Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Bologna – Torino

1.8.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

OSTATNI MECZ. Jak mówi szkoleniowiec Bologny Sinisa Mihajlovic on i jego podopieczni nie mogą się już doczekać zakończenie rozgrywek: Chcemy wygrać mecz finałowy i myślę, że cały włoski futbol nie może się doczekać końca tego bolesnego sezonu. Bologna może jeszcze powalczyć o czołową dziesiątkę. Z kolei Torino w tym sezonie miało wielki problem z grą w delegacjach, gdzie wygrało tylko 4 z 18 spotkań.

Bologna - Sinisa Mihajlovic podzielił się swoimi spostrzeżeniami z ostatniego czasu: Następny sezon też będzie trochę anomalny, ale będziemy musieli się dostosować. Uczysz się czegoś z każdego sezonu i musisz próbować znaleźć pozytywy nawet w okresach negatywnych. To był dziwny sezon dla tego, co wydarzyło się na całym świecie i dla mnie. Mam nadzieję, że żadne z nich się nie powtórzy. Ladislav Krejci, Takehiro Tomiyasu i Mattia Bani leczą kontuzje.


Torino - pod wodzą Moreno Longo Torino nie potrafi wygrać w delegacjach, gdyż seria kolejnych potyczek bez zwycięstwa to już siedem w tym sześć porażek. Ostatnim menedżerem, któremu nie udało się wygrać pierwszych ośmiu wyjazdowych spotkań w tym klubie był Walter Novellino (10 w sezonie 2007/08). Daniele Baselli, Lorenzo De Silvestri i Armando Izzo są kontuzjowani. Natomiast za kartki pauzują Soualiho Meite oraz Lyanco


Prognoza: w siedmiu meczach wyjazdowych ekipa z Turynu pod wodzą Moreno Longo sięgnęła tylko po jeden punkt i to w meczu z ostatnim w tabeli SPAL. Ogólnie ostatnie zwycięstwo na wyjeździe miało miejsce 5 stycznia tego roku. Bologna u siebie w tym sezonie zdobywa średnio 7,17 rzutu rożnego, a Torino w delegacjach daje rywalom zdobyć średnio 7,0 tych stałych fragmentów gry. W ich pierwszym meczu Bologna zdobyła w Turynie 9 rzutów rożnych. Proponowane typy na to spotkanie: Bologna powyżej 6,5 rzutu rożnego (kurs 1,71).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów