczba rozpoczętych rund mniej/więcej
Walka zakończy się na punkty lub przez techniczną decyzję
Walka zakończy się przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
Walka zakończy się przez poddanie
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O./dyskwalifikację lub przez poddanie
Walka zakończy się w przeciągu 60 sekund od rozpoczęcia 1.rundy
1.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
2.zawodnik wygra na punkty lub przez techniczną decyzję
1.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
2.zawodnik wygra przez K.O./T.K.O. lub przez dyskwalifikację
1.zawodnik wygra przez poddanie
2.zawodnik wygra przez poddanie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 3.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 4.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 5.rundzie
1.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
2.zawodnik wygra całą walkę w 1. lub 2.rundzie
Pokaż więcej
mniej
Zwycięzca Zakład na zwycięzcę walki. W przypadku remisu zakład zostanie anulowany czyli zwrócony w stawce. | 1 | 2 | więcej | data |
---|---|---|---|---|
Michalski M. - Leśko B.
|
2.52 | 1.53 | +25 | 11.05. 19:30 |
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
1.55 | 2.47 | +25 | 11.05. 20:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
1.34 | 3.25 | +25 | 11.05. 20:30 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
1.90 | 1.90 | +25 | 11.05. 21:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
1.51 | 2.58 | +25 | 11.05. 21:30 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
2.44 | 1.56 | +25 | 11.05. 22:00 |
Vila A. - Formela K.
|
3.40 | 1.32 | +25 | 11.05. 22:30 |
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
1.55 | 2.47 | +31 | 11.05. 23:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
1.28 | 3.70 | +25 | 11.05. 23:30 |
Bartosiński A. - Michaliszyn I.
|
1.35 | 3.20 | +31 | 11.05. 23:59 |
Dreczkowski M. - Jaric S.
|
1.50 | 2.61 | +1 | 07.06. 19:00 |
Bielski K. - Dzikowski B.
|
1.48 | 2.67 | +1 | 07.06. 20:00 |
Surdyn P. - Erzanukaev S.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 20:30 |
Krakowiak M. - Zieliński A.
|
1.53 | 2.52 | +1 | 07.06. 21:00 |
Głowacki K. - Kasperski D.
|
2.34 | 1.60 | +1 | 07.06. 21:30 |
Szymański R. - Held M.
|
1.90 | 1.90 | +1 | 07.06. 22:30 |
Wikłacz J. - Przybysz S.
|
1.32 | 3.40 | +1 | 07.06. 23:30 |
Kopera B. - Śmiełowski D.
|
2.52 | 1.53 | +1 | 20.07. 19:00 |
Silva M. - Woźniak E.
|
1.63 | 2.28 | +1 | 20.07. 19:00 |
Pawlak P. - Janikowski D.
|
1.53 | 2.52 | +1 | 20.07. 19:00 |
Sporty walki KSW - walka wieczoru
KSW 94, max. stawka 200 PLNzwyciezca | V | data |
---|---|---|
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
3.50 | 11.05. 19:00 |
Bartosiński A. - Michaliszyn I.
|
4.50 | 11.05. 19:00 |
Michalski M. - Leśko B.
|
5.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
7.00 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - Formela K.
|
8.00 | 11.05. 19:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
12.00 | 11.05. 19:00 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
15.00 | 11.05. 19:00 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
15.00 | 11.05. 19:00 |
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
25.00 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
30.00 | 11.05. 19:00 |
Sporty walki KSW - nokaut wieczoru
KSW 94, max. stawka 200 PLNzwyciezca | V | data |
---|---|---|
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
4.50 | 11.05. 19:00 |
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
5.50 | 11.05. 19:00 |
Bartosiński A. - Michaliszyn I.
|
5.50 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - Formela K.
|
7.50 | 11.05. 19:00 |
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
7.50 | 11.05. 19:00 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
9.00 | 11.05. 19:00 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
10.00 | 11.05. 19:00 |
Michalski M. - Leśko B.
|
12.00 | 11.05. 19:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
20.00 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
30.00 | 11.05. 19:00 |
Sporty walki KSW - poddanie wieczoru
KSW 94, max. stawka 200 PLNzwyciezca | V | data |
---|---|---|
Ruchała R. - Kaczmarczyk P.
|
3.50 | 11.05. 19:00 |
Bartosiński A. - Michaliszyn I.
|
5.50 | 11.05. 19:00 |
Michalski M. - Leśko B.
|
6.50 | 11.05. 19:00 |
Prasel R. - Vojcak S.
|
7.50 | 11.05. 19:00 |
Vila A. - Formela K.
|
7.50 | 11.05. 19:00 |
Tarchila D. - Kareta D.
|
10.00 | 11.05. 19:00 |
Kreft A. - Carmona M.
|
12.00 | 11.05. 19:00 |
Stawowy F. - Vitasovic I.
|
15.00 | 11.05. 19:00 |
Wrzosek A. - Szpilka A.
|
20.00 | 11.05. 19:00 |
Tołkaczewski P. - Turyński M.
|
30.00 | 11.05. 19:00 |
Sporty walki UFC - zakłady specjalne
UFC Fight Night: Lewis vs. Nascimento, max. stawka 200 PLNTak - Nie | Tak | Nie | data |
---|---|---|---|
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 1
|
5.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 2
|
7.50 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO w rundzie 3
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 1-2
|
3.00 | 1.29 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO w rundach 2-3
|
4.25 | 1.14 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez poddanie w rundzie 1
|
14.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez poddanie w rundzie 2
|
19.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez poddanie w rundzie 3
|
25.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez poddanie w rundach 2-3
|
10.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży jednogłośną decyzją sędziów
|
4.00 | 1.16 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży niejednogłośną decyzją sędziów
|
7.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez KO/TKO lub na punkty
|
1.45 | 2.37 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży przez poddanie lub na punkty
|
2.30 | 1.48 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży w ciągu 30sek. od rozpoczęcia walki
|
20.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |
Rębecki M. - zwycięży balachą (armbar)
|
15.00 | -1.00 | 12.05. 01:30 |