Oferta wg czasu
Kursy
1.01
1000

Warta – Wisła Kraków

20.11.2020,
Autor zapowiedzi:
pic

HATTRICK BENIAMINKÓW. Ma się czego obawiać beniaminek z Poznania przed starciem z Wisłą Kraków. Dlaczego? W tym sezonie Wisła rozegrała dwa spotkania z nowymi drużynami w Ekstraklasie i zanotowała w nich znakomite wyniki. Mianowicie najpierw ograli Stal Mielec aż 6:0, a w następnym meczu pokonali Podbeskidzie Bielsko- Biała (3:0). Czy „Biała Gwiazda” zanotuje trzecie zwycięstwo kosztem kolejnego beniaminka?

Warta – wygrana nad Stalą Mielec (1:0) w poprzedniej kolejce była z pewnością bardzo cenna. Przed prawie godzinę Warta grała w osłabieniu, więc tym bardziej ten komplet punktów smakuje wyjątkowo. Po tym meczu Piotr Tworek stwierdził: Zwycięstwo nie jest przypadkiem. Przed meczem w Mielcu dużo pracowaliśmy, żeby właśnie tak to wyglądało. Pod względem taktycznym zagraliśmy bardzo poprawnie - w przeciwieństwie do starcia z Legią Warszawa, które nam nie wyszło. Zespół z Poznania bardo solidnie spisuje się w obronie tracąc 9 bramek w 9 meczach, co przy innych beniaminkach jest wynikiem znakomitym (Stal Mielec – 20, Podbeskidzie – 22).


Wisła Kraków – punkt wyszarpany w starciu z liderem z Częstochowy (0:0) to z pewnością korzystny rezultat dla podopiecznych Artura Skowronka. Wisła cały czas stara się znaleźć stabilność. Jak wspomniałem powyżej Wisła kapitalnie gra w tym sezonie z beniaminkami, ale trener Wisły nie widzi w tym jakiegoś cudownego patentu: Do kolejnego meczu trzeba jednak znów w 100 proc. się przygotować. Nie wierzę w takie rzeczy jak „patent” na beniaminka, bo każdy mecz jest inny. Przed nami bardzo trudne spotkanie. Szkoleniowiec Wisły dodał również o rywalu: Są bardzo zdyscyplinowani. Wiedzą, że w ekstraklasie każdy błąd może bardzo dużo kosztować. Zdarzył im się jeden mecz z Legią Warszawa, gdy stracili trzy bramki, ale szybko wrócili do swojej solidności.


Prognoza: Warta w tym sezonie grając u siebie (czyli w Grodzisku) nie dała rady strzelić choćby jednej bramki w czterech meczach! Z drugiej strony Wisła potrafiła zachować czyste konto w trzech kolejnych meczach ligowych w delegacjach. Oba zespoły po dziewięciu kolejkach mają na swoim koncie po dziesięć punktów, co tylko potwierdza, że powinniśmy być świadkami bardzo wyrównanej rywalizacji, w której taktyka weźmie górę. Proponowane typy na to spotkanie: poniżej 2,5 bramki (1,9).


Brak wyników wyszukiwania.

🎾 🏆 🏒 💡 💣 💩 💰 🍺 👍 😛 😞 😭 🤮 🥊 💀 😀 😇 😡 😲 🤔
Brak postów